IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    В момента има напечатани десетки и стотици милиони виртуални койни, които стоят и чакат да бъдат пробутани на някого, но балъците като бай Марин и Хиксмена свършиха.
    Айде купувайте виртуалните цифри, че ще свършааат!

    Айдеее, насам народеее, който разбира - тука се спира! Който разбирааа - в криптоси се нашивааа!
    Лагард: Централните банки трябва да обмислят емитирането на криптовалути

    https://www.investor.bg/kriptovaluti...valuti-271841/

    Ограмотяваи бабите спешно...........
    Тука вече е късно.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • В момента има напечатани десетки и стотици милиони виртуални койни, които стоят и чакат да бъдат пробутани на някого, но балъците като бай Марин и Хиксмена свършиха.
      Айде купувайте виртуалните цифри, че ще свършааат!

      Айдеее, насам народеее, който разбира - тука се спира! Който разбирааа - в криптоси се нашивааа!
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

        а всичките койни ще изчезнат до Великден
        А па ний на село му викаме на кукуво лято, па то как било сега модерно !!!

        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Мислех, че имаш поне малко мозък, а се оказва, че нищо не си разбрал от последните ми 5 реплики, които са точно в духа на твоята шеговита реплика с видеото
          Спирам да те чета и да си губя времето с теб
          А видеото ти ми хареса, точно това става сега и скоро всичките копачки ще бъдат загасени и изхвърлени,
          а всичките койни ще изчезнат до Великден
          Барби,
          С цялото ми Уважение към теб, и с уговорката че НИКОГА не се хващам на басове и облози, сега ще ти предложа един:
          АКО до Великден, догодина, не са изчезнали Криптовалутите (говорим за тези от топ 10, 50% от тях, т.е. 5 от тях) ми превеждаш 1 (един) Биткоин на посочен от мен Биткоин адрес!
          АКО до Великден, догодина, са изчезнали 5 или повече Криптовалути от топ 10 - аз ти превеждам 4.500 $ (четири хиляди и петстотин американски долара) на посочена от теб банкова сметка!
          Имаме ли Облог?
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
            Вече ги теглят с кантара. А ти пускаш стари оферти за пари.
            Нищо не икаш да кажеш а да се направиш на всезнайко.
            Мислех, че имаш поне малко мозък, а се оказва, че нищо не си разбрал от последните ми 5 реплики, които са точно в духа на твоята шеговита реплика с видеото
            Спирам да те чета и да си губя времето с теб
            А видеото ти ми хареса, точно това става сега и скоро всичките копачки ще бъдат загасени и изхвърлени,
            а всичките койни ще изчезнат до Великден

            Коментар



            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              .[*]работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD[/LIST]
              Какви долари та гонят ??? 50 кила захранвания за кило ориз и ухо от куче е курса.
              Ако не вярваш питаи дилъра от снимката, ама първо трябва да я видиш.
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron
                Ти сигурен ли си, че си разбрал какво исках да кажа?
                Аз знам какво е "реклама"
                А ти знаеш ли какво е "ирония" ?
                Вече ги теглят с кантара. А ти пускаш стари оферти за пари.
                Нищо не икаш да кажеш а да се направиш на всезнайко.
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  ... и не забравяйте, че тези "калорифери" https://shop.bitmain.com/product/det...68TD0GMeq7065B :
                  • работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD
                  • https://shop.bitmain.com/product/det...941Bf38AO30604
                  • и вдигат шум като руска прахосмукачка
                  • и на ден ще плащате 2.30 USD за 800 W
                  Да беше погледнал снимките а не да правиш остаряла реклама.

                  АМА ТУКА ВСЕ СТЕ ЧУКЧИ ПИСАТЕЛИ !!! ПИСАТЕЛИ , ПИСАТЕЛИ , ПИСАТЕЛИ !!!
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                    Барби, живееш в каменната ера още
                    Отдавна не вдигат шум и топлината се отвежда 100% за отопление. Кога ми намериш на тази цена калорифер, дето да не му плащаш тока на практика - ела ми се обади
                    Да бе, да И от пещерата си виждам, че койните ще изчезнат до Великден, така че тока за "калорифера" ти ще си го плащаш
                    И по-долу под некролога писах: дрънкай си глупостите, не ми пречиш
                    Last edited by barbaron; 21.11.2018, 18:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      ... и не забравяйте, че тези "калорифери" https://shop.bitmain.com/product/det...68TD0GMeq7065B :
                      • работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD
                      • https://shop.bitmain.com/product/det...941Bf38AO30604
                      • и вдигат шум като руска прахосмукачка
                      • и на ден ще плащате 2.30 USD за 800 W
                      Барби, живееш в каменната ера още
                      Отдавна не вдигат шум и топлината се отвежда 100% за отопление. Кога ми намериш на тази цена калорифер, дето да не му плащаш тока на практика - ела ми се обади

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
                        Свръх предлагане на калорифери, ВНИМАВАЙТЕ с дилъра на долната снимка - удря в кантара.
                        https://twitter.com/cnLedger/status/1064905224077291521
                        ... и не забравяйте, че тези "калорифери" https://shop.bitmain.com/product/det...68TD0GMeq7065B :
                        • работят само включени към специално захранване APW7, 1800 W за 95.00 USD
                        • https://shop.bitmain.com/product/det...941Bf38AO30604
                        • и вдигат шум като руска прахосмукачка
                        • и на ден ще плащате 2.30 USD за 800 W
                        Last edited by barbaron; 21.11.2018, 17:46.

                        Коментар


                        • Свръх предлагане на калорифери, ВНИМАВАЙТЕ с дилъра на долната снимка - удря в кантара.

                          https://twitter.com/cnLedger/status/1064905224077291521
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mario puzo Разгледай мнение
                            Кажи начина Редкретин
                            Много просто, търговия с машинария, търговия с валути, оползотворяване на отделената топлина (дори само това е достатъчно да се копае "на загуба" без загуба), подценяваните фючърси - просто задължително за всеки "копач" на валути.
                            Като страничен ефект човек оптимизира ползването и производството на енергия - бая народ инвестира в слънчеви системи за електричество, които доста добре се изплащат през миньорството вместо мизерните пари от ЧЕЗ.

                            Мисля няма нужда да продължавам Това е състейнабъл бизнес, не хазарт. .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              ТАКА Е МАТЕМАТИКО , уникална новина пуснаха в 666 нета точно маааааааааааааааааааааалко преди дъното . бравос на тия измамници .

                              АЙДЕ СЯ ОНЯ КАК СЕ КАЗВАШЕ МАРИН ДРИНОВСКИ ЛИ МЯРИН ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ ЛИ НЕ ЧЕ ИМА ЗНАЧЕНИЕ . АМА ДА МИ БУТНЕ БИТКОЙНА ДОЛЕ ДО 4050 ДА СИ ЗАТВОРЯ ВСИЧКОТО КЪСО. ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
                              Ша бутне, ама първо да фалираш, късак

                              Коментар


                              • ТАКА Е МАТЕМАТИКО , уникална новина пуснаха в 666 нета точно маааааааааааааааааааааалко преди дъното . бравос на тия измамници .

                                АЙДЕ СЯ ОНЯ КАК СЕ КАЗВАШЕ МАРИН ДРИНОВСКИ ЛИ МЯРИН ОТ ЛЬОНЕБЕРЯ ЛИ НЕ ЧЕ ИМА ЗНАЧЕНИЕ . АМА ДА МИ БУТНЕ БИТКОЙНА ДОЛЕ ДО 4050 ДА СИ ЗАТВОРЯ ВСИЧКОТО КЪСО. ХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X