IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Благодаря ти за доверието и въпроса
    Пак ще кажа: биткойна (и другите койнчета) нямат бъдеще.
    Има бъдеще блок-чейн технологията, бурно развиваща се и прилагана вече от световните лидери в безброй области.
    Койнчетата ще си измрат от естествена смърт, като динозаврите и СССР.
    Не може нещо, консумиращо огромна енергия и
    използвано само за далавери и дива спекулация, да просъществува дълго
    Фючърсите върху каквото се сетиш какво са и колко време съществуват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Евала, че си запомнил, пробвах да се регна у сайта на баш Telegram, и като почнаха да питат и изискват и се отказах на момента.
      Личен интерес имам да се появи истинско крипто, дето да ме отърве от банките. Засега попадам само на скам. Имам предвид 100% СКАМ чуек, няма и едно крипто дето да не е кеска.
      Че какво не ти харесва на псето ? бързи транзакции нищожна такса а оня ден го праснаха и на бинанс...
      А ето тука можеш директно да си ченчиш във фиат: http://www.changer.com/?refid=251762

      Естествено линка е реферален, ти нищо не губиш а аз печеля някви обещания.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

        Ами щото помня, че се пробва да се регнеш във феик сайт и после питаше ко стана бре, въпреки многобройните предупреждения, че всичко е феик.
        Имаха ваканция тарикатите ама им свърши та почнаха наново да тиражират "оргинални" сайтове в случая - Ние знаем кой ще купи и ще продаваме неговите кески още сега. А като знам, че имаше личен интерес коректно е да ти предоставя инфото.

        Па и да земете да по пишете против кеските, че кранчетата съвсем скрънзи станаха....
        Евала, че си запомнил, пробвах да се регна у сайта на баш Telegram, и като почнаха да питат и изискват и се отказах на момента.
        Личен интерес имам да се появи истинско крипто, дето да ме отърве от банките. Засега попадам само на скам. Имам предвид 100% СКАМ чуек, няма и едно крипто дето да не е кеска.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Напоследък се заговорва за криптото на фейсбук, Там според мен по-ще има използваемост от сегашното крипто. Освен това, зад него ще стои огромна публична компания, (а не както досега да няма никой, или в лошия случай някоя Ружа с брат й ) А и вероятно фейс-койнът ще е съобразен със съответните банкови лобита от фед, както и предполагаемо, съответните щатски разузнавателни служби ) Така, че вероятно повече ще вдъхва вяра Поне у фейс-потребителите. (Компанията все пак се контролира и от икономическия надзор, с история е и световно позната, публикува редовни отчети, т.н.) Друг е въпросът, че не се знае каква ще е цената на услугата
          Пускането на крипто от Фейсбук е отчаян маркетингов ход, за да се върне доверие в компанията и да се спре отлива на потребители.
          Което ще завърши зле за компанията по време на наближаващия мечи пазар.
          Last edited by Todor Sabev; 07.07.2019, 17:21.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
            Е па тука съм. Преди ревахте срещу нас, ся пък де сме били.
            Няма промяна при мене, бачкам си мои си работи, и се чудя отде се въдят толкоз шарани.
            Дано излезе поне ЕДНО използваемо крипто, че тия банки напоследък ме вбесяват нетърпимо.

            Като чуя за рашки и софтуер в едно изречение и ме полазват мравки по гърба. В повечето форуми не пускат руски мейлове, що си мислиш, че ще пуснат руско крипто?
            Ами щото помня, че се пробва да се регнеш във феик сайт и после питаше ко стана бре, въпреки многобройните предупреждения, че всичко е феик.
            Имаха ваканция тарикатите ама им свърши та почнаха наново да тиражират "оргинални" сайтове в случая - Ние знаем кой ще купи и ще продаваме неговите кески още сега. А като знам, че имаше личен интерес коректно е да ти предоставя инфото.

            Па и да земете да по пишете против кеските, че кранчетата съвсем скрънзи станаха....
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Да те питам обаче нещо друго. Помня, че изключително добре беше хванал койн-балонизацията и дори смятам, че представянето ти там, беше достойно за поздравления (нещо, което поради всеобщото политиканстване в политическата тема, форумните участници не успяха да забележат, но то така е на балканите, изглежда емоциите които се влагат в политиката е за сметка на разума и т.н.) Та да попитам нещо извън политиката и относно койн-събитията - какво мислиш по въпроса за нова койн-валута на фейсбук, ако влезе в употреба, дали няма да свали курса на койна, като се имат предвид, амбициите на Зукърбъргъра да я прави реално разплащателно средство и средство за парични трансфери? А все пак предполага и доста ликвидност - над милиард са потребителите в социалката, в по-голямата си част потребители, а не инвеститори. Написах го тук (тема Политика), защото доста по-често посещаваш темата, спрямо биткойнската, а и мнението на другите участници в другата тема, за мен специално не е с голямо значение.(имам предвид, че си бранят вербално инвестициите със зъби и нокти, - нормално като за заинтересовани лица )
              Благодаря ти за доверието и въпроса
              Пак ще кажа: биткойна (и другите койнчета) нямат бъдеще.
              Има бъдеще блок-чейн технологията, бурно развиваща се и прилагана вече от световните лидери в безброй области.
              Койнчетата ще си измрат от естествена смърт, като динозаврите и СССР.
              Не може нещо, консумиращо огромна енергия и
              използвано само за далавери и дива спекулация, да просъществува дълго

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Е па тука съм. Преди ревахте срещу нас, ся пък де сме били.
                Няма промяна при мене, бачкам си мои си работи, и се чудя отде се въдят толкоз шарани.
                Дано излезе поне ЕДНО използваемо крипто, че тия банки напоследък ме вбесяват нетърпимо.
                Напоследък се заговорва за криптото на фейсбук, Там според мен по-ще има използваемост от сегашното крипто. Освен това, зад него ще стои огромна публична компания, (а не както досега да няма никой, или в лошия случай някоя Ружа с брат й ) А и вероятно фейс-койнът ще е съобразен със съответните банкови лобита от фед, както и предполагаемо, съответните щатски разузнавателни служби ) Така, че вероятно повече ще вдъхва вяра Поне у фейс-потребителите. (Компанията все пак се контролира и от икономическия надзор, с история е и световно позната, публикува редовни отчети, т.н.) Друг е въпросът, че не се знае каква ще е цената на услугата

                Коментар


                • Е па тука съм. Преди ревахте срещу нас, ся пък де сме били.
                  Няма промяна при мене, бачкам си мои си работи, и се чудя отде се въдят толкоз шарани.
                  Дано излезе поне ЕДНО използваемо крипто, че тия банки напоследък ме вбесяват нетърпимо.

                  Като чуя за рашки и софтуер в едно изречение и ме полазват мравки по гърба. В повечето форуми не пускат руски мейлове, що си мислиш, че ще пуснат руско крипто?
                  Last edited by IvanTerziev; 07.07.2019, 14:10.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Иване Терзиев де си бре???
                    Ето ти един от почти легалните , универсалните, почти истинските и така нататък сайтове за TON :
                    https://www.liquid.com/ru/gram/?utm_...tent=Cryptoken
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                      Ами защо не купуваш сега, щом вярваш. Залагай къщи земи, вземай заеми от където можеш.
                      Ти само да гледаш отстрани
                      "Калко мъка има по този свят" - на някои хора само заеми и залози са им в главата - ама инче пишат в "инвеститорския форум", нищо чудно че народа масово търка картончета
                      Пояснявам за ПОСЛЕДЕН ПЪТ - самата концепция на Биткоина отрича заемите!!! Биткоин (Крипто) и заем са две несъвместими неща - писал съм го десетки пъти в темата.
                      Ама Чукча - Писател ..........
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        Добри Ютро!!!
                        Bitcoin average DAILY value change during:
                        2010: +0.82%
                        2011: +0.76%
                        2012: +0.26%
                        2013: +1.11%
                        2014: -0.25%
                        2015: +0.09%
                        2016: +0.22%
                        2017: +0.78%
                        2018: -0.33%
                        2019 YTD: +0.58%
                        Лалета а??? Само да няма Момини Сълзи като стане $400.000 след 2-3 години!!!
                        Ами защо не купуваш сега, щом вярваш. Залагай къщи земи, вземай заеми от където можеш.
                        Ти само да гледаш отстрани

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                          Добри Ютро!!!
                          Bitcoin average DAILY value change during:
                          2010: +0.82%
                          2011: +0.76%
                          2012: +0.26%
                          2013: +1.11%
                          2014: -0.25%
                          2015: +0.09%
                          2016: +0.22%
                          2017: +0.78%
                          2018: -0.33%
                          2019 YTD: +0.58%
                          Лалета а??? Само да няма Момини Сълзи като стане $400.000 след 2-3 години!!!
                          Не лалета, а кески, бай Марине!

                          Коментар


                          • Добри Ютро!!!
                            Bitcoin average DAILY value change during:
                            2010: +0.82%
                            2011: +0.76%
                            2012: +0.26%
                            2013: +1.11%
                            2014: -0.25%
                            2015: +0.09%
                            2016: +0.22%
                            2017: +0.78%
                            2018: -0.33%
                            2019 YTD: +0.58%
                            Лалета а??? Само да няма Момини Сълзи като стане $400.000 след 2-3 години!!!
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Само не мога да разбера на bull run да се продава всеки си знае, умните пари купуват корекцията

                              Коментар


                              • На това му се вика здравословна корекция не се ли запитване защо цената скача?

                                Коментар

                                Working...
                                X