IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    redcretin - тази технология е прекалено скъпа за банките, те имат много по евтина и стикована и въобще не е за тях. А освен това е несигурна от гледна точка на стойността и това не може да се промени. Няма значение какви статии ще се напишат в подкрепа на обратната теза и има значение единственно какво може да се случи и то се случва. Може би има възможност да се създаде технологичен продукт от такъв парактер който да е полезен за тях, но аз мисля че те вече го имат и използват. Те ползват нещо което прави безплатни за тях трансфери и то много бързи, не може да се претовари. Друг е въпроса че който ги ползва плаща и при големи трансфери те бавят преводите но не защото системата им е бавна. Тази технология по никакъв начин не корекспондира с техния интерес, няма да я ползват и през следващото хилядолетие.
    А бре, ти фрее койни виждал ли си ?
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • redcretin - тази технология е прекалено скъпа за банките, те имат много по евтина и стикована и въобще не е за тях. А освен това е несигурна от гледна точка на стойността и това не може да се промени. Няма значение какви статии ще се напишат в подкрепа на обратната теза и има значение единственно какво може да се случи и то се случва. Може би има възможност да се създаде технологичен продукт от такъв парактер който да е полезен за тях, но аз мисля че те вече го имат и използват. Те ползват нещо което прави безплатни за тях трансфери и то много бързи, не може да се претовари. Друг е въпроса че който ги ползва плаща и при големи трансфери те бавят преводите но не защото системата им е бавна. Тази технология по никакъв начин не корекспондира с техния интерес, няма да я ползват и през следващото хилядолетие.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение
        ""органите на реда "иззеха" 213 519 биткойна""

        Малка подробност - и по още толкова от биткойн кеш, голд , диамант и тн. от всички форкове на биткойна....
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Мир сошёл с ума!

          По разным оценкам (точных данных нет), граждане РФ вложили в биткоин и прочие криптовалюты от 5 до 14 миллиардов долларов, или триллион рублей. Останься эти деньги в отечественной экономике, можно было бы, наверное, не повышать пенсионный возраст. Раньше люди «гибли за металл». Теперь мы стали гибнуть за… циферки в компьютере. За электрический сигнал, существующий доли секунды; за кусок программного кода; за виртуальные, ничем не обеспеченные псевдоденьги.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение
            маиняй са ..................
            със 330 К у Имотиту ........... къде се ръгаш тука ...........
            Тука е за мЕлионере ...........
            Last edited by mibova; 12.07.2018, 09:58.

            Коментар


            • България е втора!
              https://business.dir.bg/banki-i-fina...tkoyni-v-sveta

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Какво е станало, гони 100 000 по прогнози на видни тукашни акули.
                Улавяте ли се, че единствено цената ви вълнува? Дали ще струва 50 или 50 000 $ не дава отражение на идеята на новата парадигма. Пък вместо да я внедряват за разплащане - точно обратно. И тия дето приемаха плащания с кески нещо се дръпнаха.
                Верно ли?

                https://www.investor.bg/nachalo/0/a/...ignali-264352/

                Коментар


                • Какво е станало, гони 100 000 по прогнози на видни тукашни акули.
                  Улавяте ли се, че единствено цената ви вълнува? Дали ще струва 50 или 50 000 $ не дава отражение на идеята на новата парадигма. Пък вместо да я внедряват за разплащане - точно обратно. И тия дето приемаха плащания с кески нещо се дръпнаха.
                  Last edited by IvanTerziev; 11.07.2018, 12:44.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Форумните философи да не са болни нещо?
                    Гледайте какво става на маркеткапа и никакви коментари...... - ЧУДО !!!
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      Не разбрах откъде са дошли парите на “обикновения” копач и на търговеца? От небето ли са паднали? Едва ли. От кой джоб са дошли и защо това е хубаво?

                      Или викаш там има една банда тарикати, които се надлъгват и по-големите тарикати (които ти наричаш ‘обикновени хора’) взимат на по-тъпите тарикати парите (които са ‘необикновени хора’ и си го заслужават защото са кухи лейки)

                      Хубаво. Но някой тука като ме приканва да си дам парите реално иска да ми ги вземе, нали така. Иска да стана аз от ‘необикновените’, че да може той, обикновения човек, да се облажи

                      Е, аз му казвам ‘чиба!’ и ‘не лъжи хората’

                      Това е цялата работа
                      Що , тук у форума всички се обявяват за необикновени и големи разбирачи. До сега не съм видял един балък и рибок, само акули.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                        Ти трейдър със съвест ли го играеш? На другите борси да не би парите да идват от Господ? Нали винаги идват от един джоб в друг. Форекс-а с какво е по-различен? Аз пък бих казал, че тука една камара по-обикновен народ успя да направи пари - кой с копане, по-малко с търговия. Нещо. което на големите борси забрави да се случи. Там стъпиш ли неподготвен си те обират до шушка. Пък ходи им обяснявай, че обикновения човек си бил загубил парите.
                        Не разбрах откъде са дошли парите на “обикновения” копач и на търговеца? От небето ли са паднали? Едва ли. От кой джоб са дошли и защо това е хубаво?

                        Или викаш там има една банда тарикати, които се надлъгват и по-големите тарикати (които ти наричаш ‘обикновени хора’) взимат на по-тъпите тарикати парите (които са ‘необикновени хора’ и си го заслужават защото са кухи лейки)

                        Хубаво. Но някой тука като ме приканва да си дам парите реално иска да ми ги вземе, нали така. Иска да стана аз от ‘необикновените’, че да може той, обикновения човек, да се облажи

                        Е, аз му казвам ‘чиба!’ и ‘не лъжи хората’

                        Това е цялата работа

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=sW8n...ature=youtu.be

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Никой не го интересува ти какво си направил с койните

                            Ти откъде мислиш че си ги направил парите? Нали се сещаш, че са дошли от джоба на някой друг

                            Има един куп обикновени хора, които се набутаха и загубиха повече от половината пари. Ето за това говорим
                            Ти трейдър със съвест ли го играеш? На другите борси да не би парите да идват от Господ? Нали винаги идват от един джоб в друг. Форекс-а с какво е по-различен? Аз пък бих казал, че тука една камара по-обикновен народ успя да направи пари - кой с копане, по-малко с търговия. Нещо. което на големите борси забрави да се случи. Там стъпиш ли неподготвен си те обират до шушка. Пък ходи им обяснявай, че обикновения човек си бил загубил парите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin
                              Гледай си, с туй ша си останеш. Другата разлика между теб и нас е че ние си изкарваме парите - а ти се редиш на опашка за помощи. Та в тоя ред на мисли примерът ти не е заразителен, въздържай се да раздаваш акъл
                              Никога, ама НИКОГА не раздавам акъл без пари! Свикнал съм да ми плащат.
                              Не мисли моите пари, има живот и извън вече баналните кески!
                              Станаха нещо между задължителна класика и света инквизиция.
                              И все още не мога да си платя с кески към АлиЕкспрес!
                              10 години минаха от раждането на Новата Парадигма, цените падат вече 7-ми месец, дори който предлагаше поддръжка на кески се отказа.
                              Закога да ги чакам???
                              Платих си 60-те лева, и си отидоха на предназначението.
                              Не съм будала, не ме кефи горното, ама кога с Новата Парадигма ще го прескочим? Още 10 години? Или още 20?
                              Тогава ще има съвсем нова генерация кески, сегашните ще са дива смешка с тия 3 до 5 транзакции в секунда!
                              Last edited by IvanTerziev; 01.07.2018, 01:38.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin
                                Не е нужно да си имал, за психиката ти говоря.
                                Кибик,
                                Кибик съм бре, ама не съм се заричал като оня досадник, дето ми натрапва МакАфи-то с ъпдейта на флаша.
                                Само гледам сеир отстрани, и чакам поне една топка да си отреже някой.
                                Само приказки дотука.
                                Аз съм консервативен кибик, освен това имам идея как работи всичко това. За разлика от вас.
                                Само гледам!

                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X