IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно четиво за балончето Тетер (USDT)

    https://protos.com/tether-minted-usd...da-cumberland/

    И още едно, ама много дълго и не съм го чел

    https://papers.ssrn.com/sol3/papers....act_id=3195066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Кво става с рипъла, що го помпат?
      Защото... (виж видеото): https://www.youtube.com/watch?v=TRXdxiot5JM

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        Кво става с рипъла, що го помпат?
        Не го помпат, органичен ръст е.
        Last edited by X_Y; 12.08.2021, 08:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
          Кво става с рипъла, що го помпат?
          Ние ако знаехме ехееееееее!
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Кво става с рипъла, що го помпат?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              @Матеев някъде беше споменал, че се занимваш и Фец, още ли се занимаваш? Според мои проучвания цената от фец излиза около 4 ст. kw (при китайците ми излиза 10 ст). Как мислиш добре ли е да се инвестира в копане чрез фец? Прави ли го някой тук? Аз не съм поне не съм чувал.
              Тоя съм го питал в един форум точно по темата да му наема мощностите, нищо не става от него. Набедения бизнесмен от Габрово, интересуват го само субсидии и грантове - топлеше селската бара с панелите по едно време, та му се смяхме всички

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Удължих срока, защото очаквам поне една по-дълбочка корекция по пътя към 65000.
                @Матеев някъде беше споменал, че се занимваш и Фец, още ли се занимаваш? Според мои проучвания цената от фец излиза около 4 ст. kw (при китайците ми излиза 10 ст). Как мислиш добре ли е да се инвестира в копане чрез фец? Прави ли го някой тук? Аз поне не съм чувал.
                Last edited by better; 11.08.2021, 12:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  .... Според мен тестването на ATH може да дойде и по-рано.
                  Удължих срока, защото очаквам поне една по-дълбочка корекция по пътя към 65000.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    От дъното 28600 на 22.06.2021 до днес (пик на 46759) са изминали 49 дена и е постигнат 63.5% ръст. Това прави среднодневен ръст от 1.3%. Ако темповете се запазят, то тогава в следващите 50 дена до 1 октомври трябва да станем свидетели на тестване и може би на пробив на All Time High от 65000.
                    Това бавно, но сигурно покачване показва, че слабите ръце вече са продали и няма кой (на тези нива) да дърпа цената надолу. На пазара останаха хората, които наистина вярват в Биткойн . Според мен тестването на ATH може да дойде и по-рано.
                    Last edited by better; 10.08.2021, 11:38.

                    Коментар


                    • От дъното 28600 на 22.06.2021 до днес (пик на 46759) са изминали 49 дена и е постигнат 63.5% ръст. Това прави среднодневен ръст от 1.3%. Ако темповете се запазят, то тогава в следващите 50 дена до 1 октомври трябва да станем свидетели на тестване и може би на пробив на All Time High от 65000.

                      Коментар




                      • +15% За 5 дни !!! Как не ги е срам тия "соросоиди" бе
                        Пак ще се чудя как да плащам данък печалба

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          не бързай да се радваш, че никога се не знае.
                          Кое?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Тез дет предричаха краха, къде изченахте? Пак не купихте по дъната и пак ще рИвете, че нищо не разбираме, че сме късметлии, хазартни типове и кво беше още не си спомням....
                            не бързай да се радваш, че никога се не знае.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Изобщо не ме боли, аз съм започнал тая игра преди години с -50%, и въпреки това съм продължавал покупките по пътя надолу! Кой, кога, ще "излиза" не ме вълнува.... аз няма да "излизам" моите очи са "червени"
                              Все забравяш един закон
                              "Не спори с идиот ! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Изобщо не ме боли, аз съм започнал тая игра преди години с -50%, и въпреки това съм продължавал покупките по пътя надолу! Кой, кога, ще "излиза" не ме вълнува.... аз няма да "излизам" моите очи са "червени"
                                Споко де, за такива има маржин кол - ще те излязат насила, щом си тарикат

                                Коментар

                                Working...
                                X