IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Влязохме в поредната корекция, и от нейната дълбочина зависи близкото бъдеще на Биткойна. Ако остане плитка и приключи за седмица-две, то това означава, че ще гоним 100к.
    Това означава, че ти пак спа. Пъмп, дъмп...

    Коментар


    • Влязохме в поредната корекция, и от нейната дълбочина зависи близкото бъдеще на Биткойна. Ако остане плитка и приключи за седмица-две, то това означава, че ще гоним 100к.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Кой продал - продал Матейко, пак питам - бураго или как? Или ще чакаш до $20к Сакън излезе на нулата, чисти че ще ревеш пак.
        М? Жив ли си ...
        Аз вместо 4.5к навъртях 5.8к. Евра. квото -такова

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Аз нямам зор да продавам. За Ламборджинитата се майтапя, защото нямам зор за коли. И сега си имам няколко висша класа ....

          Ще чакам още много години, освен ако не ми хрумне за някой нов бизнес с много голяма начална инвестиция.

          Давай идеи ....

          ПП: Продължавам да прехвърлям от CHIA към Биткойн ....
          Етереум имаш ли, в какво съотношение ти е с биткойн?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Не, прибирам. Утре ще осчетоводя едни 4.5к евра скромно. С което печалбата ми за тая година става шестцифрена в лева. и Ламбо мога, ама колекционирам друг тип коли
            ОК. Ти си знаеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Аз нямам зор да продавам. За Ламборджинитата се майтапя, защото нямам зор за коли. И сега си имам няколко висша класа ....

              Ще чакам още много години, освен ако не ми хрумне за някой нов бизнес с много голяма начална инвестиция.

              Давай идеи ....

              ПП: Продължавам да прехвърлям от CHIA към Биткойн ....
              Аз идея съм дал, ти се направИ. Че и не съм ти горнооряховския само по идеите, моите си ги реализирам и сам
              Сега места към 20% годишно за следващите 15тина години, после няма значение - само да сме здрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                Ти, на къси ли си?
                Не, прибирам. Утре ще осчетоводя едни 4.5к евра скромно. С което печалбата ми за тая година става шестцифрена в лева. и Ламбо мога, ама колекционирам друг тип коли

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Кой продал - продал Матейко, пак питам - бураго или как? Или ще чакаш до $20к Сакън излезе на нулата, чисти че ще ревеш пак.
                  Аз нямам зор да продавам. За Ламборджинитата се майтапя, защото нямам зор за коли. И сега си имам няколко висша класа ....

                  Ще чакам още много години, освен ако не ми хрумне за някой нов бизнес с много голяма начална инвестиция.

                  Давай идеи ....

                  ПП: Продължавам да прехвърлям от CHIA към Биткойн ....
                  Last edited by Mateev; 20.10.2021, 18:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Кой продал - продал Матейко, пак питам - бураго или как? Или ще чакаш до $20к Сакън излезе на нулата, чисти че ще ревеш пак.
                    Ти, на къси ли си?

                    Коментар


                    • BitFuFu: https://www.bitfufu.com/accounts/sig...iteCode=RSFHHN
                      770 TH/s
                      Monthly Yearly 1 BTC =
                      USD 8885 106620 66715
                      EUR 7629 91548 57280
                      Last edited by barbaron; 20.10.2021, 18:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Пичове, някой забеляза ли, че преди малко пробихме ALL Time High цената?

                        Нека да ни е честито. От тука до 100к няма никакви пречки и никакви съпротиви ...

                        66к го чукнахме !!!!!!!!!!!!!!!!

                        Ламборджинито вече ми е в кърпа вързано, ама се чудя дали да не почакам и да си купя 2 броя - едно жълто и едно червено ....
                        Кой продал - продал Матейко, пак питам - бураго или как? Или ще чакаш до $20к Сакън излезе на нулата, чисти че ще ревеш пак.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Честито на тези, които повярваха в Него - 66700
                          Не - 67000+ !!!

                          Коментар


                          • Честито на тези, които повярваха в Него - 66700

                            Коментар


                            • Пичове, някой забеляза ли, че преди малко пробихме ALL Time High цената?

                              Нека да ни е честито. От тука до 100к няма никакви пречки и никакви съпротиви ...

                              66к го чукнахме !!!!!!!!!!!!!!!!

                              Ламборджинито вече ми е в кърпа вързано, ама се чудя дали да не почакам и да си купя 2 броя - едно жълто и едно червено ....
                              Last edited by Mateev; 20.10.2021, 16:50.

                              Коментар


                              • Някой има ли идея как точно оперира BITO? Ще съм благодарен на обяснение като за лаици.

                                Коментар

                                Working...
                                X