IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Етерчето държи фронта!
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Ама ако трябва да сме откровени, същата работа и в златната тема... ако кажеш, че жълтото ще пада, защото еди какво си и олеле

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

        Напротив, харесва ми! Такова пелтечене, като твоето не може да не ме забавлява. По принцип само чета и се смея. Като темата е биткойн, означава че трябва да се пише само позитивни коментари, така ли? Като ви свършат аргументите и почвате да плещите глупости. Спамъра в случая си ти. Пиши си по темата и се научи, че има и друга гледна точка. За оборване на негативни коментари извади аргументи, различни от името на темата, защото този аргумент е смешен.
        С Понци не спори..Понци ще те победи ))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Раздвам се, че няма да повече да комуникараш с мен. Благодаря!
          Не съм имал и желание, както казах с теб комуникация не може да има. Бях писал на blackaquarius, а ти почна да отговаряш на постовете ми.

          ай със здраве да иляди коин-а.
          Last edited by xa3apm; 08.05.2021, 18:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение
            И без това с теб не може да се комуникира, какво остава да се води диалог. Безмислено не!
            Раздвам се, че повече да комуникараш с мен, и аз няма. Нека спазваме обещанията си! Благодаря!
            Last edited by better; 08.05.2021, 17:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Казах да не ми пишеш, няма да ти отговарям. Хубав ден
              И без това с теб не може да се комуникира, какво остава да се води диалог. Безмислено не!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                Хахахаха, смешно смешен. Така е не съм "кон с капаци", като теб да гледам само на пред, а знам, че всеки си има мнение. За коините не мога да ти завиждам, а само да те съжалявам. Мога да ти завиждам евентуално за интелект, но ти го нямаш, така че няма как да стане.
                Казах да не ми пишеш, няма да ти отговарям. Хубав ден

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Кво пелтечене? Кви аргументи? Какво оборване? Изобщо не смятам да "оборвам" нещо. Изобщо не ме интересуваш. Боли ме фар0 за теб Аз си гледам моя джоб, а той се пълни, но не със завист а с пари, за разлика от твоя .
                  Ай ако обичаш не ми пиши, не си ми в "категорията"
                  Хахахаха, смешно смешен. Така е не съм "кон с капаци", като теб да гледам само на пред, а знам, че всеки си има мнение. За коините не мога да ти завиждам, а само да те съжалявам. Мога да ти завиждам евентуално за интелект, но ти го нямаш, така че няма как да стане.
                  Last edited by xa3apm; 08.05.2021, 17:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                    Напротив, харесва ми! Такова пелтечене, като твоето не може да не ме забавлява. По принцип само чета и се смея. Като темата е биткойн, означава че трябва да се пише само позитивни коментари, така ли? Като ви свършат аргументите и почвате да плещите глупости. Спамъра в случая си ти. Пиши си по темата и се научи, че има и друга гледна точка. За оборване на негативни коментари извади аргументи, различни от името на темата, защото този аргумент е смешен.
                    Кво пелтечене? Кви аргументи? Какво оборване? Изобщо не смятам да "оборвам" нещо. Изобщо не ме интересуваш. Боли ме фар0 за теб Аз си гледам моя джоб, а той се пълни, но не със завист а с пари, за разлика от твоя .
                    Ай ако обичаш не ми пиши, не си ми в "категорията"
                    Last edited by better; 08.05.2021, 17:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      като не ти харесва, можеш да напуснеш.
                      Напротив, харесва ми! Такова пелтечене, като твоето не може да не ме забавлява. По принцип само чета и се смея. Като темата е биткойн, означава че трябва да се пише само позитивни коментари, така ли? Като ви свършат аргументите и почвате да плещите глупости. Спамъра в случая си ти. Пиши си по темата и се научи, че има и друга гледна точка. За оборване на негативни коментари извади аргументи, различни от името на темата, защото този аргумент е смешен.
                      Last edited by xa3apm; 08.05.2021, 17:05.

                      Коментар


                      • Биткойн ще доминира 21-ви век, според Майкъл Сейлър

                        https://cryptodnes.bg/bitcoin-shte-d...michael-saylor

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                          Много ми е забавно да чета как благославяте битове,
                          много ми напомняте на защитниците на една друга тема, която вече не е актуална. Та гледам темата за забавление, защото държанието на защитниците е комично, след време може и да е трагично.
                          Никой не те кара да четеш. Темата е Биткойн, като не ти харесва, можеш да напуснеш. Престани да спамиш, моля админите вземете се най-сетне в ръце, че темата съвсем заприлича на битак от непрестанния спам и безмислен хейт, който няма нищо общо с темата! Няма отърване от нахални и завистливи Ганьовци ей!
                          Last edited by better; 08.05.2021, 15:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Мерна единица е било едно време. Откакто се научиха да го "произвеждат" с един клик - не може да е мерна единица вече, защото се създава ей така от нищото. Парите, които се добиват лесно, не са никакви пари!
                            Койните не възпроизвеждат ли ги с един клик . Вече има новопроизведени стотици видове. Още по лошо че всеки IT спец. и хакер може да '' произведе'' нов вид При $ поне е само един - ФЕД .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                              много ми напомняте на защитниците на една друга тема, която вече не е актуална.
                              Пасторът с беемветата?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Крипто защитниците имат крипто и имат интерес от развитието! Пак питам вашия интерес какъв е?
                                Много ми е забавно да чета как благославяте битове,
                                много ми напомняте на защитниците на една друга тема, която вече не е актуална. Та гледам темата за забавление, защото държанието на защитниците е комично, след време може и да е трагично.
                                Last edited by xa3apm; 08.05.2021, 14:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X