IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    .[*]работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD[/LIST]
    Какви долари та гонят ??? 50 кила захранвания за кило ориз и ухо от куче е курса.
    Ако не вярваш питаи дилъра от снимката, ама първо трябва да я видиш.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron
      Ти сигурен ли си, че си разбрал какво исках да кажа?
      Аз знам какво е "реклама"
      А ти знаеш ли какво е "ирония" ?
      Вече ги теглят с кантара. А ти пускаш стари оферти за пари.
      Нищо не икаш да кажеш а да се направиш на всезнайко.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        ... и не забравяйте, че тези "калорифери" https://shop.bitmain.com/product/det...68TD0GMeq7065B :
        • работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD
        • https://shop.bitmain.com/product/det...941Bf38AO30604
        • и вдигат шум като руска прахосмукачка
        • и на ден ще плащате 2.30 USD за 800 W
        Да беше погледнал снимките а не да правиш остаряла реклама.

        АМА ТУКА ВСЕ СТЕ ЧУКЧИ ПИСАТЕЛИ !!! ПИСАТЕЛИ , ПИСАТЕЛИ , ПИСАТЕЛИ !!!
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Барби, живееш в каменната ера още
          Отдавна не вдигат шум и топлината се отвежда 100% за отопление. Кога ми намериш на тази цена калорифер, дето да не му плащаш тока на практика - ела ми се обади
          Да бе, да И от пещерата си виждам, че койните ще изчезнат до Великден, така че тока за "калорифера" ти ще си го плащаш
          И по-долу под некролога писах: дрънкай си глупостите, не ми пречиш
          Last edited by barbaron; 21.11.2018, 18:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            ... и не забравяйте, че тези "калорифери" https://shop.bitmain.com/product/det...68TD0GMeq7065B :
            • работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD
            • https://shop.bitmain.com/product/det...941Bf38AO30604
            • и вдигат шум като руска прахосмукачка
            • и на ден ще плащате 2.30 USD за 800 W
            Барби, живееш в каменната ера още
            Отдавна не вдигат шум и топлината се отвежда 100% за отопление. Кога ми намериш на тази цена калорифер, дето да не му плащаш тока на практика - ела ми се обади

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              Свръх предлагане на калорифери, ВНИМАВАЙТЕ с дилъра на долната снимка - удря в кантара.
              https://twitter.com/cnLedger/status/1064905224077291521
              ... и не забравяйте, че тези "калорифери" https://shop.bitmain.com/product/det...68TD0GMeq7065B :
              • работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD
              • https://shop.bitmain.com/product/det...941Bf38AO30604
              • и вдигат шум като руска прахосмукачка
              • и на ден ще плащате 2.30 USD за 800 W
              Last edited by barbaron; 21.11.2018, 17:46.

              Коментар


              • Свръх предлагане на калорифери, ВНИМАВАЙТЕ с дилъра на долната снимка - удря в кантара.

                https://twitter.com/cnLedger/status/1064905224077291521
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mario puzo Разгледай мнение
                  Кажи начина Редкретин
                  Много просто, търговия с машинария, търговия с валути, оползотворяване на отделената топлина (дори само това е достатъчно да се копае "на загуба" без загуба), подценяваните фючърси - просто задължително за всеки "копач" на валути.
                  Като страничен ефект човек оптимизира ползването и производството на енергия - бая народ инвестира в слънчеви системи за електричество, които доста добре се изплащат през миньорството вместо мизерните пари от ЧЕЗ.

                  Мисля няма нужда да продължавам Това е състейнабъл бизнес, не хазарт. .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    ТАКА Е МАТЕМАТИКО , уникална новина пуснаха в 666 нета точно маааааааааааааааааааааалко преди дъното . бравос на тия измамници .

                    АЙДЕ СЯ ОНЯ КАК СЕ КАЗВАШЕ МАРИН ДРИНОВСКИ ЛИ МЯРИН ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ ЛИ НЕ ЧЕ ИМА ЗНАЧЕНИЕ . АМА ДА МИ БУТНЕ БИТКОЙНА ДОЛЕ ДО 4050 ДА СИ ЗАТВОРЯ ВСИЧКОТО КЪСО. ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
                    Ша бутне, ама първо да фалираш, късак

                    Коментар


                    • ТАКА Е МАТЕМАТИКО , уникална новина пуснаха в 666 нета точно маааааааааааааааааааааалко преди дъното . бравос на тия измамници .

                      АЙДЕ СЯ ОНЯ КАК СЕ КАЗВАШЕ МАРИН ДРИНОВСКИ ЛИ МЯРИН ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ ЛИ НЕ ЧЕ ИМА ЗНАЧЕНИЕ . АМА ДА МИ БУТНЕ БИТКОЙНА ДОЛЕ ДО 4050 ДА СИ ЗАТВОРЯ ВСИЧКОТО КЪСО. ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                      Коментар





                      • Биткойнът се срива, а американските регулатори стартират разследване, дали рекордното му поскъпване от миналата година не е плод на манипулация, сочи доклад на Bloomberg.

                        Целта на проверката ще са твърденията, че инвеститорите са ползвали противоречивата дигитална валута Тетер, която се смята, че е обезпечена 1:1 с щатски долари, за да надуват цената на биткойна.

                        Според обвинението, налице са подозрения, че трейдъри на борсата Віtfіnех ca ползвали тетера, за да координират цените на биткойна нелегално.

                        В същото време, доклад разкрива фалшиви транзакции и манипулиране на цената на някои от най-големите криптоборси точно по време на рекордното поскъпване на най-голямата и стара криптовалута.

                        Като част от тези пазарни манипулации се сочат поставянето на фалшиви поръчки, докато цената не достигне до определени пазарни нива, а след това тяхното оттегляне.

                        През лятото на тази година Джон Грифин, професор по финанси в Тексаския университет, който от 10 години разследва и разкрива финансови злоупотреби, публикува проучване, според което 55% от ръста на биткойна се дължи на пазарна манипулация.

                        Всъщност това не са първите съмнения за пазарна манипулация на цената на биткойна. В публикуван доклад в началото на тази година, озaглaвeн "Рrісе Маnірulаtіоn іn thе Віtсоіn Есоѕуѕtеm", се обяснява как цената на биткойна е поскъпнала от 150 на над 1 000 долара само за два месеца.

                        Koнĸpeтният cлyчaй е за съмнителни търговски практики на затворената вече криптовалутна борсо Мt. Gох. Тя стана популярна с това, че около 650 000 биткойна на стойнотс 188 милиона долара бяха откраднати.

                        Според проучването, дните със забелязвана подозрителна активност, цената на криптовалутата се е повишавала, а когато не е имало подобна - тя се е понижавала леко. А шансовете, за такава случайна зависимост се изчисляват на едва 0.05%.

                        Πoдoзpитeлнaтa тъpгoвия e cтaвaлa ĸoмпютъpни пpoгpaми, т.нap. "бoтoвe".

                        Дoĸaзaнa e и ĸopeлaция мeждy цeнaтa нa бopcaтa Мt. Gох и ocтaнaлитe. Πo вpeмe нa paбoтaтa нa бoтoвeтe цeнaтa нa биткойна нараства от 150 на 1000 долара в края на 2013-та година. Следва силно поевтиняване на криптовалутата, от която се възстановява едва през 2017-та година.

                        Новото разследване, за манипулация при биткойна, със сигурност е лоша новина за инвеститорите по едно направление. Всички инвеститорски погледи са насочени към SEC и това кога комисията ще даде светлина на първия индексен фонд базиран на криптовалутата. Съмненията за манипулиране на цената обаче, е много вероятно да даде "силен коз" в ръцете на регулаторите да не продължават да одобряват индексен фонд върху дигиталната валута.
                        Last edited by mibova; 21.11.2018, 12:21. Причина: Забранен линк

                        Коментар


                        • Поевтиняването на биткойна и останалите основни криптовалути от началото на годината оставиха много жертви след себе си. По-точно – 800 по-малки дигитални монети, които вече са с цени под 1 цент, или с напълно заличена капитализация.

                          Много нови дигитални токъни бяха създавани след първично публично предлагане на дигитални монети (ICO), част от които се оказаха „измамни схеми“ и не се материализираха в реални продукти в последствие.

                          Смъртта на близо 800 криптовалути, през последните 18 месеца, на практика създаде сериозни дискусии в инвестиционната общност, както и сред регулаторите, предизвиквайки паралел със случващото се с малките технологични компании по време на „интернет балона“ през 2000-та година.

                          Нови дигитални токъни се създават с процес известен като „initial coin offering“ (ICO) където стартъп може да издаде нова монета, предлагана за покупка от инвестиционната общност. Много често, инвеститорите не получават срещу закупените монети дял от стартъпа, а правото да използват монетата, за да си купуват определени продукти на компанията.

                          Най-често обаче, купувачите на монети в подобен род публични предлагания (ICO-та) купуват токъните, защото са евтини и разчитат на силно спекулативно поскъпване, след като започнат да се търгуват.

                          В подобен род първични публични предлагания, компаниите са набрали 3.8 милиарда долара през 2017-та година. Само от началото на годината обаче, набраните от подобен род „инвестиционни схеми“ средства, възлизат на 11.9 милиарда долара, според данни на сайта CoinSchedule.

                          Разбира се, стотици от новите продукти, вече са „мъртви“ защото са били просто „измамни схеми“, шега или друг тип схема, целяща да измамят потенциалните инвеститори. Подобен род монети, не струват почти нищо и често се търгуват за по-малко от един цент за монета.

                          Поевтиняването на биткойна, също до голяма степен има „вина“ за намаляване на интереса към първичното предлагане на дигитални монети. Именно този спад, до голяма степен подхранва и сравнението с „технологичния балон“ от 2000-та година.

                          Не помагат особено на криптовалутите и постоянните хакерски атаки. Хакването на две южнокорейски борси за дигитални валути през последните седмици, също съдействаха за силното поевтиняване на криптовалутите.

                          Коментар




                          • Тази картинка е първият НЕКРОЛОГ НА КРИПТОКОЙНИТЕ

                            AntMinerL3+ е най-ефективната днес ASIC-копачка на лайткойни (LTC) с мощност 552 MH/s
                            Днес генерира 0.03616 LTC/ден = 1.18 USD/ден
                            и консумира 800 W/h, т.е. 2.30 USD/ден
                            следователно притежателят му губи 2.30 USD/ден

                            Вие си дрънкайте глупости, не ми пречите
                            Аз ще си припомня историята на копачките, която преживях с много кеф
                            https://cseweb.ucsd.edu/~mbtaylor/pa...puter_2017.pdf
                            Last edited by barbaron; 25.11.2018, 12:22.

                            Коментар


                            • Кажи начина Редкретин

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mario puzo Разгледай мнение
                                От дълго време следя форума и има двама души които коментират постоянно. Това са Иван и Редкретин. Лично аз притежавах 100 биткойна през април- май 2017 година. Тогава ги и продадох. В последствие купух машини за копане на етериум през ноември миналата година. Сега след толкова време си мисля, че криптотата са балони. Иване тезите ти са правилни, умен човек си( не че другите не са), но защо ти е да доказваш нещо на хора, които не поемат. Смятам че редкретин лъже, ако не, нека прогнозира всеки ден на къде ще вървят валутите в рамките на седмица. Искам да кажа, че стоя зад думите си и дори мога да си разкрия самоличността, имам друг печеливш бизнес и не бих рискувал с прогнозите ти, за да правя пари, нямам нужда от това просто искам да застанеш зад думите си, като правиш прогнозите...
                                Всеки с акъла си като прочете как си продал 100 бити през Май 2017та и ще те отпише
                                Аз не прогнозирам. Това, за което говоря е, че има повече от един начин да се спечели от криптото. Много повече от един, самия трейдинг според мен е грешка и е редно спекулантите да си платят за мерака за бързо забогатяване

                                PS: Иван Умния обяснява за материя, в която няма никакъв опит. Толкова типично аматьорско, че няма накъде
                                Last edited by redcretin; 20.11.2018, 23:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X