IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри Ютро Момци
    Снощи ми се е активирал buy Order в Кракен. 4.111 Евро за Биткоин!!! Ордера съм го правил на 30-ти Март тази година и оттогава си седи.
    Та може да се каже че Бай ви Марин за първи път купува Биткоин с Кеш!!! Сега по пътя надолу ще купувам бавно и полека както и продавах по пътя нагоре.
    @Барби само за последните 2 години имам 6 цифрен приход (в лева) от Криптовалути!!! Говорим за пари изтеглени от системата - в кеш, брой или на ръка, кой както иска така да си го разбира и още знайни и незнайни кЕвра в Кракен които поради една или друга причина не искам да тегля а ще използвам за покупка на Крипто.
    А hashnest не са стока ..... Още в самото начало бяха обещали че няма да се занимават с копане а само с производство на хардуер, обещание което не само че нарушиха, но се превърнаха в най-големия миньор и по всяка верочтност настоящият срив в цената е предизвикан основно от тях за да отсеят дребните играчи.
    Успех на всички които се занимава с Крипто и на противниците му също.
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Ха Барби, Помня го много добре този твой пост, както и другия около коледа 2013 г. който ме провокира да се захвана с тази работа (копането), но за "смърта" на Биткоин мисля че бъркаш! До година, две ще стане ясно дали си прав или не.
      П.С. Ако имаше бонуси за цитиране на мнения в този форум - май щях да съм събрал 2-3 Биткоина или 10-тина Унции Злато или поне разходка до Луната, ама то НЯМА......
      Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Ха Барби, Помня го много добре този твой пост, както и другия около коледа 2013 г. който ме провокира да се захвана с тази работа (копането), но за "смърта" на Биткоин мисля че бъркаш! До година, две ще стане ясно дали си прав или не.
      П.С. Ако имаше бонуси за цитиране на мнения в този форум - май щях да съм събрал 2-3 Биткоина или 10-тина Унции Злато или поне разходка до Луната, ама то НЯМА......
      Радвам се, че моя пост от 2013 те е провокирал да се захванеш с копачките
      Надявам се, че ще излезеш от крипто-играта с печалба,
      защото ето ги сигурните симптоми за близката смърт на койните -
      виртуалните копачки копаят по-малко (BTC: -36%, LTC: -15%),
      отколкото тока за функционирането им и скоро ще бъдат изгасени


      Виртуална копачка за BitCoins Ant S9 (ASIC), не се търгува отдавна:
      Last Price: 0.00000077
      24h Volume: 0 MHS
      Maintenance fee (MH/Day): $0.1900
      Maintenance/Payout (PPS): 136.96 %
      ​​​​​
      Виртуална копачка за LiteCoins Ant L3 (ASIC), пред спиране:
      Last Price: 0.00225000
      24h Volume: 17,730 MHS
      Maintenance fee (MH/Day): $0.0027
      Maintenance/Payout (PPS): 121.76 %

      https://www.hashnest.com/hash_currencies/27/income

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Ще се изкефя максимално и ще изпия едно шампанско, ако закарат цената до 50 цента за биткойн.
        Няма вече нови балъци в понци-схемата...
        -76% от началото на годината. Койнаджиите ще стискат до край виртуалното нищо.
        Докат пиеш едно шампанско, дали мое си налеем по няколко големи ойските с парите от фючърси, как мислиш хахахаха

        Коментар


        • Ще се изкефя максимално и ще изпия едно шампанско, ако закарат цената до 50 цента за биткойн.
          Няма вече нови балъци в понци-схемата...
          -76% от началото на годината. Койнаджиите ще стискат до край виртуалното нищо.
          Last edited by Frosty; 20.11.2018, 01:06.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Честито на печелившите особено на купувалите преди година.. всеки глупак си заслужава съдбата.. хубавото е, че ще стискат до последно !

            Коментар


            • Ха Барби, Помня го много добре този твой пост, както и другия около коледа 2013 г. който ме провокира да се захвана с тази работа (копането), но за "смърта" на Биткоин мисля че бъркаш! До година, две ще стане ясно дали си прав или не.
              П.С. Ако имаше бонуси за цитиране на мнения в този форум - май щях да съм събрал 2-3 Биткоина или 10-тина Унции Злато или поне разходка до Луната, ама то НЯМА......
              Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018, след това на 06.10.2018, 14:14



              06.10.2018, 14:14
              Last edited by marin1; 19.11.2018, 21:35.
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • А честито! Само преди няколко чАса го предвидих, ако не са го изтрили.
                п.с. Изтрили са го. Явно не е било по темата
                п.с. 2. Лайткойн вече официално поевтинял двуцифрен брой пъти (не процента), демек 10,14 пъти по-евтин от пиковата си стойност.
                Last edited by IvanTerziev; 19.11.2018, 21:32.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018, след това на 06.10.2018, 14:14
                  Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми


                  Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Добри Ютро!!!
                  #bitcoin halving: only 19 months to go ... we are in the green zone!
                  https://twitter.com/100trillionUSD/s...91104456253442
                  После да няма пак нечули, недоразбрали ....... пък и сърдити
                  06.10.2018, 14:14
                  Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Те всичките койни ще измрат до тогава, ти за биткойна агитираш
                  Аз си ликвидирах и последните биткойни още януари 2018, а лайткойните през март
                  Само блокчейн-технологията ще остане, и ще се прилага само от професионалисти а не любители
                  Last edited by barbaron; 19.11.2018, 21:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Добри Ютро
                    Цената на Биткоин Кеш (BCH) скача с над 8% за последните 24 часа! На 15-ти този месец ще се прави ъпгрейд на мрежата и последните няколко дни има успешни тестове за това https://stresstestbitcoin.cash/asset...est_report.pdf
                    Цената като нищо може да отиде до 1/5 от цената на Биткоин (може и по-нагоре) а това значи поне 3 пъти увеличение от текущата цена!!!
                    Да няма после пак нечули/неразбрали .....
                    Здравей,
                    мина ли ъпгрейда? Кога да очакваме 3 кратното увеличение на цената?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                      От любопитство-нека някой копач да напише, в Бг при каква цена на биткойна е на нула.
                      През зимата - при нула

                      Коментар


                      • От любопитство-нека някой копач да напише, в Бг при каква цена на биткойна е на нула.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          не "копате ли" бе кво става ? ай че потънаха NVDA и AMD еее имаше един философ дет стоеше плътно зад биткойна и зад тия акции дет щели да стигнат необятни висини, ее стигнаха верно ама има и гравитация кат гледам същото се отнасяше и за пичкенкойна дет нешо не ги виждам тия пеесе и сто бона дет щеше да хои иии нещо май прекратихме мнооо бръже с "бъдещето на парите" .....
                          Зимата миньорите празнуват!
                          Last edited by X_Y; 18.11.2018, 17:04.

                          Коментар


                          • не "копате ли" бе кво става ? ай че потънаха NVDA и AMD еее имаше един философ дет стоеше плътно зад биткойна и зад тия акции дет щели да стигнат необятни висини, ее стигнаха верно ама има и гравитация кат гледам същото се отнасяше и за пичкенкойна дет нешо не ги виждам тия пеесе и сто бона дет щеше да хои иии нещо май прекратихме мнооо бръже с "бъдещето на парите" .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Тука некой реши че все пак е добре да има някой лев по празниците и разпродаде биткоина, че требе да се папа/празнува, па той за папане не става.

                              Всъщност това е преди Черния Петък. После ще има още сур надолу преди Коледа и преди Нова година.

                              Точно преди миналата коледа цените експлодираха.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Тука некой реши че все пак е добре да има някой лев по празниците и разпродаде биткоина, че требе да се папа/празнува, па той за папане не става.

                                Всъщност това е преди Черния Петък. После ще има още сур надолу преди Коледа и преди Нова година.

                                Коментар

                                Working...
                                X