IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
    ....и се самонавиват,че покрай тях ще станат милионери.Може и да станат,ама ако преди това са били милиардери
    Вложенията ми в биткойн и етериум струват в момента около 1.25 млн. долара. Биткойн ми е на цена малко под 1000 долара. За Етериум имам средна покупна цена около 8 долара - декември 2016г.
    За протокола - милиардер не съм бил и не искам да бъда. Апропо, изобщо не ме интересува колко ще струват в бъдеще. Надявам се да струват много, защото смятам да ги използвам за благотворителност, доколкото мисля, че това е най-добрия начин да харчиш пари.

    Коментар


    • Ей големи тарикати сте тука значи, не успяхме да ви "излъжем" да купите .... местим се в "Бг Татко"
      П.С кът станИ 60к (вероятно този или другия месец) пак ще се появим белким се излъжете, тогиз
      Last edited by better; 06.03.2021, 00:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Още веднъж повтарям за глухите и слепите:

        Вероятноста за печалба при инвестиция в Биткойна е 94% !!!

        Не знам защо сте готови да си сложите парите на депозит в банка, която дава смешни годишни лихви, и вероятноста за нейния фалит е 12% (по-голям от този на Биткойна), а не сте готови да си дадете парите на 120% лихва и вероятност за фалит само 6%.
        Матеев, а вероятността да умреш от кисели краставички е също 94%. Много са опасни...
        94% от хората яли някога кисели краставички умират. Другите 6% които не са яли, умират от други работи...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

          Умнико не беше споменато,че става въпрос за договор за замяна ,а за покупко- продажба.
          П.П.А върни се и прочети това което съм маркирал с червено и тогава се прави на велик.
          И какво значение има как ще го кръстиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Биткоин феновете бетер МакАфито станахте

            Пускате лъжи всякакви само и само да се излъже някой нов да вкара пари в биткоина, да стане по-висок и вие да кеширате.

            Биткоина ще се използва само за спекула и за нищо друго. До кога - не знам. До колко макс ще стигне - па не знам. Как ще се движи графиката пак не знам.

            Но накрая ще се случи това дето ви го пуснах по-рано.

            Понеже биткоина (а и всяка криптовалута) облагодетелства тези дето са се включили най-рано (копачи или купувачи). То той никога няма да се стане масов. Просто балъците дето искат да влизат кога картите са раздадени са краен брой.

            След като свършат тея балъци ще се спихне. До тогава доста пари ще се превъртят. Едни ще спечелят, други ще загубят.

            Гледайте да не сте от последните.
            Еми те си цитират едни и същи,че Мъск купил,че Сейлър купил,и се самонавиват,че покрай тях ще станат милионери.Може и да станат,ама ако преди това са били милиардери
            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

            Коментар


            • Биткоин феновете бетер МакАфито станахте

              Пускате лъжи всякакви само и само да се излъже някой нов да вкара пари в биткоина, да стане по-висок и вие да кеширате.

              Биткоина ще се използва само за спекула и за нищо друго. До кога - не знам. До колко макс ще стигне - па не знам. Как ще се движи графиката пак не знам.

              Но накрая ще се случи това дето ви го пуснах по-рано.

              Понеже биткоина (а и всяка криптовалута) облагодетелства тези дето са се включили най-рано (копачи или купувачи). То той никога няма да се стане масов. Просто балъците дето искат да влизат кога картите са раздадени са краен брой.

              След като свършат тея балъци ще се спихне. До тогава доста пари ще се превъртят. Едни ще спечелят, други ще загубят.

              Гледайте да не сте от последните.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Аве хора вие чупите рекорди поооо (ади нека да съм по мек, че да не ме баннат) тъпотии. Вие за термина "Замяна" не сте ли чували, бре. Форум за инвеститори, пък нивото на част от списващите е като във форум за "търговия с овчи кожи и вълна"
                Умнико не беше споменато,че става въпрос за договор за замяна ,а за покупко- продажба.
                П.П.А върни се и прочети това което съм маркирал с червено и тогава се прави на велик.
                Last edited by bokogega; 05.03.2021, 23:35.
                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

                  Ако поцъкаш малко повече, ще видиш, че може да си смениш валутата в USD, EUR, BTC ...
                  Верно

                  А ти пробва ли го да видиш как работи?

                  А случайно купи ли си лодка и плати ли с БТЦ?

                  Лодка 1 - https://www.boatshed.com/sunreef_60_...at-243754.html

                  Регистрирана къде САЩ - цена в Долари (в скоби сложен курст към БТЦ) - смех.


                  Лодка 2 - https://www.boatshed.com/royal_huism...at-226054.html

                  Регистрирана у Европа - цена в Евро (в скоби сложен курст към БТЦ) - още по-голям смех.


                  Както казах успех с покупката на лодка с БТЦ

                  И това да вметна не е производител на лодки а нещо като сайт за лодки (подобен на сайт за имоти).

                  Та какъв е проблема да взема цената Долар/Коин и да слага в скоби нещо си.


                  п.п. след като си сложих цената в коини се вижда че на първа страница price range е статичен при цени на биткоина от 2015 година.

                  Вижда се колко го поддържат и колко големи усилия са вложили.

                  Демек цена по малко от 10000 ти дава всички резултати. Останалите ренджове са просто нонсенсе.

                  Вижда се колко се ползва от потребителите на биткоин този сайт.
                  Last edited by mathematician; 05.03.2021, 23:58.

                  Коментар


                  • Признати или непризнати, кражбата на Криптовалути е престъпление и се носи нак. отговороност, който не вярва (или си мисли, че като не е "признато за валута") и теб подобни, нека се пробва:
                    Първата осъдена у нас за източване на криптовалута: Беше неволно, съжалявам


                    https://nova.bg/news/view/2020/09/18...2%D0%B0%D0%BC/
                    Last edited by better; 05.03.2021, 23:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение

                      Бартерните дговори са си напълно валидни. Колкото и да е странно, може съвсем законно да размениш яхта за кисели краставички.
                      Айдееее сега пък на бартер го ударихте.То след някоя година може и подарък да го давате,ама дали ще има кой да ви го вземе.Вие биткойн маниаците сте неспасяеми,купувайте си го и си го дръжте за поколенията
                      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                        И този договор ще има ли правна сила,щото още не съм чул,че биткойна е признат за законно разплащателно средство.По същата логика можеш да подпишеш и договор за плащане с киселите краставички на Матеев
                        Аве хора вие чупите рекорди поооо (ади нека да съм по мек, че да не ме баннат) тъпотии. Вие за термина "Замяна" не сте ли чували, бре. Форум за инвеститори, пък нивото на част от списващите е като във форум за "търговия с овчи кожи и вълна"
                        Last edited by better; 05.03.2021, 23:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          За справка статията е от 2015 коги беше модерно да се приема биткоин.

                          После стана ясно че биткоина не става за разплащане и лека полека, тихомълком спряха да го ползват.

                          Като цъкнеш на великия сайт споменат в статията виждаш че там всичко е в Паунди и думичка няма за биткоин.

                          За капак разбира че това брокерска фирма, нещо като агенция за имоти.

                          https://www.boatshed.com/


                          Та както виждаш в статията от 2015 пише едно, а реалността е друга.

                          Успех с покупката на лодка с биткоин.
                          Ако поцъкаш малко повече, ще видиш, че може да си смениш валутата в USD, EUR, BTC ...
                          Аз пък ти пожелавам успех в покупката на яхта без брокер, включително чисто нови минават през агенции.
                          Last edited by DeBeers; 05.03.2021, 23:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Значи за всяка една покупка трябва да ходите да правите договор, все едно сте в 19 век, иначе рискувате да ви гепят койните и да не получите нищо.
                            Това ли ви е "великото" "революционно" платежно средство наречено биткойн?!
                            За мен криптосите са просто една първобитна, недодялана, примитивна, с куп недостатъци, безумно неефективна и крайно несигурна система за разплащания. За сметка на това пък харчи огромни количества ток навятъра...
                            За покупка ня яхта, кола, къща и т.н. се ходи, и се прави договор. За банички не се прави.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
                              За справка статията е от 2015 коги беше модерно да се приема биткоин.

                              После стана ясно че биткоина не става за разплащане и лека полека, тихомълком спряха да го ползват.

                              Като цъкнеш на великия сайт споменат в статията виждаш че там всичко е в Паунди и думичка няма за биткоин.

                              За капак разбира че това брокерска фирма, нещо като агенция за имоти.

                              https://www.boatshed.com/


                              Та както виждаш в статията от 2015 пише едно, а реалността е друга.

                              Успех с покупката на лодка с биткоин.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                                И този договор ще има ли правна сила,щото още не съм чул,че биткойна е признат за законно разплащателно средство.По същата логика можеш да подпишеш и договор за плащане с киселите краставички на Матеев
                                Бартерните дговори са си напълно валидни. Колкото и да е странно, може съвсем законно да размениш яхта за кисели краставички.

                                Коментар

                                Working...
                                X