IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Толкоз вестник не можеш да изпечаташ. Погледни у coinmarket, пускат криптота със стотици милиарди пренапечатани кески, да получат повече маркет кап и да излязат нагоре в класацията.
    Сигурно поне трилион кески са на пазара, за всеки човек има по 100 броя, че и артисват.
    400 милиарда песъчинки са колкото голяма къща, имаше един филм със Стивън Хокинг, та ги броиха и визуализираха. Начи колкото песъчинките у цял плаж криптоси се навъдиха, и горят ток колкото за 2 държави. Оня ден пусках линк, че Биткойн хаби повече от Бангладеш, а Бангладеш е малко по-голяма от България на площ, и 2 пъти колкото немците по население.
    Само и единствено Биткойн пуши повече от 147 милиона души, пък има още 1300 клонинга.
    Точно лакомията им изяде главата, иначе идеята за безбанков кеш е гениална и наистина я харесвам.
    За POS и нодове не си чувал, сигурен бях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Проектът с криптосите се провали в момента, в който започнаха безконтролно да печатат нови и нови крипто-шитни.
      Естествено, щом предлагането на една стока започне да се увеличава безкрайно, няма как цената да не се срине до 0. Това е естествен процес. Ще го гледате и при криптосите.
      Лъжите за дигитално злато не минаха. Златото, затова държи цена, защото предлагането е ограничено, а има голяма полезна употреба.
      Криптосите вече ги печатат и ги размножават като вестници.
      С кои криптоси? Понеже очевидно говориш наизуст - задачка: как се отразява на щатския долар обезценката на зимбабвийския?
      Те така и с криптосите Това е естествен процес, най-добрите оцеляват

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
        Майтапя се, не съм кеско-инвестор.

        Иначе ся зима, копачките ако не друго поне греят. Духалки за по 5 - 10 бона, бъдещето е сега!
        Мноо си далече и от инвестиране, и от цени хахахахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Няма такава опасност Въпреки масовото изключване на копачки иглаволомното падане на трудността, и най-модерните копачки копаят на загуба, а няма нови по-ефективни на хоризонта
          Ако това продължи още 8 дни ...
          А уж си старо куче медалист, тоя филм за 4-ти или вече 5ти път се гледа, а?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            ...
            Криптосите вече ги печатат и ги размножават като вестници.
            Толкоз вестник не можеш да изпечаташ. Погледни у coinmarket, пускат криптота със стотици милиарди пренапечатани кески, да получат повече маркет кап и да излязат нагоре в класацията.
            Сигурно поне трилион кески са на пазара, за всеки човек има по 100 броя, че и артисват.
            400 милиарда песъчинки са колкото голяма къща, имаше един филм със Стивън Хокинг, та ги броиха и визуализираха. Начи колкото песъчинките у цял плаж криптоси се навъдиха, и горят ток колкото за 2 държави. Оня ден пусках линк, че Биткойн хаби повече от Бангладеш, а Бангладеш е малко по-голяма от България на площ, и 2 пъти колкото немците по население.
            Само и единствено Биткойн пуши повече от 147 милиона души, пък има още 1300 клонинга.
            Точно лакомията им изяде главата, иначе идеята за безбанков кеш е гениална и наистина я харесвам.
            Last edited by IvanTerziev; 04.12.2018, 19:26.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Проектът с криптосите се провали в момента, в който започнаха безконтролно да печатат нови и нови крипто-шитни.
              Естествено, щом предлагането на една стока започне да се увеличава безкрайно, няма как цената да не се срине до 0. Това е естествен процес. Ще го гледате и при криптосите.
              Лъжите за дигитално злато не минаха. Златото, затова държи цена, защото предлагането е ограничено, а има голяма полезна употреба.
              Криптосите вече ги печатат и ги размножават като вестници.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Ха, то Биткойнът пак само 5 пъти поевтиня.
                Най-известният му клонинг се продъни 30-тина пъти. Всички алткойни изглеждат още по-гротестно. Без tether, печатат си цифрички и ги продават по 1 $ бройката, чуек! Се едно аз да почна да продавам бутилирана вода от морето, туй у морската градина.
                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Графики с цената на смотаните койни и манията по лалетата.



                  [ATTACH=CONFIG]n3413694[/ATTACH]

                  https://steemit.com/bitcoin/@coinnew...-crash-of-1637
                  Точно поради тази причина всички си мислят че балона е спукан.
                  И разбира се тълпата пак греши.
                  Докато големите не продадат няма да има зануляване.

                  Коментар


                  • Графики с цената на смотаните койни и манията по лалетата.



                    Click image for larger version

Name:	Bubble.jpg
Views:	1
Size:	38.9 КБ
ID:	3413694


                    https://steemit.com/bitcoin/@coinnew...-crash-of-1637
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Кои имоти бре, 5-те декара море ли
                      Майтапя се, не съм кеско-инвестор.

                      Иначе ся зима, копачките ако не друго поне греят. Духалки за по 5 - 10 бона, бъдещето е сега!

                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                        Още по-забавното е че когато Лайта стане $300, ти ще си също толкова беден - а Импа - не
                        И това се повтаря кажи-речи всяка година.
                        Няма такава опасност Въпреки масовото изключване на копачки иглаволомното падане на трудността, и най-модерните копачки копаят на загуба, а няма нови по-ефективни на хоризонта
                        Ако това продължи още 8 дни ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Аз Биткойна го чаках на 100 000 тая Коледа, както предрекохте експертите, продадох си имотите и купих на 20 000. Затуй съм толкоз беден!
                          Кои имоти бре, 5-те декара море ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Още по-забавното е че когато Лайта стане $300, ти ще си също толкова беден - а Импа - не
                            И това се повтаря кажи-речи всяка година.
                            Аз Биткойна го чаках на 100 000 тая Коледа, както предрекохте експертите, продадох си имотите и купих на 20 000. Затуй съм толкоз беден!
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                              Най-забавното е, че Лайткойн в момента е почти наполовина от цената си в края на 2013 година.
                              Хем ограничени, хем ще свършат, хем цената наполовина след 5 години!
                              Аааайде, не останаха, само 1300 криптота се навъдиха, и още 700 мъртви!
                              Де го Императора, ден не минаваше да не дойде да пофали новата парадигма. Тогава се чудих кво е това брадатко, то тоя на 100 - те $ няма брада.
                              Още по-забавното е че когато Лайта стане $300, ти ще си също толкова беден - а Импа - не
                              И това се повтаря кажи-речи всяка година.

                              Коментар


                              • По тоя повод...

                                Коментар

                                Working...
                                X