IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тъй де, цената се срива, някой обира и сваля от борсите...

    Коментар


    • Дефендера може да се махне от операционната система преди да бъде инсталирана.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        А doge то какъв връх е направило и и за него ли се отнася анализа?
        От пазара на акции,се прехвърли на крипто шитни ли? Браво Ивелина добър напредък,май и ти си открила прословутото ПМО на Матеев в криптото.
        Между впрочем на няколко пъти задавах въпрос на Матеев да обясни на нас лузърите на каква база откри ПМО в биткойна,но за сега мълчи.Явно не обръща внимание на ниските камбанарийки
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          При мене работи. Дори съм направил фирмена политика, в която съм разрешил една камара програми да се пускат безпроблемно по компютрите. Например uTorrent и всички копачки, които ползвам.

          Върви в някой български криптофорум, и там ще намериш много теми с подробни разяснения как да се пребориш с дефендера по 10 различни начина. Другата алтернатива е да започнеш да копаеш етера на специализиран компютър (риг) като използваш готово настроена флашка с Linux и с инсталиран софтуер за копане.
          аз го копам на един без дефендер. Не знам що няма. Четох и пробвах всичко изписано за дефендера и го направих и не ще.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            всичко това съм го направила и не помага.
            При мене работи. Дори съм направил фирмена политика, в която съм разрешил една камара програми да се пускат безпроблемно по компютрите. Например uTorrent и всички копачки, които ползвам.

            Върви в някой български криптофорум, и там ще намериш много теми с подробни разяснения как да се пребориш с дефендера по 10 различни начина. Другата алтернатива е да започнеш да копаеш етера на специализиран компютър (риг) като използваш готово настроена флашка с Linux и с инсталиран софтуер за копане.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

              Струва дръжки.Струва колкото топлината отделена в атмосферата следствие на похарченият ток.Или с други думи въздух
              То поне долара струва колкото хартията,на която е отпечатан т.е поне хартия имаш
              А doge то какъв връх е направило и и за него ли се отнася анализа?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Ще рече, че дефендера го е сложил този файл в карантината, поради което шорткъта не може да го намери на мястото, което го знае. Просто отиди в настройките, и му кажи на дефендера да не го закача този файл, а още по-добре му кажи да не закача цялата директория, в която се намира този файл.

                Start => Settings (зъбното колелце) => Windows Security => Update & Security => Windows Security => Virus & Threat protection => Manage Settings => Add or remove exclusions и там вече можеш да добавяш програми или цели папки, в които антивирусната програма няма да прави проверка за вируси.

                Добра практика е на някой от дисковете да си създадеш специална папка, защитена от дефендера, и после в нея да си инсталираш всички копачки, които си пожелаеш.
                всичко това съм го направила и не помага.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                  Аз да съм казал колко процента са на хартия.Имах предвид,че тия дето държат кеш,пак поне държат хартия,ама както и да е
                  Най-много още 4-5 год ще я държат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Глупости говориш, 97% от долара са цифри в компютрите - само 3% са отпечатани
                    Аз да съм казал колко процента са на хартия.Имах предвид,че тия дето държат кеш,пак поне държат хартия,ама както и да е
                    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                      Ми това е показателно колко вяра има в биткойна,щом реагира на фалшива новина.Какво ли ще стане ако е истинска?
                      Всеки е свободен да вярва в квото си иска.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                        Струва дръжки.Струва колкото топлината отделена в атмосферата следствие на похарченият ток.Или с други думи въздух
                        То поне долара струва колкото хартията,на която е отпечатан т.е поне хартия имаш
                        Глупости говориш, 97% от долара са цифри в компютрите - само 3% са отпечатани

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Ти срещу кво предлагаш да продадем...срещу фафли?
                          П.с. Тая шитня, ако незнаеш струва 1 ТРЛН. Благодаря, гооолем съм, знам
                          Струва дръжки.Струва колкото топлината отделена в атмосферата следствие на похарченият ток.Или с други думи въздух
                          То поне долара струва колкото хартията,на която е отпечатан т.е поне хартия имаш
                          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Ти срещу кво предлагаш да продадем коини...срещу фафли?
                            Да бе като оня виц за борците,дано го знаеш "Въртим едни пари"
                            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Между другото с един фейк, някои хора "натвариха" евтинко, на продалите "евтинко" честитУ

                              https://cryptodnes.bg/falshiva-novin...-kripto-pazara
                              Ми това е показателно колко вяра има в биткойна,щом реагира на фалшива новина.Какво ли ще стане ако е истинска?
                              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                                Продаваш една шитня, и купуваш друга
                                Браво гооооооолем си баце

                                "Начинът, по който Тетер се управлява, го превръща в черна кутия. Докато биткойнът не принадлежи на никого, Тетер се издава от хонконгска частна компания, чиито собственици също притежават криптовалутата Bitfinex. Точният механизъм, чрез който предлагането на Тетер се увеличава и намалява, не е ясен. Точно каква част от доставките е покрита от резерви с традиционни валути също е под въпрос, тъй като Тетер не се проверява независимо. През април Тетер разкри, че 74% от всички монети са покрити от парични и краткосрочни ценни книжа, докато по-рано твърдеше, че покритието е на 100%.

                                Разкриването беше част от продължаващо разследване на Тетер от генералния прокурор на Ню Йорк, който обвини компаниите зад монетата, че крие загубата на 850 милиона долара от нови клиенти и корпоративни средства.

                                Джон Грифин, професор по финанси в Тексаския университет в Остин, заяви, че половината от ръста на биткойн през 2017 г. е резултат от пазарни манипулации с помощта на Тетер. Миналата година Bloomberg съобщи, че Министерството на правосъдието в САЩ разследва ролята на Тетер в тази пазарна манипулация."


                                От 3-4 год ги прая тия работи и не ми е зле
                                П.с. Тая шитня, ако незнаеш струва 1 ТРЛН. Благодаря, гооолем съм, знам
                                Last edited by better; 18.04.2021, 21:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X