IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • “When fiat currency has negative real interest, only a fool wouldn’t look elsewhere,” Musk said referring to sub-zero real returns on cash. “Bitcoin is almost as bs as fiat money. The key word is ‘almost.'"
    Щит, ама ключовото било почти...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

      Не е дей трейдинг, но благодаря.
      Уважавам всеки, който спечели, използвайки интелекта си. Колкото по-богати хора у нас, толкова по-добре за страната

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

        Браво на теб. Day trading не ме вълнува. Ако си направил пари, чудесно. Със здраве да ги харчиш
        Не е дей трейдинг, но благодаря.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

          Умнико, колко направи днес? Аз съм 5 цифри напред, а ти?
          Браво на теб. Day trading не ме вълнува. Ако си направил пари, чудесно. Със здраве да ги харчиш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
            Мани Биткойно..гледай Бинансе какво направи..
            Какво направи? Аз гледам само някакви нули след десетичната запетая се въртят.

            На тоя биткойн кога ще му правят парична реформа? Така с тези нули отпред и отзад не е удобно и не става за нищо - нито за търговия, нито за разплащания. Да махнат едната нула след десетичната запетая и 1 нов биткойн да бъде равен на 0,1 стар. Така максималният брой на всички биткойни ще скочи на 210 милиона, а цената му пак ще слезе до 5300 долара.
            Last edited by Frosty; 19.02.2021, 20:06.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

              Глупаците в злато не ме вълнувате изобщо. На вас ви предстои да станете свидетели как пазар на стойност 9 трлн. се превръща в такъв на стойност под трилион. Който има акъл, ще слезе от този влак сега.
              Умнико, колко направи днес? Аз съм 5 цифри напред, а ти?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                И там те четем,какви ги пишеш,че парите от златото се влагат в биткойн с някакво сравнение на графиките на биткойн и злато.Аз ти пуснах две графики на златото и СиП 500 за коментар,но ти се изниза
                Глупаците в злато не ме вълнувате изобщо. На вас ви предстои да станете свидетели как пазар на стойност 9 трлн. се превръща в такъв на стойност под трилион. Който има акъл, ще слезе от този влак сега.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                  Мани Биткойно..гледай Бинансе какво направи..
                  Някой продължава да прехвърля десетки милиони долари в Binance. Последно преди 4 минути има още един трансфер. Очакваме ударна покупка на Биткойн от някой с дебел портфейл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                    Мани Биткойно..гледай Бинансе какво направи..
                    По-интересното е защо. Много интересни неща се случват на тази борса в момента.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Хайде стига си се престаравал да пишеш врели-некипели. Така обиждаш цялата сфера на услугите, която не произвежда материален продукт. Обиждаш цялата сфера на изкуството, която също не произвежда материален продукт. Обиждаш музиканти, композитори, кинематографи, новинарски агенции, рейтингови агенции, и т.н. Обиждаш спорта, който също не произвежда материален продукт. Обиждаш дори науката, която също не произвежда материален продукт. Обиждаш политиците, мениджърите, маркетолозите, лекарите и въобще всички хора, които работят с ум, интелект и знания, а не с кирка и лопата. Обиждаш дори себе си - нали се пишеш за математик. И последно - обиждаш религията и правото на всеки да си вярва в когото си иска и в каквото си иска.

                      Всичките тези нематериални и духовни производства обслужват някаква потребност, и биткойна не е изключение от това определение.

                      Така че престани да се излагаш. Имах съвсем друго мнение за тебе, а напоследък се държиш така, все едно те е ухапала мухата це-це.
                      Е само за това изречение ти давам един палец.Биткойна освен инвестиция,съхраняване на стойност,стана и духовна потребност
                      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        54 700 !!!
                        Разбирачите крипто-манияци си изпуснаха собствените влакове! Феновете на криптото изпуснаха келепира, и не купиха, когато беше по 3 хиляди. Тази щуротия ще вземе да удари 150 000...


                        Click image for larger version

Name:	2189941.jpg
Views:	2
Size:	44.0 КБ
ID:	3721238


                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Моля Алекс да не ми трие сентимен индикаторите . Защото скоро почвам да кеширам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Тия дни ще раздам като дивидент фирмените биткойни, като моята си част директно ще си я прехвърля по Биткойн акаунта си, а тяхната част ще я превърна в левове. Моята си част ще продължа да я нараствам, като дори извършвам сред приятели и познати услугата покупка на биткойни срещу пари в брой. Имам 2-3 човека, с които имаме традиции в това отношение от 3-4 години.

                            Също така в момента разпродавам графични карти и друго оборудване от ригове, като за плащане приемам само Биткойн или Етереум.
                            А ще им обясниш ли на простосмъртните,как да си ги превърнат във фиат,щото и те сметки имат за плащане или ще им кажеш да ги държат докато станат милионери?

                            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                            Коментар


                            • Мани Биткойно..гледай Бинансе какво направи..

                              Коментар


                              • 54 700 !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X