IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Уж новата икономика, светът ще спасявате, пък все цената ви у акъла. Бая народ се набута с крипто около мен, плочата се обърна нещо. Реално никой не вярва, че ще пазарува с койни.
    По-добре да играят монополи. Там парите имат по-голяма стойност от койните.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      КРАТКО, ТОЧНО И ЯСНО:
      "Биткойнът е най печелившата рискова "инвестиция" през последните 10 години. Всеки долар, вложен в биткойни през 2010 година, сега "струва" 90026 долара. Въпреки това ние смятаме, че хората не трябва да влагат парите си в крипто валути, зад които не стои реална стойност. Зад биткойна стои само стремежа на хората към свобода от държавата и всяка друга власт и желанието да правят с парите си каквото пожелаят. Поздрави"
      Уж новата икономика, светът ще спасявате, пък все цената ви у акъла. Бая народ се набута с крипто около мен, плочата се обърна нещо. Реално никой не вярва, че ще пазарува с койни.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        КРАТКО, ТОЧНО И ЯСНО:
        "Биткойнът е най печелившата рискова "инвестиция" през последните 10 години. Всеки долар, вложен в биткойни през 2010 година, сега "струва" 90026 долара. Въпреки това ние смятаме, че хората не трябва да влагат парите си в крипто валути, зад които не стои реална стойност. Зад биткойна стои само стремежа на хората към свобода от държавата и всяка друга власт и желанието да правят с парите си каквото пожелаят. Поздрави"
        https://www.facebook.com/istinskipar...type=3&theater
        След няколко години ще се постват съобщения от рода на някога преди години имаше период една рискова инвестиция за определен период можеше да даде доходност еди колко си хиляди процента но сега е вече само в учебниците

        Коментар


        • Бай маринец , ти взе да пишеш в темата и почна да пада, тъкмо имаш възможност да допълниш Да увеличиш позициите.
          Тъкмо по бързичко да станеш милионер, а през това време докато станеш помисли какъв цвят да е ламбото че много бавят поръчките, очакват много биткойн милионери, също така огледай и за някой екзотичен остров че ще има голям наплив и там.

          Коментар


          • Дали ще доживея някой от "сривлювците" да постне линк или графика в подкрепа на своите твърдения или само "бля-бля" ......
            А това дали имам 0,2, 2, 20 или 200 Биткоина не би следвало да интересува никой тук освен мен, както и дали съм купил 2009 или 2019 г.!
            П.С. Както е казал Елин Пелин (цитирам по памет): Ако българин спечели Нобелова награда то тя ще е за злоба и завист

            Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

            Хаха бай Маринец ти като удавник за сламка.
            Нито си вложил всичките си авоари в биткойн 2010 нито си продал двата си биткойни края на 2017
            А до една година биткойна ще падне под 3000
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              КРАТКО, ТОЧНО И ЯСНО:
              "Биткойнът е най печелившата рискова "инвестиция" през последните 10 години. Всеки долар, вложен в биткойни през 2010 година, сега "струва" 90026 долара. Въпреки това ние смятаме, че хората не трябва да влагат парите си в крипто валути, зад които не стои реална стойност. Зад биткойна стои само стремежа на хората към свобода от държавата и всяка друга власт и желанието да правят с парите си каквото пожелаят. Поздрави"
              https://www.facebook.com/istinskipar...type=3&theater



              Хаха бай Маринец ти като удавник за сламка.
              Нито си вложил всичките си авоари в биткойн 2010 нито си продал двата си биткойни края на 2017
              А до една година биткойна ще падне под 3000

              Коментар


              • КРАТКО, ТОЧНО И ЯСНО:
                "Биткойнът е най печелившата рискова "инвестиция" през последните 10 години. Всеки долар, вложен в биткойни през 2010 година, сега "струва" 90026 долара. Въпреки това ние смятаме, че хората не трябва да влагат парите си в крипто валути, зад които не стои реална стойност. Зад биткойна стои само стремежа на хората към свобода от държавата и всяка друга власт и желанието да правят с парите си каквото пожелаят. Поздрави"
                https://www.facebook.com/istinskipar...type=3&theater
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Първият ми изкопан Етерум е бил на 12-ти ноември 2015, а цената тогава под 1$ - да знаеш само как се радвахме (копачите) като се качи трайно над 1$, пък после взе че отиде и над 1.000 - славни времена, но още по-славни предстоят, пък ти си лапай мухите ....
                  Тъй тъй, старите песенки как някога бил евтиничък, то за всяко крипто на свободния пазар важи.
                  Ще ви топлят тия спомени на старини, до камината край внуците. "Ех, чада мои, вий ако знаете едно време кви кески имаше - цели слонове!"
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                    Найс.
                    Отива към нула койни за 1 оз голд
                    Което, може да се тълкува и така: "никой не иска да размени оз голд за нулев койн"
                    Тук положени още по - зле.

                    1 DJIA - 1 OZ GOLD 1980
                    0.17 DJIA - 1 OZ GOLD 2011
                    О,05 DJIA - 1 OZ GOLD 2019

                    Отива към нула DJIA за 1 тройунция злато.
                    Което също може да се тълкува никой не иска да замени американската икономика в частност акциите на 30 те най - големи корпорации за 1 тройунция злато.

                    Найс, а
                    Last edited by Todor Sabev; 11.11.2019, 14:16.

                    Коментар


                    • Отворко, искренно ме развеселяваш с твойте глупости и "разсъждения" ......
                      Отделно ме връщаш назад във времето и ми става ГОТИНО - ето виж ми адреса към който копаех в дварфпула:
                      http://dwarfpool.com/eth/address?wal...0&allpayouts=1
                      Първият ми изкопан Етерум е бил на 12-ти ноември 2015, а цената тогава под 1$ - да знаеш само как се радвахме (копачите) като се качи трайно над 1$, пък после взе че отиде и над 1.000 - славни времена, но още по-славни предстоят, пък ти си лапай мухите ....

                      Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                      Айде ново мнение, че стана дълго. Етерчето е било 1385 $, сега е 185$. 7 и половина ПЪТИ спад на цената или 87% спад, ако не бъркам при сметките. Срив за няма и 2 години. Найш кога ще уплашиш златото с неговите крипто котки и кучета, дето дори тях не успя да изтъркаля? Ааайде народе, пуснаха кески, не останаха, купувай, неска има утре нема!
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Айде ново мнение, че стана дълго. Етерчето е било 1385 $, сега е 185$. 7 и половина ПЪТИ спад на цената или 87% спад, ако не бъркам при сметките. Срив за няма и 2 години. Найш кога ще уплашиш златото с неговите крипто котки и кучета, дето дори тях не успя да изтъркаля? Ааайде народе, пуснаха кески, не останаха, купувай, неска има утре нема!
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                          Отворко, аз моите карти не съм ги спирал дори през лятото, а сега почват и да ме топлят. Незнам къде и какво гледаш (или някой те лъже) но копанети с видеокарти НИКОГА не е било на загуба!!!
                          И тък като си ми голям "отворко" да вземеш да ми намериш 100 бр. RX580 8GB ще ти ги купя по 50 лв. всяка, пък ти си прави горница от 49 лв/бр .....
                          Всъщност и 100 бр. 460 4 GB бих купил на 50 лв. всяка ама май само на приказки го докарваш а иначе мек го вадиш
                          Ми пълно е с ригове на разпродажба, аз лично си взех една RX580 8GB за 150 кинта, още гаранционна. Има още десетки, дето само събират прах, само да искаш. Предполагам не си се вързал за 2 за левче, такъв е лафът. Просто си разпродават картите за част от цената на закупуване, примерно 1/3.

                          p.s. "Найс.
                          Отива към нула койни за 1 оз голд
                          Което, може да се тълкува и така: "никой не иска да размени оз голд за нулев койн" "
                          Златото е фетиш на хиляди години. Виждало е холандски лалета, имотни и борсови балони, локални и световни войни, падане на империи... Някво койнче дето е познато на тясна група съветски учени ли ще му се опре? Ето, алткойновете потъват един след друг, и стават нерентабилни за копане. Хубавото е, че скоро ще изкопаят всички биткойни, и ще спрат да горят въглища за безсмислени изчисления.
                          Last edited by IvanTerziev; 11.11.2019, 12:14.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            Bitcoin per Ounce Gold:
                            2011 584 BTC =1 Oz Gold
                            2012 149 BTC =1 Oz Gold
                            2013 6 BTC =1 Oz Gold
                            2014 3,5 BTC =1 Oz Gold
                            2015 2,5 BTC =1 Oz Gold
                            2016 1,6 BTC =1 Oz Gold
                            2017 0,18BTC =1 Oz Gold
                            2018 0,16BTC =1 Oz Gold
                            2019 0,15 BTC =1 Oz Gold

                            Найс а???
                            Найс.
                            Отива към нула койни за 1 оз голд
                            Което, може да се тълкува и така: "никой не иска да размени оз голд за нулев койн"
                            Last edited by mechka 429; 10.11.2019, 13:21.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                              Бай Маринец, за копането питах аз. Не за цената. Видео картите станаха по 2 за левче. Цената на Биткойн е колкото пазарът реши. Някой като много държи да си купи койнче - няма кой да го спре да си даде парите. За сметка на това останалите крипто-кески се сринаха.
                              Отворко, аз моите карти не съм ги спирал дори през лятото, а сега почват и да ме топлят. Незнам къде и какво гледаш (или някой те лъже) но копанети с видеокарти НИКОГА не е било на загуба!!!
                              И тък като си ми голям "отворко" да вземеш да ми намериш 100 бр. RX580 8GB ще ти ги купя по 50 лв. всяка, пък ти си прави горница от 49 лв/бр .....
                              Всъщност и 100 бр. 460 4 GB бих купил на 50 лв. всяка ама май само на приказки го докарваш а иначе мек го вадиш
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Bitcoin per Ounce Gold:
                                2011 584 BTC =1 Oz Gold
                                2012 149 BTC =1 Oz Gold
                                2013 6 BTC =1 Oz Gold
                                2014 3,5 BTC =1 Oz Gold
                                2015 2,5 BTC =1 Oz Gold
                                2016 1,6 BTC =1 Oz Gold
                                2017 0,18BTC =1 Oz Gold
                                2018 0,16BTC =1 Oz Gold
                                2019 0,15 BTC =1 Oz Gold

                                Найс а???
                                Бай Маринец, за копането питах аз. Не за цената. Видео картите станаха по 2 за левче. Цената на Биткойн е колкото пазарът реши. Някой като много държи да си купи койнче - няма кой да го спре да си даде парите. За сметка на това останалите крипто-кески се сринаха.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X