IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Чукна и леко надмина 57 000. Някой все още съмнява ли се, че пътят към 100к вече е отворен?
    Ами честито на тез, които повярваха и вярват в Него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Покупките ми бяха около 50к и вече съм на печалба. Освен това някъде около дъното на корекцията преобразувах CHIA в Биткойн и там също съм на сериозна печалба.

      И за двете съм писал във форума, така че можеш сам да провериш и да видиш датата и цената. Колкото до измислиците ти и евентуалната деменция - ами ние вече се знаем - от един червен кретен нищо друго не може да се очаква ....
      Проверил съм аз, затуй ти пиша на 65к Кога се беше ентусиазирал и после прааас, както винаги

      А сега имам новина за двамцата от групичката на Шаро, така де - барби https://www.investor.bg/ikonomika-i-...titori-337379/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Да.
        Ще почакваш още да ти излязат покупките на зелено над 65хил
        Покупките ми бяха около 50к и вече съм на печалба. Освен това някъде около дъното на корекцията преобразувах CHIA в Биткойн и там също съм на сериозна печалба.

        И за двете съм писал във форума, така че можеш сам да провериш и да видиш датата и цената. Колкото до измислиците ти и евентуалната деменция - ами ние вече се знаем - от един червен кретен нищо друго не може да се очаква ....
        Last edited by Mateev; 11.10.2021, 15:50.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Чукна и леко надмина 57 000. Някой все още съмнява ли се, че пътят към 100к вече е отворен?
          Да.
          Ще почакваш още да ти излязат покупките на зелено над 65хил

          Коментар


          • Чукна и леко надмина 57 000. Някой все още съмнява ли се, че пътят към 100к вече е отворен?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


              Не си прав, "живи са" и 3-те, DarkCoin се преименува на Dash за това не го откриваш. От 3-те които си изброил Dash е най-добре, да другите потънаха много надолу но не са изчезнали, ако човек не се е "набил" точно на върха, може и да е на печалба дори.
              Мда, много е добре, от 1550 $ сега е 190$.
              "
              Но със същия успех можеш да вземеш и топ 100 на компаниите от Уолстрийт от преди 50 години и ще получиш сходни резултати. (Крипто пазара се развива по-бързо, затова и времевия период на сравнение с "класически компании" трябва да е по-голям)

              С подобен успех можеш да вземеш топ 100 БГ компании от преди 25 (от 50?! повечето са на скраб) години и да сравниш със сега.
              "
              Само оправдания. От 14-та насам няма и едно алткойнче да не си е наполовило пиковите стойности, докъм 1000 пъти спад за някои. Всичко извън дъртия Биткойн - тотал щета!


              "
              Виж Dogecoin как направи много хора щастливи.
              "
              Питай тия дето се набутаха на 70 цента ли колкото там беше стигнало. Сега е 25.

              "
              Криптопазра преди 7 години е бил много млад. След 7 години резултатите няма да са такива, сегашния топ 10 е много по-стабилен. (да разменят си местата, но ако погледнеш Етер-а си е стабилно на второ място почти от момента в който се е появил... и вероятността нещо да го измести от там в следващите 7 години е почти 0%.

              Дори сега сме още в началото, Етер-а не е придобил окончателния си вид, Биткойна също има място за развитие. Особено след като сега Китай забрани забрани криптовалутите "строго и окончателно", а Китайците въпреки това продължават да търгуват и да копаят, показа тяхната живучест.
              "
              Етер излезе после от коментирания от мен период. Той минава за второ поколение алткойни, още не е крашнал. Не виждам причина да не последва събратята си.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                Ни един от тия съм. Много ЗА койновете съм, но за съжаление криптото е 100% алчност и емоция. Оцеля само най-тъпата "валута", къде по-хубави проекти уйдоха в небитието.
                За щастие излизат все по - нови и съвършени. След 7 години е много вероятно и тях да ги няма. Щеше ли някой да повярва, че след 7 г. няма да има и помен от PeerCoin, NameCoin, DarkCoin... Дори в първите 5 страници маркетКап ги няма, за по-нататък ме домързя да цъкам.

                Не си прав, "живи са" и 3-те, DarkCoin се преименува на Dash за това не го откриваш. От 3-те които си изброил Dash е най-добре, да другите потънаха много надолу но не са изчезнали, ако човек не се е "набил" точно на върха, може и да е на печалба дори. Но със същия успех можеш да вземеш и топ 100 на компаниите от Уолстрийт от преди 50 години и ще получиш сходни резултати. (Крипто пазара се развива по-бързо, затова и времевия период на сравнение с "класически компании" трябва да е по-голям)

                С подобен успех можеш да вземеш топ 100 БГ компании от преди 25 (от 50?! повечето са на скраб) години и да сравниш със сега.


                Не си особено справедлив в очакванията си, кой е казал, че всички монети появили се някога, ще направят притежателите си милионери?!


                Виж Dogecoin как направи много хора щастливи.


                Криптопазра преди 7 години е бил много млад. След 7 години резултатите няма да са такива, сегашния топ 10 е много по-стабилен. (да разменят си местата, но ако погледнеш Етер-а си е стабилно на второ място почти от момента в който се е появил... и вероятността нещо да го измести от там в следващите 7 години е почти 0%.

                Дори сега сме още в началото, Етер-а не е придобил окончателния си вид, Биткойна също има място за развитие. Особено след като сега Китай забрани забрани криптовалутите "строго и окончателно", а Китайците въпреки това продължават да търгуват и да копаят, показа тяхната живучест.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение



                  За щастие излизат все по - нови и съвършени. След 7 години е много вероятно и тях да ги няма. Щеше ли някой да повярва, че след 7 г. няма да има и помен от PeerCoin, NameCoin, DarkCoin... Дори в първите 5 страници маркетКап ги няма, за по-нататък ме домързя да цъкам.

                  ]
                  Добре е, и да е пообразоваш, преди да ръчкаш тъпи анал.изи.
                  https://bravewords.com/news/what-is-dash-cryptocurrency

                  Кучак си чакаше АТН, и си го получи. От под 0.01$, до почти 1$.
                  А признака "пазарна капитализация", не топли никого. Ако човек се ръководи по него е или цаца, или неграмотник.
                  Думата "маркетинг", определено е неясна на повечето разработчици на койни. Но и това, с времето се оправя.

                  Коментар


                  • Продължаваме с усмивките,
                    https://coinmarketcap.com/currencies/auroracoin/
                    туй нещо щеше да замества банковата система на Исландия. Беше на трето място по маркеткап, мода и фурор, хората били много напреднали и директно минали на кески вместо да печатат банкноти.
                    310 ПЪТИ поевтиняване, набълбукахте ли се с модерно?
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар



                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Антиваксърите и антикойнерите.
                      Ни един от тия съм. Много ЗА койновете съм, но за съжаление криптото е 100% алчност и емоция. Оцеля само най-тъпата "валута", къде по-хубави проекти уйдоха в небитието.
                      За щастие излизат все по - нови и съвършени. След 7 години е много вероятно и тях да ги няма. Щеше ли някой да повярва, че след 7 г. няма да има и помен от PeerCoin, NameCoin, DarkCoin... Дори в първите 5 страници маркетКап ги няма, за по-нататък ме домързя да цъкам.

                      primecoin е поевтинял 61 ПЪТИ (не %).
                      Коне с капаци сме били...

                      Гледам една простотия,
                      https://coinmarketcap.com/currencies/42-coin/
                      Това нещо са го напомпали до 785 К $ бройката.
                      В момента е 108 $.
                      Да смятам ли колко хиляди пъти вътрешно на който се е полъгал?
                      Няма да им казвам колко ми е докарала тази "понци" схема,
                      от 2013-04-20 06:21 досега, от хуманитарни съображения -
                      за да не им се пукне жлъчката от злоба и завист
                      Все едно да се тюхкам за акциите на Тесла, или за числата от тотото.
                      Ами да се набарбальокам в алткойнове дето все потъват и потъват? Пак повтарям - от преди да излезе Етер само Биткойн е нагоре, останалите са далеч от върховите си стойности, и то в пъти.

                      NameCoin - 6,88 ПЪТИ вътрешно. Вкарваш 7 $ вадиш един. Като оня виц за машината дето вкарваш салам пък после излиза говедо!
                      Last edited by IvanTerziev; 08.10.2021, 14:25.
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Антиваксърите и антикойнерите пак изпълзяха от анал.изатора,
                        огледаха се и отново ще се заврат пак там, казвайки
                        - Какво да правим, сине - родина

                        Няма да им казвам колко ми е докарала тази "понци" схема,
                        от 2013-04-20 06:21 досега, от хуманитарни съображения -
                        за да не им се пукне жлъчката от злоба и завист
                        Last edited by barbaron; 08.10.2021, 13:44.

                        Коментар


                        • Малко усмивки от старите ленти. сгромолясването на цената всеки може да си го види и без моя помощ.
                          https://www.coindesk.com/markets/201...-the-altcoins/


                          Първоначално изпратено от innergy
                          Купувайте Dark - 0.0022 BTC
                          Да не кажете после, че не съм се обадил ...



                          Качихте ли се на влакчето, бе, шебеци..
                          0.0038
                          Стр. 856.
                          В момента е
                          $0.0006704
                          Да смятам ли шебеците колко загуба са изтървали?

                          Сините камъни 25.04.2014, 02:04


                          Мои познати работят с primecoin/a.

                          По тяхната логика, може би и те повтарят някакви заучени фрази, но казват, че primecoin-a e неизчерпаем, докато bitcoin-a бил ограничен в пространството.
                          7 и нещо $ се е търгувал primecoin по едно време, в момента е точно
                          $0.115

                          Last edited by IvanTerziev; 08.10.2021, 13:22.
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            на мен това ми ВОНИ на пирамида - понци схема
                            Аз отдавна съм го предупреди Барбито за това и дори му дадох доказателства с мене, но той все още вярва, че някъде там по света има тайни благодетели, които с лека ръка подаряват пари на сульо и пульо. Иначе пирамидата е повече от ясна ....

                            Една прекрасна сутрин той ще се събуди, и ще открие, че акаунта му е изтрит. И после ще търси арменския поп, за да му се оплаче. Така беше и с мене преди 3 години, само че аз се прецаках с много по-малко пари спрямо тези, с които ще се прецака Барбито.

                            Иначе ако нещо прилича на пирамида, мирише на пирамида и действа като пирамида, значи е пирамида.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vm20 Разгледай мнение

                              Точно това си мисля. Темата спокойно може да отиде на трета, четвърта страница.
                              Абе къде се загуби този с "кеските"?
                              .
                              Kaк е банда!
                              Стана ми безинтересна и плоска крипто истерията, хвърлям по един поглед ама дотам.
                              Приписвате ми някакви твърдения да сме шортели, каквито никога не съм писал.
                              Винаги съм бил твърдо на позиция, че криптото е рандом. Не съм изкарал и 1 стотинка от него, ама не съм и изгубил. Все едно като тия дето имали стратегия да печелят на рулетка, че и вашите прогнози същата работа.

                              Гледам по другите форуми един забелязал, че само Биткойн върви твърдо нагоре, от 2014 насам. Само 4 "валути" оцелели от тогава, като 3 от тях си вътре ако си влязъл в пикова стойност. Етери още нямаше. Друго нищо не е оцеляло от тогава, разни namecoin и PeerCoin на практика са замрели. Дали не са изключили и мрежата, нямам идея.

                              Лайта не може да стъпи и на половина от пиковите си стойности, рипълчетата на 30 %, Догитата и те. Съвсем наскоро беше циркът с Мъск.
                              Първите страници на маркет капа само нови и нови криптота. Научиха се да ги размножават с трилионите, и избутаха старите алткойнове дълбоко в трета глуха. Там пък набутвацията е като да си изгориш парите. Дори по-лошо, че парите все пак топлят за малко.

                              Сега с Етер 2 дали няма да духне супата който е нагазил с двата крака? Тия видеокарти дето ги опоскаха разни пишлегари все нещо трябва да копат, етерът ще стане безинтересен за тях.
                              Last edited by IvanTerziev; 08.10.2021, 13:00.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Не позна
                                Китайците пуснаха промоционален пакет от 100 контракта с фантастична доходност,
                                за да привлекат 100 нови клиента и/или стимулират стари клиенти
                                Аз купих един (повече не дават)
                                Date Buy 1 BTC= Th/s Days Price Hashr /T/D Electr /T/D Accrual /T/D BTC Accrual /T/D ROI Days Profit / ROI APR
                                06/10/2021 $51 340 50 30 281,50 $0,1877 $0,0625 0,00000640 $0,3286 21,2 41,8% 501,1%
                                на мен това ми ВОНИ на пирамида - понци схема
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X