IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Тях ги спасяват държави, а теб - никой
    Така е.
    И затова от 10 години /мнимум/, диктуват цената на Биткойна.
    Ма ти кажи, какво общо имат измамници, които зарибяват идиоти, най-вече с индекси, с криптото.
    Обикновенния човечец, като чуе, че го възвеличават в ИНВЕСТИТОР, вади и последните кинти.
    Та за това ставаше въпрос, в онази стаитя, която пусна.
    Last edited by SKP; 11.10.2021, 22:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      По-малоумно изказване скоро, не бях чел. Само малоумник, може да се мисли за по-велик,от "Голдман Сакс", и "Дж. П.Морган ".
      Бах, ти най-големите инвестиционни банки в света инвестират в крипто, а някакъв малоумен недорасляк, ги нарича малоумници.
      П.П. На база, наклона на оная си работа.
      Тях ги спасяват държави, а теб - никой

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

        Винаги се намира някакъв брой малоумници, които от алчност и глупост продължават да вярват
        Броят на вярващите малоумници определя е известна степен и цената. Възможно е дори, броят малоумници при цена 100к да е по-голям от сегашния им брой. Тук няма лимит от само една държава. Събират се малоумници от цялата планета, мащабът е огромен, така че и 100к няма да ме изненада
        По-малоумно изказване скоро, не бях чел. Само малоумник, може да се мисли за по-велик,от "Голдман Сакс", и "Дж. П.Морган ".
        Бах, ти най-големите инвестиционни банки в света инвестират в крипто, а някакъв малоумен недорасляк, ги нарича малоумници.
        П.П. На база, наклона на оная си работа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Ами честито на тез, които повярваха и вярват в Него.
          Винаги се намира някакъв брой малоумници, които от алчност и глупост продължават да вярват
          Броят на вярващите малоумници определя е известна степен и цената. Възможно е дори, броят малоумници при цена 100к да е по-голям от сегашния им брой. Тук няма лимит от само една държава. Събират се малоумници от цялата планета, мащабът е огромен, така че и 100к няма да ме изненада

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            JPMorgan: Institutions buying Bitcoin rather than gold as inflation cranks up

            https://cointelegraph.com/news/insti...ks-up-jpmorgan
            Вече съвсем се обърках.

            "JPMorgan's Dimon blasts bitcoin as 'worthless', due for regulation"

            https://www.investing.com/news/stock...lation-2640507
            Last edited by xa3apm; 11.10.2021, 21:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Чукна и леко надмина 57 000. Някой все още съмнява ли се, че пътят към 100к вече е отворен?
              Ами честито на тез, които повярваха и вярват в Него.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Покупките ми бяха около 50к и вече съм на печалба. Освен това някъде около дъното на корекцията преобразувах CHIA в Биткойн и там също съм на сериозна печалба.

                И за двете съм писал във форума, така че можеш сам да провериш и да видиш датата и цената. Колкото до измислиците ти и евентуалната деменция - ами ние вече се знаем - от един червен кретен нищо друго не може да се очаква ....
                Проверил съм аз, затуй ти пиша на 65к Кога се беше ентусиазирал и после прааас, както винаги

                А сега имам новина за двамцата от групичката на Шаро, така де - барби https://www.investor.bg/ikonomika-i-...titori-337379/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Да.
                  Ще почакваш още да ти излязат покупките на зелено над 65хил
                  Покупките ми бяха около 50к и вече съм на печалба. Освен това някъде около дъното на корекцията преобразувах CHIA в Биткойн и там също съм на сериозна печалба.

                  И за двете съм писал във форума, така че можеш сам да провериш и да видиш датата и цената. Колкото до измислиците ти и евентуалната деменция - ами ние вече се знаем - от един червен кретен нищо друго не може да се очаква ....
                  Last edited by Mateev; 11.10.2021, 15:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                    Чукна и леко надмина 57 000. Някой все още съмнява ли се, че пътят към 100к вече е отворен?
                    Да.
                    Ще почакваш още да ти излязат покупките на зелено над 65хил

                    Коментар


                    • Чукна и леко надмина 57 000. Някой все още съмнява ли се, че пътят към 100к вече е отворен?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        Не си прав, "живи са" и 3-те, DarkCoin се преименува на Dash за това не го откриваш. От 3-те които си изброил Dash е най-добре, да другите потънаха много надолу но не са изчезнали, ако човек не се е "набил" точно на върха, може и да е на печалба дори.
                        Мда, много е добре, от 1550 $ сега е 190$.
                        "
                        Но със същия успех можеш да вземеш и топ 100 на компаниите от Уолстрийт от преди 50 години и ще получиш сходни резултати. (Крипто пазара се развива по-бързо, затова и времевия период на сравнение с "класически компании" трябва да е по-голям)

                        С подобен успех можеш да вземеш топ 100 БГ компании от преди 25 (от 50?! повечето са на скраб) години и да сравниш със сега.
                        "
                        Само оправдания. От 14-та насам няма и едно алткойнче да не си е наполовило пиковите стойности, докъм 1000 пъти спад за някои. Всичко извън дъртия Биткойн - тотал щета!


                        "
                        Виж Dogecoin как направи много хора щастливи.
                        "
                        Питай тия дето се набутаха на 70 цента ли колкото там беше стигнало. Сега е 25.

                        "
                        Криптопазра преди 7 години е бил много млад. След 7 години резултатите няма да са такива, сегашния топ 10 е много по-стабилен. (да разменят си местата, но ако погледнеш Етер-а си е стабилно на второ място почти от момента в който се е появил... и вероятността нещо да го измести от там в следващите 7 години е почти 0%.

                        Дори сега сме още в началото, Етер-а не е придобил окончателния си вид, Биткойна също има място за развитие. Особено след като сега Китай забрани забрани криптовалутите "строго и окончателно", а Китайците въпреки това продължават да търгуват и да копаят, показа тяхната живучест.
                        "
                        Етер излезе после от коментирания от мен период. Той минава за второ поколение алткойни, още не е крашнал. Не виждам причина да не последва събратята си.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                          Ни един от тия съм. Много ЗА койновете съм, но за съжаление криптото е 100% алчност и емоция. Оцеля само най-тъпата "валута", къде по-хубави проекти уйдоха в небитието.
                          За щастие излизат все по - нови и съвършени. След 7 години е много вероятно и тях да ги няма. Щеше ли някой да повярва, че след 7 г. няма да има и помен от PeerCoin, NameCoin, DarkCoin... Дори в първите 5 страници маркетКап ги няма, за по-нататък ме домързя да цъкам.

                          Не си прав, "живи са" и 3-те, DarkCoin се преименува на Dash за това не го откриваш. От 3-те които си изброил Dash е най-добре, да другите потънаха много надолу но не са изчезнали, ако човек не се е "набил" точно на върха, може и да е на печалба дори. Но със същия успех можеш да вземеш и топ 100 на компаниите от Уолстрийт от преди 50 години и ще получиш сходни резултати. (Крипто пазара се развива по-бързо, затова и времевия период на сравнение с "класически компании" трябва да е по-голям)

                          С подобен успех можеш да вземеш топ 100 БГ компании от преди 25 (от 50?! повечето са на скраб) години и да сравниш със сега.


                          Не си особено справедлив в очакванията си, кой е казал, че всички монети появили се някога, ще направят притежателите си милионери?!


                          Виж Dogecoin как направи много хора щастливи.


                          Криптопазра преди 7 години е бил много млад. След 7 години резултатите няма да са такива, сегашния топ 10 е много по-стабилен. (да разменят си местата, но ако погледнеш Етер-а си е стабилно на второ място почти от момента в който се е появил... и вероятността нещо да го измести от там в следващите 7 години е почти 0%.

                          Дори сега сме още в началото, Етер-а не е придобил окончателния си вид, Биткойна също има място за развитие. Особено след като сега Китай забрани забрани криптовалутите "строго и окончателно", а Китайците въпреки това продължават да търгуват и да копаят, показа тяхната живучест.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение



                            За щастие излизат все по - нови и съвършени. След 7 години е много вероятно и тях да ги няма. Щеше ли някой да повярва, че след 7 г. няма да има и помен от PeerCoin, NameCoin, DarkCoin... Дори в първите 5 страници маркетКап ги няма, за по-нататък ме домързя да цъкам.

                            ]
                            Добре е, и да е пообразоваш, преди да ръчкаш тъпи анал.изи.
                            https://bravewords.com/news/what-is-dash-cryptocurrency

                            Кучак си чакаше АТН, и си го получи. От под 0.01$, до почти 1$.
                            А признака "пазарна капитализация", не топли никого. Ако човек се ръководи по него е или цаца, или неграмотник.
                            Думата "маркетинг", определено е неясна на повечето разработчици на койни. Но и това, с времето се оправя.

                            Коментар


                            • Продължаваме с усмивките,
                              https://coinmarketcap.com/currencies/auroracoin/
                              туй нещо щеше да замества банковата система на Исландия. Беше на трето място по маркеткап, мода и фурор, хората били много напреднали и директно минали на кески вместо да печатат банкноти.
                              310 ПЪТИ поевтиняване, набълбукахте ли се с модерно?
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар



                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Антиваксърите и антикойнерите.
                                Ни един от тия съм. Много ЗА койновете съм, но за съжаление криптото е 100% алчност и емоция. Оцеля само най-тъпата "валута", къде по-хубави проекти уйдоха в небитието.
                                За щастие излизат все по - нови и съвършени. След 7 години е много вероятно и тях да ги няма. Щеше ли някой да повярва, че след 7 г. няма да има и помен от PeerCoin, NameCoin, DarkCoin... Дори в първите 5 страници маркетКап ги няма, за по-нататък ме домързя да цъкам.

                                primecoin е поевтинял 61 ПЪТИ (не %).
                                Коне с капаци сме били...

                                Гледам една простотия,
                                https://coinmarketcap.com/currencies/42-coin/
                                Това нещо са го напомпали до 785 К $ бройката.
                                В момента е 108 $.
                                Да смятам ли колко хиляди пъти вътрешно на който се е полъгал?
                                Няма да им казвам колко ми е докарала тази "понци" схема,
                                от 2013-04-20 06:21 досега, от хуманитарни съображения -
                                за да не им се пукне жлъчката от злоба и завист
                                Все едно да се тюхкам за акциите на Тесла, или за числата от тотото.
                                Ами да се набарбальокам в алткойнове дето все потъват и потъват? Пак повтарям - от преди да излезе Етер само Биткойн е нагоре, останалите са далеч от върховите си стойности, и то в пъти.

                                NameCoin - 6,88 ПЪТИ вътрешно. Вкарваш 7 $ вадиш един. Като оня виц за машината дето вкарваш салам пък после излиза говедо!
                                Last edited by IvanTerziev; 08.10.2021, 14:25.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X