IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Това нещо е едно нищо. Бих го нарекъл виртуална игра със стотици или може би вече хиляди разноцветни жетончета и зарчета, с които дори тоалетна хартия от магазина не можеш да си купиш, ако ти се приходи по голяма нужда.
    Та толкоз за криптовалутите.
    Могат да ви занулят за часове,НО въпросът е дали искат.
    И с долари не можеш да си купиш тоалетна хартия. И с британски паунди. Че и със швейцарски франкове. С йени пък, да не говорим. Някъде може,и да те съжалят като те видят, и да ти вземат еврата. Но ще е, с много молене.

    П.П Първо теб ще занулят. Това отдавна са го решили.
    Last edited by SKP; 16.12.2021, 20:48.

    Коментар


    • Трябва да си голЕм карък за да губиш в такава "игра"
      Click image for larger version

Name:	btc3.jpg
Views:	1
Size:	26.8 КБ
ID:	3845873

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Ти може и да не можеш, ама аз си купувам квото ми кефне
        И аз, почти всеки ден. но скъсиките не могат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Това нещо е едно нищо. Бих го нарекъл виртуална игра със стотици или може би вече хиляди разноцветни жетончета и зарчета, с които дори тоалетна хартия от магазина не можеш да си купиш, ако ти се приходи по голяма нужда.
          Та толкоз за криптовалутите.
          Могат да ви занулят за часове,НО въпросът е дали искат.
          Ти може и да не можеш, ама аз си купувам квото ми кефне

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Така може. Да кажем Иванчо преди 2-3 год чува за за Биткойн. Пълнят му главата, че е пирамида, вижда как от 20 к отива на 8к, после на 4к....После мин год. вижда, че тва нещо отива към 20к и си вика "ааа влизам с 10к". Не ги пипа 1 год. Влиза си в порфейла/борсата дет ги държи и вижда, че са станали 25к. Това е реален пример за хора, които лично съм ги съветвал. Никой, пак повтарям НИКОЙ, досега не е продал и все искат да ме черпят. Пак питам как може да губЯТ от нещо, което всяка година отива само "нагоре" ?
            Извинявай, но ти поправих поста. За да сме честни, не е всяка година. Но първо ще вземат всички пари, на излъганите камилчета, които са влезли на къси. Те дори не знаят принципа на късата позиция. В този инструмент.
            Аз лично очаквам, от догодина пролетта, да се потвърди, началото на корекцията. Но къси няма да влизам. Просто ще касирам.

            Коментар


            • Evolution of Bitcoin - Full Documentary 2017

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Така може. Да кажем Иванчо преди 2-3 год чува за за Биткойн. Пълнят му главата, че е пирамида, вижда как от 20 к отива на 8к, после на 4к....После мин год. вижда, че тва нещо отива към 20к и си вика "ааа влизам с 10к". Не ги пипа 1 год. Влиза си в порфейла/борсата дет ги държи и вижда, че са станали 25к. Това е реален пример за хора, които лично съм ги съветвал. Никой, пак повтарям НИКОЙ, досега не е продал и все искат да ме черпят. Пак питам как може да губите от нещо, което всяка година отива само "нагоре" ?
                Това нещо е едно нищо. Бих го нарекъл виртуална игра със стотици или може би вече хиляди разноцветни жетончета и зарчета, с които дори тоалетна хартия от магазина не можеш да си купиш, ако ти се приходи по голяма нужда.
                Та толкоз за криптовалутите.
                Могат да ви занулят за часове,НО въпросът е дали искат.

                Коментар



                • .
                  Top 100 Richest Bitcoin Address and Wallet 2017
                  https://steemit.com/bitcoin/@advexon...itcoin-address
                  .
                  Last edited by barbaron; 16.12.2021, 20:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                    Лесно е. По телефона, индивидуалният ти "консултант", те убеждава, че скоро ще забранят криптото.
                    И ти му превеждаш пари, за да влезе на къси. От твое име. Толкова е просто!
                    Така може. Да кажем Иванчо преди 2-3 год чува за за Биткойн. Пълнят му главата, че е пирамида, вижда как от 20 к отива на 8к, после на 4к....После мин год. вижда, че тва нещо отива към 20к и си вика "ааа влизам с 10к". Не ги пипа 1 год. Влиза си в порфейла/борсата дет ги държи и вижда, че са станали 25к. Това е реален пример за хора, които лично съм ги съветвал. Никой, пак повтарям НИКОЙ, досега не е продал и все искат да ме черпят. Пак питам как може да губите от нещо, което всяка година отива само "нагоре" ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Щом има вероятност да се спечели от "нещо" винаги има и вероятност и да се загуби. В криптото обаче, можеш да загубиш, само ако продадеш на загуба. Как (и защо) го правят (т.е да продават на загуба) не мога да си го обясня. Някой знае ли?
                      Лесно е. По телефона, индивидуалният ти "консултант", те убеждава, че скоро ще забранят криптото.
                      И ти му превеждаш пари, за да влезе на къси. От твое име. Толкова е просто!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                        То и от рулетката се случва някой да захлеби, но преди това хиляди са се набутали......
                        Щом има вероятност да се спечели от "нещо" винаги има и вероятност и да се загуби. В криптото обаче, можеш да загубиш, само ако продадеш на загуба. Как (и защо) го правят (т.е да продават на загуба) не мога да си го обясня. Някой знае ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Ами няма какво да си кривя душата - забогатява се. Тук има доста хора, които могат да потвърдят.
                          На който не му изнася - прав му път.
                          То и от рулетката се случва някой да захлеби, но преди това хиляди са се набутали......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Аргументи!!
                            Куцо, кьораво, сакато седите и блеете в мониторите, щото някой ви казал, че така се копае и се забогатява, а икономическите ви знания са равни на нула.
                            Ами няма какво да си кривя душата - забогатява се. Тук има доста хора, които могат да потвърдят.
                            На който не му изнася - прав му път.
                            Last edited by better; 16.12.2021, 12:06.

                            Коментар


                            • Без думи!
                              Надежда всяка оставете.
                              Last edited by X_Y; 16.12.2021, 08:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                Тоя па.
                                Кучето си лае, кервана си върви. Криптото, си се движи. Нагоре, надолу.
                                Да се изхождаше тук всеки ден, да те взема насериозно. И да говорим с аргументи. Но чакаш да падне малко, и почваш да тролиш, като лисицата пред гроздето.
                                Аргументи!!
                                Куцо, кьораво, сакато седите и блеете в мониторите, щото някой ви казал, че така се копае и се забогатява, а икономическите ви знания са равни на нула.
                                Last edited by Три без коз; 15.12.2021, 22:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X