IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    И аз не моА да разбера как тъй съм на 300-400%
    А кешира ли?
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар




    • УБИТКОЙНА Е НА СВЕЩЕНОТО 35853

      ПРИБРАХ ЛИ ТИ ЕВРЕЙСКИТЕ ПАРИЧКИИИИИИИИИ ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

      А БЕ ЕЙ СМЕШНИ АЙТИТА ВИЕ С МЕН НА БОРСИЧКИ ЛИ ЩЕ СИ ИГРАЕТЕ .
      Last edited by the architect; 10.06.2021, 23:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron


        Разбра се, че тая работа не е за теб
        И не е реклама, а споделяне на интересни факти точно за тази тема
        А тази за две седмици си е почивала 2 денонощия .... да не прегрее случайно
        Дано оная работа да не ти е като тая, Барба Яни!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron


          Разбра се, че тая работа не е за теб
          И не е реклама, а споделяне на интересни факти точно за тази тема
          Значи за последните два месеца, копачката си е почивала осем дни, че да не вземе нещо да се преумори........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron
            Ето това е мъката с миньорите - много бързо остаряват (карта 2017)
            и при това AMD a не Nvidia.
            30 days * 1.34 EUR/day * 1.21 USD/EUR * 6 cards RX580 = 292 USD/month
            Друго си е да наблъскаш едни хилядарки в някой китайски $CAM и да чакаш да падне таванът на лятното кино! И по 2 долара да му вадят копачките на човека, хадуерът си е негов, а твоите и моите(за съжаление) в китайския $CAM изкопават в момента по една специфична трипръстова комбинация с преобладаващ среден...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              300$? На месец? Ей на тва се вика "без риск".
              А бе тук всички сте милионери, ама за аборигените като мене и на 300 доларчета се радваме

              Ивелина- една машина с 6 карти рх580 с хашрейт 175 на феникс майнера. Добива падна драстично, цената също, в момента по калкулации вади около 300 усд/месец, тока е около 130 лв/месец. Силно варират нещата, така че не може да се каже точно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                Аз съм скептик, ама не ми пречи да копам и да продавам изкопаното. Заради скептицизма си не спечелих много, но пък за сметка на много други съм на печалба, както и машината ми продължава да вади по едни 300 усд на месец без рискове. Както и мога да я продам почти на същата цена, когато я взех преди повече от 3 години (не съм гледал скоро, може и да не ми е актуална информацията.
                300$? На месец? Ей на тва се вика "без риск".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  Как печелиш бе друже като купуваш дипове в bear market ? Може да съм карък, ама чак толкова малоумна не съм
                  И аз не моА да разбера как тъй съм на 300-400%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                    Аз съм скептик, ама не ми пречи да копам и да продавам изкопаното. Заради скептицизма си не спечелих много, но пък за сметка на много други съм на печалба, както и машината ми продължава да вади по едни 300 усд на месец без рискове. Както и мога да я продам почти на същата цена, когато я взех преди повече от 3 години (не съм гледал скоро, може и да не ми е актуална информацията.
                    кво копаш и с ква копачка? 300$ преди или след тока?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение

                      Същият въпрос може да се зададе на нонкойнърите - какво правяте в темата за Биткойн? Като са изпуснали влака да пият една студена вода и да гледат само. Тук би трябва да коментират хора, които имат желание и интерес към криптовалути. Но какво да се прави, уви, трябва да им четем брътвежите.

                      По темата - дали ИМФ, ще намекнат на президента на Салвадор, че нещо изпреварва събитията и да даде задна с преимането на разплащанията с бития? Скоро ще разберем
                      Аз съм скептик, ама не ми пречи да копам и да продавам изкопаното. Заради скептицизма си не спечелих много, но пък за сметка на много други съм на печалба, както и машината ми продължава да вади по едни 300 усд на месец без рискове. Както и мога да я продам почти на същата цена, когато я взех преди повече от 3 години (не съм гледал скоро, може и да не ми е актуална информацията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Биткойн не е за всеки, само тези, които истински вярват в Него - печелят (и ще печелят). Тук освен мен виждам само 3-4, които печелят, другите само подлайват и вият....а керванът си вЪри (и ще си вЪри)....Ай
                        Как печелиш бе друже като купуваш дипове в bear market ? Може да съм карък, ама чак толкова малоумна не съм

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron


                          Разбра се, че тая работа не е за теб
                          И не е реклама, а споделяне на интересни факти точно за тази тема
                          Баланса покажи, там е истината.....
                          Last edited by RUBLA; 10.06.2021, 11:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                            Ехо, 15 годишният опит, говориш като студент 1ви курс по икономика. "Няма покритие" е толко елементарен израз, и пропуска толко много детайли и сложни дебати, че показва 2 месеца по форуми, а не 15 години.
                            Какво покритие трабва да има?
                            Трябва ли да има покритие?
                            Кое има покритие? Златото има ли? Кешовицата има? Ако милиони се съгласят, че важи, важи ли?

                            Анти койнърите сте точно толко задълбочени колкото и максималистите.
                            И какво точно му е покритието ? Срещу този код можеш да получиш единствено това, което някой друг мераклия да го притежава би ти дал. Вчера беше 60к, днес 36, утре бог знае колко. Срещу фиатните пари стоят държави, икономики и златни резерви. Печата на пари се отразява неизбежно с течение на времето- справка чичко Виденов, сега също няма да се размине инфлация в следващите месеци/години. Златото- това е носител на стойност от 10 хил години, няма как една модерна технология на виртуални пари да го измести за 10 години, въпреки че както писах и преди, притежават някои сходства. Криптовалутите реално не са пари, а стока, срещу която получавате това, което друг е готов да ви даде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron
                              [B]Страхотни са КИТАЙЦИТЕ ! Скоро ще завладеят света
                              В Америка тока е по - скъп от този в Китай . Как ще им излязат сметките ? Ако и там забранят добива ? Моето лично мнение - в обозримо бъдеще цената ще се изстреля нагоре . По- скъп добив , в някои места невъзможен , нещо като се забрани цената му скача . Примерно алкохола по време на сухия режим в САЩ .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                                Ехо, 15 годишният опит, говориш като студент 1ви курс по икономика. "Няма покритие" е толко елементарен израз, и пропуска толко много детайли и сложни дебати, че показва 2 месеца по форуми, а не 15 години.
                                Какво покритие трабва да има?
                                Трябва ли да има покритие?
                                Кое има покритие? Златото има ли? Кешовицата има? Ако милиони се съгласят, че важи, важи ли?

                                Анти койнърите сте точно толко задълбочени колкото и максималистите.
                                Точно, че не ми се дълбае и не ми се дращят чаршафи.
                                Това тук е разисквано поне двадесет пъти, чети назад.
                                "Сте?" ... Как разбра какъв съм? Много наизуст.
                                Да, трябва да има покритие. В такива активи предпочитат да влагат парите си инвеститорите. Останалите алабализми за златото, кешовицата и акциите ги пробутвайте във форумите на некой вестник. Там някой може и да се върже, че това са еднаква категория активи с койните. Тук никой.
                                Last edited by stabwound; 10.06.2021, 10:17.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X