IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Това е едно мое мнение от 05.11.2017, 01:34 ч.
    Голям майтап, а
    Прогнози правехме тогава в старта на голямата еуфория...
    то пък баш така стана, даже ме изпревари с 2-3 дни тая котировка....

    Тва е в рубриката "Усмивки от старите ленти"
    Питай Улиам Ган, ама е умрел.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      ......

      Второ, хрумна ми една откачена идейка (като видях предпоследния пост на innergy и последния пост на marin1), направих едни абсолютно бакалски сметки, и на основата на тях нарисувах една картинка, която виждате по-долу.
      [ATTACH=CONFIG]n3412126[/ATTACH]
      Пояснения към графиката: Датата 31.12.2012 е избрана поради простата причина, че от 01.01.2013 г. цената на BTC започва забележимо да мърда с уверени крачки в посока север. Данните за цените на BTC са взети директно от интерактивната графика на coindesk.com.
      Допълнение към графиката: Като метнах едно око на графиката пак, и една бърза бакалска тригонометрия като приложих, пак нещо ми направи впечатление. Както и да го гледам тоя хипотетичен модел, грубото средно нарастване на цената във втория цикъл е близо 5 пъти по-голямо от средното нарастване на цената при първия цикъл. Нищо, че времевия период е грубо 3 пъти по-голям при 2-рия цикъл.

      Съжалявам искрено за лошото качество на картинката, но нямах нищо по-така като продукт, да я направя като хората да не ви мъча
      Все пак се надявам, че текста и числата се четат горе-долу.
      Това е едно мое мнение от 05.11.2017, 01:34 ч.
      Голям майтап, а
      Прогнози правехме тогава в старта на голямата еуфория...
      то пък баш така стана, даже ме изпревари с 2-3 дни тая котировка....

      Тва е в рубриката "Усмивки от старите ленти"
      Attached Files
      Last edited by Kildirim_Bei; 30.11.2018, 21:40.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        1 сатоши да стане равно на 1 цент, демек 1 BTC = $1 000 000, пак не може да поеме биткойна парите в момента, които са само като М0 и М1.
        тва е кеша и разплащателните сметки (notes&coins+demand deposits)
        Сатошито даже не е и предполагал колко пара ще се налее в системата. Ако беше, щеше още нули да има след запетаята в биткойна
        Сатошито не го еня да осигурява ликвидност на системата, Номера е да се създаде еуфория и надъхване. Колкото е по - ограничено предлагането толкова по - голяма цена и толкова повече пачка за основателите на схемата. Това важи за всички криптоси
        Last edited by Todor Sabev; 30.11.2018, 21:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
          Само Мафията знае кога точно ще поникне!
          А ти , сигурно си дон Вито Корлеоне...........

          С покупки на 18 000

          И не ползваш парно тая зима

          Грееш се с Nvidia

          Стисни още малко , на 1800 ще отлепим нагоре .

          Но (2) вълна в [3] ще е дълга по време .

          Ще устискаш ли до 2025 / 2028 г. .................. без памперс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

            Може и да поникне към 3018 г.
            Само Мафията знае кога точно ще поникне!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
              Накратко казано, който устиска текущия спад на биткойна и другите криптаци, ще направи добри пари след това. Всички останали неудачници ще духат всичко, което може да се духа и ще продължат безпомощно да плюят по форумите.
              1 сатоши да стане равно на 1 цент, демек 1 BTC = $1 000 000, пак не може да поеме биткойна парите в момента, които са само като М0 и М1.
              тва е кеша и разплащателните сметки (notes&coins+demand deposits)
              Сатошито даже не е и предполагал колко пара ще се налее в системата. Ако беше, щеше още нули да има след запетаята в биткойна
              Last edited by Kildirim_Bei; 30.11.2018, 20:24.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ragnar Разгледай мнение

                Със всеизвестният факт , кога и къде купи биткойни и копачки , с това във червено , визираш , предполагам , себе си и останалите криптомилионери
                Само не се сещам , кое е '' всичко , което може да се духа ''

                Моля , бъди по- обяснителен


                пп. Незнам за тия където '' устискват '' на тоя спад ..... колко са им силни седалищните мускули ...
                Аз , например съм продал !
                На 6100 .

                На 1800 ще купя
                Много сме мераклийте да купуваме на 1800, което значи, че или няма да бъде достигнато нивото, или ще бъде подминато.
                За един прияятел да попитам дали докато плювате по форумите лъскате бастуна?!
                Last edited by forexboy; 30.11.2018, 20:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                  Накратко казано, който устиска текущия спад на биткойна и другите криптаци, ще направи добри пари след това. Всички останали неудачници ще духат всичко, което може да се духа и ще продължат безпомощно да плюят по форумите.
                  Със всеизвестният факт , кога и къде купи биткойни и копачки , с това във червено , визираш , предполагам , себе си и останалите криптомилионери
                  Само не се сещам , кое е '' всичко , което може да се духа ''

                  Моля , бъди по- обяснителен


                  пп. Незнам за тия където '' устискват '' на тоя спад ..... колко са им силни седалищните мускули ...
                  Аз , например съм продал !
                  На 6100 .

                  На 1800 ще купя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Накратко казано, който устиска текущия спад на биткойна и другите криптаци, ще направи добри пари след това..
                    Трай, коньо, за зелена трева
                    Може и да поникне към 3018 г.

                    Коментар


                    • Накратко казано, който устиска текущия спад на биткойна и другите криптаци, ще направи добри пари след това. Всички останали неудачници ще духат всичко, което може да се духа и ще продължат безпомощно да плюят по форумите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Добро колега.

                        И да ви светнем Биткойн се движи с обратна корелация със златото. И не е никво дигитално злато както тук излезнаха некви статии.
                        Ей ся, не помня Декември 2017та кило злато да е струвало $5

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                          Иване,за да занулят койните трябва сама да се появи в темата доктор Черкезов.
                          Добро колега.

                          И да ви светнем Биткойн се движи с обратна корелация със златото. И не е никво дигитално злато както тук излезнаха некви статии.
                          Last edited by Todor Sabev; 30.11.2018, 19:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Как се нарича човек без една стинка в джоба, непипвал крипто, но обясняващ как пада с 96% и как другите губели?
                            Иванчо безработния
                            Тъй тъй, който не е пипвал крипто няма една стинка в джоба. Няма как да е иначе. Няма жив човек, дето да не си е набутал парите в тая простотия.
                            Е вие работливите нали набутахте парите от гарсониерката на баба си...
                            За да спечелят тия на върха на пирамидата - тия долу трябва да изгубят. Елементарни икономически реалности.
                            Таман оная година Монопола се скъса да ме псува на лични, не съм бил прав и каквото там. Като бяха цените на пика, и си подаряваха Рипъли на близо 4 долара.
                            Тая година цъфна да се похвали с колосални загуби, жалко, че му изтриха поста.
                            На борсата е изметено и топло.
                            Поне не съм набутал парите на баба си в най-тъпия и голям балон в историята человеческа.
                            Моят бизнес лека полека стартира на печалба.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение
                              Сигурен съм,че и привържениците на койните и скептиците са запознати с творчеството на Сатоши, за това ще припомня един виц:
                              ​​​​Въпрос как се нарича човек изчел трудовете на Маркс?
                              Отговор комунист.
                              Въпрос как се нарича човек, който ги е прочел и разбрал?
                              Отговор антикомунист.
                              Как се нарича човек без една стинка в джоба, непипвал крипто, но обясняващ как пада с 96% и как другите губели?
                              Иванчо безработния

                              Коментар


                              • Сигурен съм,че и привържениците на койните и скептиците са запознати с творчеството на Сатоши, за това ще припомня един виц:
                                ​​​​Въпрос как се нарича човек изчел трудовете на Маркс?
                                Отговор комунист.
                                Въпрос как се нарича човек, който ги е прочел и разбрал?
                                Отговор антикомунист.

                                Коментар

                                Working...
                                X