IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Важното е, че върши работа. Няма как да ме опандизиш, че не купувам биткойни. Ако се откачим от $ обаче - става война.
    Колко народ лиши от печалба бе хипопотам /до ущите в лайна ама каква уста само А/ с два зъба? BCH повече от 120% нагоре ама от тебе и останалите льохмани нито една новина не може да се изкоментира КОРЕКТНО във форума.
    Инвесторче да се наричаш последна грижа е за тебе.
    Last edited by KMETA; 20.12.2018, 21:31.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Няма как безполезна стока с непрекъснато увеличаващо се количество да поскъпва. Това противоречи на всички икономически и пазарни принципи.
      Прочети фантастичният разказ на Робърт Шекли - Лаксианският ключ и ще разбереш каква съдба очаква криптосите.
      https://chitanka.info/text/26165-laksianskijat-kljuch


      След 2-3 години е по-вероятно 100 000 биткойна да струват 1 цент или половин цент.
      Любим разказ Миризмата на мисълта. Книжката е от поредица галактика за който се чакаше на опашка, Този разказ не си го спомням ще го прочета.

      ПП

      ,,Но ако някога намерите лаксиански ключ, върнете се и само назовете цената си..



      .
      Last edited by Todor Sabev; 20.12.2018, 16:36.

      Коментар


      • Койнаджиите извадиха късмет цената мина 4000.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Е ,той 6и американски флот става вече само за сплашване на бананови републики като нас ...
          Ам чи те ръждясаха докато търсеха бреговете на Белорусия. Оная тъпата нали там ги прати.
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            охооооооооо не една ами две новини за дъно . дългооооооооооооооооо
            JPM: Институционалните инвеститори се изтеглят от биткойна

            19 Декември 2018 09:28
            Биткойнът с ново годишно дъно, биковете смятат че пазарът греши!

            14 Декември 2018 10:05
            ХУБАВО ЧЕ КУПИХ ДЪНАТА . ХАНУКЯРИТЕ МНОГО МИ ПОМОГНАХА С ТЕХНИТЕ НОВИНИ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Е ,той 6и американски флот става вече само за сплашване на бананови републики като нас ...
              Важното е, че върши работа. Няма как да ме опандизиш, че не купувам биткойни. Ако се откачим от $ обаче - става война.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Едно е да имаш обезпечение 6-ти американски флот зад валутата, дето може да ти цъфне на вратата след няма и месец. Друго е да се нароят 1300 копия на Биткойн, вече имаме и внуци. Клонинги на клонинга. Както е тръгнало криптосите ще станат повече от населението на Земята. И аз мислех да си пускам крипто, ама маркетинга е тегава работа Един мушмурок пусна Лев Койн, BG Bitcoin, ама не успя да пробие до coinmarketcap. Mного народ се светнаха на лапачката, и пиршеството свърши! Всеки иска да генерира на компютъра цифрички, и да ги продава за презряни $$$. Само че желаещите да купуват се разредиха.
                Е ,той 6и американски флот става вече само за сплашване на бананови републики като нас ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                  Иване с две ръце ще гласувам ти да си следващия шеф на БНБ-то.
                  Още първия месец един лев ще се обменя за 20 долара.
                  1. Лева е във валутен борд.
                  2. Долара е бах ти кеската, печатат си го на корем в неограничено количество и ниКой не ги контролира.

                  За дългосрок не ми се и мисли......
                  Едно е да имаш обезпечение 6-ти американски флот зад валутата, дето може да ти цъфне на вратата след няма и месец. Друго е да се нароят 1300 копия на Биткойн, вече имаме и внуци. Клонинги на клонинга. Както е тръгнало криптосите ще станат повече от населението на Земята. И аз мислех да си пускам крипто, ама маркетинга е тегава работа Един мушмурок пусна Лев Койн, BG Bitcoin, ама не успя да пробие до coinmarketcap. Mного народ се светнаха на лапачката, и пиршеството свърши! Всеки иска да генерира на компютъра цифрички, и да ги продава за презряни $$$. Само че желаещите да купуват се разредиха.
                  Last edited by IvanTerziev; 20.12.2018, 10:28.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Частни пари, тоя лаф е у десятката! Печаташ си на корем и раздаваш собствени пари! Икономически перпетуум мобиле, само шарани да има. И гола кука не трябва - захапват влакното и стискат здраво!
                    Иване с две ръце ще гласувам ти да си следващия шеф на БНБ-то.
                    Още първия месец един лев ще се обменя за 20 долара.
                    1. Лева е във валутен борд.
                    2. Долара е бах ти кеската, печатат си го на корем в неограничено количество и ниКой не ги контролира.

                    За дългосрок не ми се и мисли......
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение

                      Шега? Майтап на голо дупе нали знаеш какво е?
                      ако е чуждо няма проблем ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        аз бих ти препоръчал да поизчакаш с 'полета"... движението надолу още не е спряло ...колкото до "койн за пеесе стинки" , шегувах се разбира се ...
                        Шега? Майтап на голо дупе нали знаеш какво е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение

                          Може, но се колебая как. Някои колеги препоръчват стоката на алтернативните дилъри. Била по-съвременна и пречистена, а резултатите можели да надминат и най-смелите очаквания. В бъдеще всички ще употребяват и ще са толкова зависими, че ще се наложи да робуваме на дилърите. Препоръчително било възможно най- скоро да започнем да трупаме запаси, за да сме по-напред в йерархията, когато това се случи. При наличието на такова голямо разнообразие в предлагането се колебая на какво точно да заложа.
                          аз бих ти препоръчал да поизчакаш с 'полета"... движението надолу още не е спряло ...колкото до "койн за пеесе стинки" , шегувах се разбира се ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Пробвай да литнеш и ти ...
                            Може, но се колебая как. Някои колеги препоръчват стоката на алтернативните дилъри. Била по-съвременна и пречистена, а резултатите можели да надминат и най-смелите очаквания. В бъдеще всички ще употребяват и ще са толкова зависими, че ще се наложи да робуваме на дилърите. Препоръчително било възможно най- скоро да започнем да трупаме запаси, за да сме по-напред в йерархията, когато това се случи. При наличието на такова голямо разнообразие в предлагането се колебая на какво точно да заложа.

                            Коментар


                            • биковете смятат че пазарът греши!

                              частни пари...


                              Яки бисери минават, как да не ви се радва човек!
                              Пазарът им бил крив, на кривите ракети!
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение

                                Започвам да се замислям дали да не опитам и аз от тази виртуална дрога. Проучването показва, че който е взел от нея отлита на 100 000 метра над земята. Освен това е все още достъпна и употребата и не е криминилизирана.
                                Пробвай да литнеш и ти ...

                                Коментар

                                Working...
                                X