IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

    https://jgnnft.s3.ap-northeast-1.ama...SK0CQ741KJ.jpg
    Пфу, не успях да го мащабирам като хората, не ми се занимава да го едитвам. Та, Царят на НФТ-тата, за милион и 200 хилки, колкото голяма къща в Сан Франциско.
    Царят, царят е гол бе! Нека да съм тъп, че не ги осъзнавам, дрехите му за милион и триста. От вчера се вдигнало със 100К $.
    Кво за Дънов - пълна простотия му е учението. Мъчих се да го разучавам от обща култура, и се отказах.
    Честно казано, не виждам смисъл, да ти отговарям.
    Гол, облечен. Фактът е, от 3000$, на 60 000$, за по-малко от 3 години.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Ако не си беше отворил устата, никой нямаше да разбере, че си т,п.
      Това е виц, но на теб напълно ти приляга.
      Дори и Дънов, е искал да хармонизира науката и религията. Но дори и това, не знаеш.
      https://jgnnft.s3.ap-northeast-1.ama...SK0CQ741KJ.jpg
      Пфу, не успях да го мащабирам като хората, не ми се занимава да го едитвам. Та, Царят на НФТ-тата, за милион и 200 хилки, колкото голяма къща в Сан Франциско.
      Царят, царят е гол бе! Нека да съм тъп, че не ги осъзнавам, дрехите му за милион и триста. От вчера се вдигнало със 100К $.
      Кво за Дънов - пълна простотия му е учението. Мъчих се да го разучавам от обща култура, и се отказах.
      Last edited by IvanTerziev; 14.10.2021, 11:41.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

        Еми аз знам че перат пари, особено нагли станаха, по 64 милиона почнаха па перат на веднъж.
        Друго за какво ползваме крипто?
        Ако не си беше отворил устата, никой нямаше да разбере, че си т,п.
        Това е виц, но на теб напълно ти приляга.
        Дори и Дънов, е искал да хармонизира науката и религията. Но дори и това, не знаеш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
          Линка, който си пуснал е идеален вариант, за леглизиране на 1 200 000$. Стига, да си ги изкарал,................. от проповеди.
          Еми аз знам че перат пари, особено нагли станаха, по 64 милиона почнаха па перат на веднъж.
          Друго за какво ползваме крипто?
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

            Дори на мен не би хрумнала тая простотия, да вляза в селската ракиджийница, да снимам с телефона, да го кача на NFT и да продам всичко това.

            https://jgnnft.com/assets/0x3e855B79...ed5c6d0ba2dda4

            Не е истина, тая грозотия и смехория - милион и 200 000 долара. Апокалипсисът е скоро, на земята ще ѝ писне накрая от толкова идиотщини!
            Ти, да видиш. Аз си мислех, че пиша във финансов форум, пък се оказах насред проповед, на дъновисти.
            Линка, който си пуснал е идеален вариант, за леглизиране на 1 200 000$. Стига, да си ги изкарал,................. от проповеди.
            Last edited by SKP; 13.10.2021, 19:30.

            Коментар


            • Много се отклоняваме от темата, но пак ще драсна. Няма нищо общо разредена по моят начин и бучката лед, повярвайте. Освен това, доста често ракията е около 60, а аз над 50 не я харесвам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Що разваляте ракията - кой му е силна да си слага лед, лимонада. Като падне на 40градуса и се отбива за патоки. Кат я смесиш и тамън 48-50 става
                +111
                Моята е 52 градуса...Ще стане 50 %
                Идеална е с 2 бучки лед и купа салата....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  Кое? Незнанието ти, ли? Или?........................................
                  Дори на мен не би хрумнала тая простотия, да вляза в селската ракиджийница, да снимам с телефона, да го кача на NFT и да продам всичко това.

                  https://jgnnft.com/assets/0x3e855B79...ed5c6d0ba2dda4

                  Не е истина, тая грозотия и смехория - милион и 200 000 долара. Апокалипсисът е скоро, на земята ще ѝ писне накрая от толкова идиотщини!
                  Last edited by IvanTerziev; 13.10.2021, 10:34.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                    Това шега ли е?
                    Кое? Незнанието ти, ли? Или?........................................

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                      Удари едно рамо. Купи от мене нещо полезно. Хем е ефтино, полезно и няма да се загуби/забрави/ никога/и никой не може да го изтрие./за форумците който са го купили кат ми додат на гости ще има колкото могат ако носят мезе/или турити по един лайк.
                      Да сме в крак с модата първото ми NFT - :https://jgnnft.com/assets/0x3E31F709...66e086f1544d1b
                      Това шега ли е?
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                        Едно подсказка за разреждането
                        Пробвайте, съвсем друга работа е
                        Пресметнете количеството вода, което е нужно за достигане на определените градуси. Сипете я в съд, трябва да e трапезна. Сипете от ракията ВЪВ водата до достигане на около 15градуса на сместта. Една седмица сипвайте 1/7 от тази смес ПРИ ракията.
                        Консумирайте с мярка
                        Що разваляте ракията - кой му е силна да си слага лед, лимонада. Като падне на 40градуса и се отбива за патоки. Кат я смесиш и тамън 48-50 става
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          Удари едно рамо. Купи от мене нещо полезно. Хем е ефтино, полезно и няма да се загуби/забрави/ никога/и никой не може да го изтрие./за форумците който са го купили кат ми додат на гости ще има колкото могат ако носят мезе/или турити по един лайк.
                          Да сме в крак с модата първото ми NFT - :https://jgnnft.com/assets/0x3E31F709...66e086f1544d1b
                          Едно подсказка за разреждането
                          Пробвайте, съвсем друга работа е
                          Пресметнете количеството вода, което е нужно за достигане на определените градуси. Сипете я в съд, трябва да e трапезна. Сипете от ракията ВЪВ водата до достигане на около 15градуса на сместта. Една седмица сипвайте 1/7 от тази смес ПРИ ракията.
                          Консумирайте с мярка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Тях ги спасяват държави, а теб - никой
                            Удари едно рамо. Купи от мене нещо полезно. Хем е ефтино, полезно и няма да се загуби/забрави/ никога/и никой не може да го изтрие./за форумците който са го купили кат ми додат на гости ще има колкото могат ако носят мезе/или турити по един лайк.
                            Да сме в крак с модата първото ми NFT - :https://jgnnft.com/assets/0x3E31F709...66e086f1544d1b
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Тях ги спасяват държави, а теб - никой
                              Така е.
                              И затова от 10 години /мнимум/, диктуват цената на Биткойна.
                              Ма ти кажи, какво общо имат измамници, които зарибяват идиоти, най-вече с индекси, с криптото.
                              Обикновенния човечец, като чуе, че го възвеличават в ИНВЕСТИТОР, вади и последните кинти.
                              Та за това ставаше въпрос, в онази стаитя, която пусна.
                              Last edited by SKP; 11.10.2021, 22:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                По-малоумно изказване скоро, не бях чел. Само малоумник, може да се мисли за по-велик,от "Голдман Сакс", и "Дж. П.Морган ".
                                Бах, ти най-големите инвестиционни банки в света инвестират в крипто, а някакъв малоумен недорасляк, ги нарича малоумници.
                                П.П. На база, наклона на оная си работа.
                                Тях ги спасяват държави, а теб - никой

                                Коментар

                                Working...
                                X