IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Nearly all Bitcoin trades are fake, apparently

    There have been suspicions for a while that the markets are overinflated. In fact, fears of market manipulation have held up regulatory approval for a number of proposed Bitcoin exchange-traded funds (ETFs), frustrating many enthusiasts who believe that the eventual approval of ETFs will spur broader adoption of the technology by investors.

    Now, in a twist, a company hoping to list an ETF has reported to US financial regulators that around 95% of all Bitcoin trading volume has been faked by exchanges.

    Bitwise, a crypto-asset management firm, analyzed 81 exchanges, finding that 71 of them exhibited patterns that reflected artificial trading volume. One way to manufacture volume is via a technique called wash trading, in which someone simultaneously buys and sells the same asset. Although the exchanges in the study reported a combined $6 billion in daily volume during four days this month, Bitwise determined that only $273 million of it was real.
    По-по-най-ама-най-умния открил велосипеда и ни показва какъв гении е !!!
    Продължавай да ни радваш, четем с удоволствие !!!
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Nearly all Bitcoin trades are fake, apparently

      There have been suspicions for a while that the markets are overinflated. In fact, fears of market manipulation have held up regulatory approval for a number of proposed Bitcoin exchange-traded funds (ETFs), frustrating many enthusiasts who believe that the eventual approval of ETFs will spur broader adoption of the technology by investors.

      Now, in a twist, a company hoping to list an ETF has reported to US financial regulators that around 95% of all Bitcoin trading volume has been faked by exchanges.

      Bitwise, a crypto-asset management firm, analyzed 81 exchanges, finding that 71 of them exhibited patterns that reflected artificial trading volume. One way to manufacture volume is via a technique called wash trading, in which someone simultaneously buys and sells the same asset. Although the exchanges in the study reported a combined $6 billion in daily volume during four days this month, Bitwise determined that only $273 million of it was real.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Благодаря ти за доверието и въпроса
        Пак ще кажа: биткойна (и другите койнчета) нямат бъдеще.
        Има бъдеще блок-чейн технологията, бурно развиваща се и прилагана вече от световните лидери в безброй области.
        Койнчетата ще си измрат от естествена смърт, като динозаврите и СССР.
        Не може нещо, консумиращо огромна енергия и
        използвано само за далавери и дива спекулация, да просъществува дълго
        Стига с глупостите, ела тук и си ми дай S9ките

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          Кое псе? Догито ли?
          Аз като писах кво не ми харесва - то не беше вой, то не беше клетви от вас.
          Май не знаете кво искате. Като пишем - що пишем. Като не пишем - абре къде се загубихме.
          Криптото е мега шит и гига кески, калкулаторът ми не може да ги преброи всичките наведнъж.
          Обаче догито държи рекорда за най-много транзакции за 24 часа спрямо всичко останало включително фиат за този тайм фреим.
          Не обиждай монетата на народа, имаш право да се съмняваш но не и да обиждаш.
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

            Че какво не ти харесва на псето ?
            Кое псе? Догито ли?
            Аз като писах кво не ми харесва - то не беше вой, то не беше клетви от вас.
            Май не знаете кво искате. Като пишем - що пишем. Като не пишем - абре къде се загубихме.
            Криптото е мега шит и гига кески, калкулаторът ми не може да ги преброи всичките наведнъж.

            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

              Че какво не ти харесва на псето ? бързи транзакции нищожна такса а оня ден го праснаха и на бинанс...
              А ето тука можеш директно да си ченчиш във фиат: http://www.changer.com/?refid=251762

              Естествено линка е реферален, ти нищо не губиш а аз печеля някви обещания.
              ПС:
              Щях да забравя да предупредя: Ако решиш да го ползваш, първо пробвай с минималната сума псета дали ще ти хареса а не да се набуташ със сума и да ме благославяш после тука !!!! Предупреден си !!!!
              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Благодаря ти за доверието и въпроса
                Пак ще кажа: биткойна (и другите койнчета) нямат бъдеще.
                Има бъдеще блок-чейн технологията, бурно развиваща се и прилагана вече от световните лидери в безброй области.
                Койнчетата ще си измрат от естествена смърт, като динозаврите и СССР.
                Не може нещо, консумиращо огромна енергия и
                използвано само за далавери и дива спекулация, да просъществува дълго
                Фючърсите върху каквото се сетиш какво са и колко време съществуват

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Евала, че си запомнил, пробвах да се регна у сайта на баш Telegram, и като почнаха да питат и изискват и се отказах на момента.
                  Личен интерес имам да се появи истинско крипто, дето да ме отърве от банките. Засега попадам само на скам. Имам предвид 100% СКАМ чуек, няма и едно крипто дето да не е кеска.
                  Че какво не ти харесва на псето ? бързи транзакции нищожна такса а оня ден го праснаха и на бинанс...
                  А ето тука можеш директно да си ченчиш във фиат: http://www.changer.com/?refid=251762

                  Естествено линка е реферален, ти нищо не губиш а аз печеля някви обещания.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                    Ами щото помня, че се пробва да се регнеш във феик сайт и после питаше ко стана бре, въпреки многобройните предупреждения, че всичко е феик.
                    Имаха ваканция тарикатите ама им свърши та почнаха наново да тиражират "оргинални" сайтове в случая - Ние знаем кой ще купи и ще продаваме неговите кески още сега. А като знам, че имаше личен интерес коректно е да ти предоставя инфото.

                    Па и да земете да по пишете против кеските, че кранчетата съвсем скрънзи станаха....
                    Евала, че си запомнил, пробвах да се регна у сайта на баш Telegram, и като почнаха да питат и изискват и се отказах на момента.
                    Личен интерес имам да се появи истинско крипто, дето да ме отърве от банките. Засега попадам само на скам. Имам предвид 100% СКАМ чуек, няма и едно крипто дето да не е кеска.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Напоследък се заговорва за криптото на фейсбук, Там според мен по-ще има използваемост от сегашното крипто. Освен това, зад него ще стои огромна публична компания, (а не както досега да няма никой, или в лошия случай някоя Ружа с брат й ) А и вероятно фейс-койнът ще е съобразен със съответните банкови лобита от фед, както и предполагаемо, съответните щатски разузнавателни служби ) Така, че вероятно повече ще вдъхва вяра Поне у фейс-потребителите. (Компанията все пак се контролира и от икономическия надзор, с история е и световно позната, публикува редовни отчети, т.н.) Друг е въпросът, че не се знае каква ще е цената на услугата
                      Пускането на крипто от Фейсбук е отчаян маркетингов ход, за да се върне доверие в компанията и да се спре отлива на потребители.
                      Което ще завърши зле за компанията по време на наближаващия мечи пазар.
                      Last edited by Todor Sabev; 07.07.2019, 17:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        Е па тука съм. Преди ревахте срещу нас, ся пък де сме били.
                        Няма промяна при мене, бачкам си мои си работи, и се чудя отде се въдят толкоз шарани.
                        Дано излезе поне ЕДНО използваемо крипто, че тия банки напоследък ме вбесяват нетърпимо.

                        Като чуя за рашки и софтуер в едно изречение и ме полазват мравки по гърба. В повечето форуми не пускат руски мейлове, що си мислиш, че ще пуснат руско крипто?
                        Ами щото помня, че се пробва да се регнеш във феик сайт и после питаше ко стана бре, въпреки многобройните предупреждения, че всичко е феик.
                        Имаха ваканция тарикатите ама им свърши та почнаха наново да тиражират "оргинални" сайтове в случая - Ние знаем кой ще купи и ще продаваме неговите кески още сега. А като знам, че имаше личен интерес коректно е да ти предоставя инфото.

                        Па и да земете да по пишете против кеските, че кранчетата съвсем скрънзи станаха....
                        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Да те питам обаче нещо друго. Помня, че изключително добре беше хванал койн-балонизацията и дори смятам, че представянето ти там, беше достойно за поздравления (нещо, което поради всеобщото политиканстване в политическата тема, форумните участници не успяха да забележат, но то така е на балканите, изглежда емоциите които се влагат в политиката е за сметка на разума и т.н.) Та да попитам нещо извън политиката и относно койн-събитията - какво мислиш по въпроса за нова койн-валута на фейсбук, ако влезе в употреба, дали няма да свали курса на койна, като се имат предвид, амбициите на Зукърбъргъра да я прави реално разплащателно средство и средство за парични трансфери? А все пак предполага и доста ликвидност - над милиард са потребителите в социалката, в по-голямата си част потребители, а не инвеститори. Написах го тук (тема Политика), защото доста по-често посещаваш темата, спрямо биткойнската, а и мнението на другите участници в другата тема, за мен специално не е с голямо значение.(имам предвид, че си бранят вербално инвестициите със зъби и нокти, - нормално като за заинтересовани лица )
                          Благодаря ти за доверието и въпроса
                          Пак ще кажа: биткойна (и другите койнчета) нямат бъдеще.
                          Има бъдеще блок-чейн технологията, бурно развиваща се и прилагана вече от световните лидери в безброй области.
                          Койнчетата ще си измрат от естествена смърт, като динозаврите и СССР.
                          Не може нещо, консумиращо огромна енергия и
                          използвано само за далавери и дива спекулация, да просъществува дълго

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                            Е па тука съм. Преди ревахте срещу нас, ся пък де сме били.
                            Няма промяна при мене, бачкам си мои си работи, и се чудя отде се въдят толкоз шарани.
                            Дано излезе поне ЕДНО използваемо крипто, че тия банки напоследък ме вбесяват нетърпимо.
                            Напоследък се заговорва за криптото на фейсбук, Там според мен по-ще има използваемост от сегашното крипто. Освен това, зад него ще стои огромна публична компания, (а не както досега да няма никой, или в лошия случай някоя Ружа с брат й ) А и вероятно фейс-койнът ще е съобразен със съответните банкови лобита от фед, както и предполагаемо, съответните щатски разузнавателни служби ) Така, че вероятно повече ще вдъхва вяра Поне у фейс-потребителите. (Компанията все пак се контролира и от икономическия надзор, с история е и световно позната, публикува редовни отчети, т.н.) Друг е въпросът, че не се знае каква ще е цената на услугата

                            Коментар


                            • Е па тука съм. Преди ревахте срещу нас, ся пък де сме били.
                              Няма промяна при мене, бачкам си мои си работи, и се чудя отде се въдят толкоз шарани.
                              Дано излезе поне ЕДНО използваемо крипто, че тия банки напоследък ме вбесяват нетърпимо.

                              Като чуя за рашки и софтуер в едно изречение и ме полазват мравки по гърба. В повечето форуми не пускат руски мейлове, що си мислиш, че ще пуснат руско крипто?
                              Last edited by IvanTerziev; 07.07.2019, 14:10.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Иване Терзиев де си бре???
                                Ето ти един от почти легалните , универсалните, почти истинските и така нататък сайтове за TON :
                                https://www.liquid.com/ru/gram/?utm_...tent=Cryptoken
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X