IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Само че на друга цена.

    Купува се когато никой не вярва, Примерно сега.
    Ти купуваш ли сега?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Точно казано! Фалшива търговия диктувана от малко на брой участници с големи позиции в цялата схема. Единственият шанс да се избегне зануляване остава да вкарат Уолстрийт но регулаторите няма да го допуснат без да имат контрол! Тоест за мен отиваме поне до нивата от 2016-та а след това ако вкарат под някаква форма Уолстрийт може и да има нова вълна на горе но до тогава повечето койни ще изчезнат.

      Все пак мисля че дългосрочно ще има стойност в някои от оцелелите проекти и аз бих имал интерес да се включа с позиция но след като се изчисти пазара от всички схеми









      Само че на друга цена.

      Купува се когато никой не вярва, Примерно сега.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Не мога да разбера как може да търгувате нещо чиято цена зависи от група схемаджии и мошенгии?
        Точно казано! Фалшива търговия диктувана от малко на брой участници с големи позиции в цялата схема. Единственият шанс да се избегне зануляване остава да вкарат Уолстрийт но регулаторите няма да го допуснат без да имат контрол! Тоест за мен отиваме поне до нивата от 2016-та а след това ако вкарат под някаква форма Уолстрийт може и да има нова вълна на горе но до тогава повечето койни ще изчезнат.

        Все пак мисля че дългосрочно ще има стойност в някои от оцелелите проекти и аз бих имал интерес да се включа с позиция но след като се изчисти пазара от всички схеми










        Коментар


        • от 23 октомври 2017-та

          ​​​​​​​...централната банка на Китай забрани набирането на финансиране с криптовалути, като обяви, че то "нарушава сериозно икономическия и финансов ред". Регулаторите във Великобритания пък предупреждават, че инвеститорите трябва да са подготвени за евентуален срив в стойността на криптосите до нула.

          Last edited by Frosty; 09.12.2018, 10:54.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Не мога да разбера как може да търгувате нещо чиято цена зависи от група схемаджии и мошенгии?

            Коментар


            • Може всички борси да хлопнат кепенците като гокса и криптосите да изчезнат без да зануляват.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                след това на 06.10.2018, 14:14
                и на 19.11.2018, 22:22

                Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми




                06.10.2018, 14:14
                Кат си толкова убеден и си такъв Оракул що не пуснеш едни къси докато занули..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                  Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                  след това на 06.10.2018, 14:14
                  и на 19.11.2018, 22:22

                  Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми




                  06.10.2018, 14:14
                  Не казвай хоп преди да си скочил.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                    Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                    след това на 06.10.2018, 14:14
                    и на 19.11.2018, 22:22

                    Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми




                    06.10.2018, 14:14
                    с тия приказки много ще натъжиш кретенчо.
                    препоръка е

                    Коментар




                    • Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                      след това на 06.10.2018, 14:14
                      и на 19.11.2018, 22:22

                      Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми


                      Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                      Добри Ютро!!!
                      #bitcoin halving: only 19 months to go ... we are in the green zone!
                      https://twitter.com/100trillionUSD/s...91104456253442
                      После да няма пак нечули, недоразбрали ....... пък и сърдити
                      06.10.2018, 14:14
                      Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Те всичките койни ще измрат до тогава, ти за биткойна агитираш
                      Аз си ликвидирах и последните биткойни още януари 2018, а лайткойните през март
                      Само блокчейн-технологията ще остане, и ще се прилага само от професионалисти а не любители
                      Last edited by barbaron; 08.12.2018, 17:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                        Недеи тъй с рогата. Някой тука вместо завист ще вземат да добият телета!!!
                        То е малко като жабата и вола с активите и кеша.. хаха.. бай Марин е жабата

                        Коментар


                        • Добри Ютро!
                          Скърцане със зъби при мен не може да има. Дори и Биткоин да занули (което ми се струва много малко вероятно) от 2014 до сега ще ми останат ХХ Унции Злато, Х Биткоина (които приемаме че ще са нищо), един Офис + ХХ к. Кеш!!!
                          Всичко това съм спечелил с копачки (видеокарти) на стойност под 20.000 лв. и разходи за ток още толкова.
                          За мен си е не Найс ами направо Пърфект!!!
                          П.С. ХХ к. Кеш > 40.000 лв.
                          П.С2. Копането ми е Хоби, всъщност 3-тото хоби, имам още 2 които са отпреди това.
                          Last edited by marin1; 08.12.2018, 09:26.
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Добри Ютро!!!
                            След като поръчките ми КУПУВА на 4.111 и 3.111 Евро за Биткоин се изпълниха сега следващата ми е за 2.111 Евро за Биткоин. И трите поръчки съм ги правил на 30-ти март тази година, не че съм вярвал много, много, че ще се осъществят ама съм ги правил с пари от продажби от края и началото на тази година. Примерно - продал съм 0,5 Биткоина на 18.000$ а съм купил 1 Биткоин за 3.111 Евро! Найс А???
                            П.С. Ако падне до 1.200 $ ще продам една Унция Злато и ще си купя 1 Биткоин. Една от тези 10 Унции които си купих срещу 1 Биткоин!!! Найс, Найс А???
                            Купуваш купуваш и после като монопола скърцаш със зъби, като продължи да пада! Найс а?
                            Шараните видяха, че голямата далавера свърши, и вече си търсят други схеми.

                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Добри Ютро!!!
                              След като поръчките ми КУПУВА на 4.111 и 3.111 Евро за Биткоин се изпълниха сега следващата ми е за 2.111 Евро за Биткоин. И трите поръчки съм ги правил на 30-ти март тази година, не че съм вярвал много, много, че ще се осъществят ама съм ги правил с пари от продажби от края и началото на тази година. Примерно - продал съм 0,5 Биткоина на 18.000$ а съм купил 1 Биткоин за 3.111 Евро! Найс А???
                              П.С. Ако падне до 1.200 $ ще продам една Унция Злато и ще си купя 1 Биткоин. Една от тези 10 Унции които си купих срещу 1 Биткоин!!! Найс, Найс А???
                              Недеи тъй с рогата. Някой тука вместо завист ще вземат да добият телета!!!
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Добри Ютро!!!
                                След като поръчките ми КУПУВА на 4.111 и 3.111 Евро за Биткоин се изпълниха сега следващата ми е за 2.111 Евро за Биткоин. И трите поръчки съм ги правил на 30-ти март тази година, не че съм вярвал много, много, че ще се осъществят ама съм ги правил с пари от продажби от края и началото на тази година. Примерно - продал съм 0,5 Биткоина на 18.000$ а съм купил 1 Биткоин за 3.111 Евро! Найс А???
                                П.С. Ако падне до 1.200 $ ще продам една Унция Злато и ще си купя 1 Биткоин. Една от тези 10 Унции които си купих срещу 1 Биткоин!!! Найс, Найс А???
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X