IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mario puzo Разгледай мнение
    От дълго време следя форума и има двама души които коментират постоянно. Това са Иван и Редкретин. Лично аз притежавах 100 биткойна през април- май 2017 година. Тогава ги и продадох. В последствие купух машини за копане на етериум през ноември миналата година. Сега след толкова време си мисля, че криптотата са балони. Иване тезите ти са правилни, умен човек си( не че другите не са), но защо ти е да доказваш нещо на хора, които не поемат. Смятам че редкретин лъже, ако не, нека прогнозира всеки ден на къде ще вървят валутите в рамките на седмица. Искам да кажа, че стоя зад думите си и дори мога да си разкрия самоличността, имам друг печеливш бизнес и не бих рискувал с прогнозите ти, за да правя пари, нямам нужда от това просто искам да застанеш зад думите си, като правиш прогнозите...
    Всеки с акъла си като прочете как си продал 100 бити през Май 2017та и ще те отпише
    Аз не прогнозирам. Това, за което говоря е, че има повече от един начин да се спечели от криптото. Много повече от един, самия трейдинг според мен е грешка и е редно спекулантите да си платят за мерака за бързо забогатяване

    PS: Иван Умния обяснява за материя, в която няма никакъв опит. Толкова типично аматьорско, че няма накъде
    Last edited by redcretin; 20.11.2018, 23:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      уоз ъп или дет се вика кво стааааааааааааа

      разбирачори и профи трейдъри от цял свят и по специално от велика българия на триста морета . хяхяхяхяхяхяхяхя

      що пада биткойна нали щеше да ходи на 100 000 . е добре де нали биткоъна е бъдещето бееееееееееее, там къф беше ти марин дриновски ли къв беше българин от своге не че има значение от теб . кажи защо купува за 100000 а той пада за 500. хяхяхяхяхяхяхяхяяхяхяхяхяяя
      Що те немá некое време?

      Коментар


      • От дълго време следя форума и има двама души които коментират постоянно. Това са Иван и Редкретин. Лично аз притежавах 100 биткойна през април- май 2017 година. Тогава ги и продадох. В последствие купух машини за копане на етериум през ноември миналата година. Сега след толкова време си мисля, че криптотата са балони. Иване тезите ти са правилни, умен човек си( не че другите не са), но защо ти е да доказваш нещо на хора, които не поемат. Смятам че редкретин лъже, ако не, нека прогнозира всеки ден на къде ще вървят валутите в рамките на седмица. Искам да кажа, че стоя зад думите си и дори мога да си разкрия самоличността, имам друг печеливш бизнес и не бих рискувал с прогнозите ти, за да правя пари, нямам нужда от това просто искам да застанеш зад думите си, като правиш прогнозите...

        Коментар


        • уоз ъп или дет се вика кво стааааааааааааа

          разбирачори и профи трейдъри от цял свят и по специално от велика българия на триста морета . хяхяхяхяхяхяхяхя

          що пада биткойна нали щеше да ходи на 100 000 . е добре де нали биткоъна е бъдещето бееееееееееее, там къф беше ти марин дриновски ли къв беше българин от своге не че има значение от теб . кажи защо купува за 100000 а той пада за 500. хяхяхяхяхяхяхяхяяхяхяхяхяяя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Новото поколение, дето прави кинта вместо опашки пред бюрото за безработни. Знам, трудно ти е с мисленето
            Оправяме се доволно и без Новата Парадигма, вервай ми!
            Или ако искаш да не ми верваш, таман снощи ни триха мнения с Монопола.
            Ти не вервай, не се е набутал хич, открили са перпетуум мобиле в блокчеина и хич няма набутали се мечтатели.
            Бюрото за безработни е ОК, и добре отоплено.

            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              Далаверата, та далаверата!
              Нова Икономика ще градим, с 5 г. напред ще предвиждаме през блокчейна, пък вие все далавера у главата!
              Ся последно тия криптота за далавера ли са, или за Нова Парадигма?

              п.с. Далаверата се понаака 10 пъти, или "корекция" с 90%, ама да не ви дреме. Вие сте новото поколение, дето ще обърне света в нова светлина!
              Далавераджии!
              Новото поколение, дето прави кинта вместо опашки пред бюрото за безработни. Знам, трудно ти е с мисленето

              Коментар


              • Далаверата, та далаверата!
                Нова Икономика ще градим, с 5 г. напред ще предвиждаме през блокчейна, пък вие все далавера у главата!
                Ся последно тия криптота за далавера ли са, или за Нова Парадигма?

                п.с. Далаверата се понаака 10 пъти, или "корекция" с 90%, ама да не ви дреме. Вие сте новото поколение, дето ще обърне света в нова светлина!
                Далавераджии!
                Last edited by IvanTerziev; 20.11.2018, 16:46.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Тя фризьорката и продавачката яко са се нагушили с фючърси ) хаха .. става дума за обикновенния идиот... и къде е Хмена да каже как ще работим за тези дето имат криптоси...
                  Па то и критикарите тук не сте видели и лев от далаверата досега, аз го пиша като човечец с доста оборот от търговия на миньори + известно копане с такива. Нищо ново под слънцето, фючърси има и за селскостопанска продукция - който спал, да е гледал навреме Да копаш и да не си гарантираш печалбата е меко казано малоумно - а тук уж финансов форум, минимум ентелегентност трябва.

                  Коментар


                  • Ако прогнозирам под 4000 след 2 дни - пак ли ще ме изтрият? Върти по хилядарка на ден, надолу.
                    Айде, мечка страх - мен не страх, да има за кво да ме бъзика Монопола ако сбъркам. Стана ми скучно само ние техничарите да познаваме дългосрочния тренд.
                    Малко Жул Верновска мечта трябва, като ония дето се радвали на паста за зъби с радий вътре, това сериозно. И как щели да се топлят с плутоний в огнището, имаше и възторжени рисунки от онова време.
                    Де го Xman1 да прогнозира стоманата след 5 г.?
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                      С развитието на квантовите компютри, които са много по-мощни от сегашния тип компютри, до 10 години ще е възможно кракването на криптографските кодове на технологията блокчейн. То ест биткойновите валути ще са безполезни.
                      Казват учените.
                      https://www.nature.com/articles/d415...ntent=20181119
                      Те след няколко месеца ще изчезнат, ти за 10 години мечтаеш

                      Коментар


                      • С развитието на квантовите компютри, които са много по-мощни от сегашния тип компютри, до 10 години ще е възможно кракването на криптографските кодове на технологията блокчейн. То ест биткойновите валути ще са безполезни.
                        Казват учените.

                        https://www.nature.com/articles/d415...ntent=20181119

                        Коментар


                        • Jesus Coin (JC)

                          $0,000007 USD (12,02%)
                          1.479e-9 BTC (32,26%)
                          0,00000005 ETH (34,08%)
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Докат пиеш едно шампанско, дали мое си налеем по няколко големи ойските с парите от фючърси, как мислиш хахахаха
                            Тя фризьорката и продавачката яко са се нагушили с фючърси ) хаха .. става дума за обикновенния идиот... и къде е Хмена да каже как ще работим за тези дето имат криптоси...

                            Коментар


                            • Добри Ютро Момци
                              Снощи ми се е активирал buy Order в Кракен. 4.111 Евро за Биткоин!!! Ордера съм го правил на 30-ти Март тази година и оттогава си седи.
                              Та може да се каже че Бай ви Марин за първи път купува Биткоин с Кеш!!! Сега по пътя надолу ще купувам бавно и полека както и продавах по пътя нагоре.
                              @Барби само за последните 2 години имам 6 цифрен приход (в лева) от Криптовалути!!! Говорим за пари изтеглени от системата - в кеш, брой или на ръка, кой както иска така да си го разбира и още знайни и незнайни кЕвра в Кракен които поради една или друга причина не искам да тегля а ще използвам за покупка на Крипто.
                              А hashnest не са стока ..... Още в самото начало бяха обещали че няма да се занимават с копане а само с производство на хардуер, обещание което не само че нарушиха, но се превърнаха в най-големия миньор и по всяка верочтност настоящият срив в цената е предизвикан основно от тях за да отсеят дребните играчи.
                              Успех на всички които се занимава с Крипто и на противниците му също.
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Ха Барби, Помня го много добре този твой пост, както и другия около коледа 2013 г. който ме провокира да се захвана с тази работа (копането), но за "смърта" на Биткоин мисля че бъркаш! До година, две ще стане ясно дали си прав или не.
                                П.С. Ако имаше бонуси за цитиране на мнения в този форум - май щях да съм събрал 2-3 Биткоина или 10-тина Унции Злато или поне разходка до Луната, ама то НЯМА......
                                Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Ха Барби, Помня го много добре този твой пост, както и другия около коледа 2013 г. който ме провокира да се захвана с тази работа (копането), но за "смърта" на Биткоин мисля че бъркаш! До година, две ще стане ясно дали си прав или не.
                                П.С. Ако имаше бонуси за цитиране на мнения в този форум - май щях да съм събрал 2-3 Биткоина или 10-тина Унции Злато или поне разходка до Луната, ама то НЯМА......
                                Радвам се, че моя пост от 2013 те е провокирал да се захванеш с копачките
                                Надявам се, че ще излезеш от крипто-играта с печалба,
                                защото ето ги сигурните симптоми за близката смърт на койните -
                                виртуалните копачки копаят по-малко (BTC: -36%, LTC: -15%),
                                отколкото тока за функционирането им и скоро ще бъдат изгасени


                                Виртуална копачка за BitCoins Ant S9 (ASIC), не се търгува отдавна:
                                Last Price: 0.00000077
                                24h Volume: 0 MHS
                                Maintenance fee (MH/Day): $0.1900
                                Maintenance/Payout (PPS): 136.96 %
                                ​​​​​
                                Виртуална копачка за LiteCoins Ant L3 (ASIC), пред спиране:
                                Last Price: 0.00225000
                                24h Volume: 17,730 MHS
                                Maintenance fee (MH/Day): $0.0027
                                Maintenance/Payout (PPS): 121.76 %

                                https://www.hashnest.com/hash_currencies/27/income

                                Коментар

                                Working...
                                X