IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
    Съпорта на 30-31к сдаде багажа, от тук нататък следва интересното. Натоварихте ли на промоцията?
    настана тишинаааа...... Бавно но сигурно отиваме на 10к. На есен ще сме с нова карта на 1/2 цена, а не ТРОЙНА
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Съпорта на 30-31к сдаде багажа, от тук нататък следва интересното. Натоварихте ли на промоцията?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
        Всъщност от 6 "миньора", в момента само половината копат, другите явно са се изморили и си почиват, но това не са признаци на долнопробен $CAM, а някаква моя "болна" фантазия......
        Да, точно така е, болна фантазия и невежество.
        Ако не фантазираше, щеше да разбереш, че BitFuFu никога не са мамили клиентите си.
        Когато са продавали контрактите, винаги за дадения момент и параметри (цена на хешрейта и на тока, курс на биткойна, производителност за хешрейт), контрактите са били печеливши.
        Те никога не са обещавали, че тези параметри няма да се променят в бъдеще и само един невежа не би разбрал това.
        Винаги при спиране на "миньорите" са ни компенсирали с удължаване на времето на контракта.
        Поддържат ежедневна връзка с клиентите си в Telegram и Twitter.

        BitFuFu не са виновни за решенията на китайската компартия да забрани криптокойните и мините.и виждам, че правят всичко, за да експортират хардуера и да продължат в чужбина, без да ощетят клиентите си.

        Поведението на SCAMерите е съвсем друго - един ден сайта им престава да функционира и получаваш шамар "This site can’t be reached"
        Ако и сега не разбереш, повече няма да обръщам внимание на глупостите които пишеш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

          И по-добра версия да имаше, нямаше да се избегне основния недостатък- липсата на покритие. Единствената стойност на тази виртуална валута е това, което някой друг желаещ да я притежава би ти дал. При което е заложено да има висока волатилност. Без реално покритие, както и буфер като централна банка, която да изкупува или да емитира на пазара с цел регулиране на цената, няма как да стане нещо друго.
          Пич, ти основно не си разбрал замисъла . Идеята е да няма централна банка . Децентрализирана валута . Дефлационна . Обратното на фиатните валути . С качества близки до златото .
          Колкото до покритието - огромвни инвестиции в хардуер, вложена ел енергия , труд и риск .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

            Ами явно провалът е бил заложен по подразбиране още от самото началото. Може би целта никога не е била да се прави истинска финансова революция. Целта е била просто да се създаде поредния бизнес за ловене на шарани. Като видяха че е печелившо и се нароиха още 5000 шиткойна.

            Реално света има нужда само от една валута. Както е златото. Трябва да има само едно електронно злато и то да е универсалното платежно средство на света. Да е 100% устойчиво на инфлация.

            Защо отмениха златният стандарт? Ами защото при него не вървят глобалните далаверки които въртят сега. Когато валутата е вързана към златния резерв 1:1 вече не може така лесно да се ограбват народите. Тогава капиталът придобива стойност и има реално наследяване и натрупване.

            А това сега какво е? Забраняват кешовите разплащания и ти слагат отрицателна лихва + инфлация на цените. Най големия грабеж в историята на света.

            Това можеше да се избегне чрез една по добра версия на BTC. Но явно няма никакво желание за такова нещо. Щом за 10 години не можаха да я въведат.
            И по-добра версия да имаше, нямаше да се избегне основния недостатък- липсата на покритие. Единствената стойност на тази виртуална валута е това, което някой друг желаещ да я притежава би ти дал. При което е заложено да има висока волатилност. Без реално покритие, както и буфер като централна банка, която да изкупува или да емитира на пазара с цел регулиране на цената, няма как да стане нещо друго.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение
              И как точно да станат разплащателно средство, като цената им варира всеки ден? Мъски дали пак би си продал една тесла за един биткой, при положение, че сега струва 2 пъти по-малко? Ако реша да плащам с тази технология, ще използвам тетъри, с твърда цена, с ниски такси и със всички предимства на крипто валутите. Само че един тетър струва един долар, и това е така от години. Също както се разбра, много от централните банки ще използват тази технология за емитирането на цифрови валути - примерно цифрово евро както се говореше.
              И при това положение единственото предимство на тези криптовалути остава спекулата и някакво митично съхранение на стойност, която стойност днес може да бъде много, утре малко, в дргуи ден пак много или нищо.....
              Ами явно провалът е бил заложен по подразбиране още от самото началото. Може би целта никога не е била да се прави истинска финансова революция. Целта е била просто да се създаде поредния бизнес за ловене на шарани. Като видяха че е печелившо и се нароиха още 5000 шиткойна.

              Реално света има нужда само от една валута. Както е златото. Трябва да има само едно електронно злато и то да е универсалното платежно средство на света. Да е 100% устойчиво на инфлация.

              Защо отмениха златният стандарт? Ами защото при него не вървят глобалните далаверки които въртят сега. Когато валутата е вързана към златния резерв 1:1 вече не може така лесно да се ограбват народите. Тогава капиталът придобива стойност и има реално наследяване и натрупване.

              А това сега какво е? Забраняват кешовите разплащания и ти слагат отрицателна лихва + инфлация на цените. Най големия грабеж в историята на света.

              Това можеше да се избегне чрез една по добра версия на BTC. Но явно няма никакво желание за такова нещо. Щом за 10 години не можаха да я въведат.

              Коментар


              • И как точно да станат разплащателно средство, като цената им варира всеки ден? Мъски дали пак би си продал една тесла за един биткой, при положение, че сега струва 2 пъти по-малко? Ако реша да плащам с тази технология, ще използвам тетъри, с твърда цена, с ниски такси и със всички предимства на крипто валутите. Само че един тетър струва един долар, и това е така от години. Също както се разбра, много от централните банки ще използват тази технология за емитирането на цифрови валути - примерно цифрово евро както се говореше.
                И при това положение единственото предимство на тези криптовалути остава спекулата и някакво митично съхранение на стойност, която стойност днес може да бъде много, утре малко, в дргуи ден пак много или нищо.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Хубавото на този срив е, че крипто-зомбитата спряха да ни надуват главите с глупости и небивалици!

                  Колко от пишещите в темата успяха да си продадат койните на 65 000? Според мен нито един.

                  Финансовата акула Илон Мъск ги изпързаля и им обра парите набързо.
                  Остави цената. По важното в случая е че криптовалутите се провалиха на всички важни фронтове и не можаха да станат масово използвано разплащателно средство. И това е много жалко. Финансовата революция от която светът имаше остра нужда явно се отлага за неопределено време.

                  Коментар


                  • Хубавото на този срив е, че крипто-зомбитата спряха да ни надуват главите с глупости и небивалици!

                    Колко от пишещите в темата успяха да си продадат койните на 65 000? Според мен нито един.

                    Финансовата акула Илон Мъск ги изпързаля и им обра парите набързо.

                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                      Този "миньор" сигурно аз си го спрях сам за да подкрепя тезата за китайския $CAM?!
                      Но ти продължавай с нездрав комарджийски блясък в очите да ни обясняваш как си направил мега сделката на века инвестирайки в китайски $CAM.....
                      Всъщност от 6 "миньора", в момента само половината копат, другите явно са се изморили и си почиват, но това не са признаци на долнопробен $CAM, а някаква моя "болна" фантазия......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                        21/6/2021: Running Hashrate 870TH/S Yesterday’s Earnings +$194.11
                        Total Earnings +$10016.52 Cumulative Earnings +$11136.43

                        Добивът на $ поспадна малко, но пък става по-лесно за копаене
                        Ние миньорите изказваме благодарност на китайската компартия
                        Next Difficulty Change: between -16.4962% and -12.3060%
                        Previous Retarget: June 13, 2021 at 10:06 PM (-5.2972%)
                        А на forexboy никой не му е виновен, щом не знае кога, къде, какво и колко да купува и продава
                        Този "миньор" сигурно аз си го спрях сам за да подкрепя тезата за китайския $CAM?!
                        Но ти продължавай с нездрав комарджийски блясък в очите да ни обясняваш как си направил мега сделката на века инвестирайки в китайски $CAM.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          [/COLOR]

                          Според мен шансът да иде под 30 е много много малък. Вече 3 опита направи и не успя, но и по-нагоре от 40 не успя....вероятно летните месеци ще си "почива" и наесен с песен
                          И аз съм на това мнение, под 30к дори и да пробием ще е за малко.
                          От друга страна има много FUD в комбинация с местенето на миньорите от Китай и забраната за търгуване (ако е истина) не изключвам игла до 24. Все пак ми се струва малко вероятно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            [/COLOR]

                            Според мен шансът да иде под 30 е много много малък. Вече 3 опита направи и не успя, но и по-нагоре от 40 не успя....вероятно летните месеци ще си "почива" и наесен с песен
                            Ще........ще.............................
                            С голяма доза вероятност..........................ПМО то е налице , а камбанарийката се цепи по шевовете..............

                            Последния пост :

                            Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                            А сериозно ....... предположението си за последващото развитие съм го дал още на 22.05 след бързия срив ............ като отговор на комплимента на беттърчо относно способностите ми като художник .....................




                            Дъъъъългия триъгълник подведе Матейчо и като всеки аматьор с елементарни технически познания , реши че бързия пробив на малкото триъгълниче означава посока ................
                            Да да .....ама НЕ !!!

                            Малки триъгълник който подведе Габровчето а и 80 % от наблюдаващите го , за мен е само свързваща b вълна на B подвълната от реалния триъгълник който се оформя за сега ................
                            Докато не пробием 42390 ....... сме в триъгълника на който хипотетично сега ''рисуваме '' D вълна ............
                            Ако си схванал идеята - ок ............. Нямам го обозначен , в ума ми е а не ми се ''рисува '' че много ме трият ............ а това все пак си е време , което при мен си е ........... ПАРИ .............

                            Завършихме я ...............тръгваме за последна ''Е''...............
                            Пробием ли предишно дъно , совите престават да са сови................

                            Коментар


                            • Е вие какво мислихте, че ще стане като биткойна ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                doge то го разнищиха. Жал ми е да гледам
                                А мене хич, умирам от кеф

                                Коментар

                                Working...
                                X