IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
    ...
    Пари не се губят! Пре-разпределят се!
    ...
    ако под пари визираш злато - да така е!
    ако под пари визираш нещо 'изкопано' в нечие мазе на нещо между копютър и калорифер.... времето ще си покаже...
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

      Успех ти желая, но точно този твой коментар, много точно разкрива твоя манталитет и моя. Аз търся фундамент, а ти хазарт. Не ме търси за подобни басове. Много зная аз, какви сценарии се въртят в главата на „архитекта” на биъкойна. А и за целите на баса, какво значи заминал? Щото за мнозина, купили ма 68 хилки, той вече замина. Ако се кютне на 2-3 хиляди, за теб ще е жив, а за мен умрял.
      Ето затова Ти никога не можеш да спечелиш от Биткойн, за разлика от мен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение

        Пари не се губят! Пре-разпределят се!
        Глупости. Не сме 17 век.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Егати революцията, дето Ню Йорк иска да ѝ е столица. Вива-та правилно ти го е казал - биткойнът е инструмент за контрол и изгаряне на пари. По приемливо е отколкото просто да се изгарят насред площада. Да изкараш пари от него е едно, ама да го мислиш като изход от матрицата е уникална самозаблуда. Той е вход към новата "нормалност". И милион да стигне, това няма значително да промени ситуацията.
          Пари не се губят! Пре-разпределят се!
          Ако не можеш да плуваш, не влизай в дълбокото, но не заклеймявай, колко водата е вредна и опасна.

          В едно си прав! Не е спасение и няма как да промени ситуацията.
          Лошото е, че нямам формула за промяна на ситуацията, а още по-лошото е, че едва ли изобщо някой има!
          Да се оправя създателят, с това какви ги надроби, чрез власт имащите!

          Коментар


          • Началото на декември поизчистих и слава богу, вчера почнах да пазарувам, но по малко, че май има още път надолу. Ще добавям периодично, до юни трябва да приключа с пълненето. Този път пазарувам и етер и 2-3 шиткойна. Бтц може да иде до към 20, а етер около 1.5. Дано се развият бавно нещата, че преправям апартамент и няма няма да мога наведнъж да налея. Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
              Биткойн е един изключително интересен инструмент, той е революция!

              До преди година, аз също бях много скептично настроен към него. Консерватизма ме друса и до ден днешен не съм имал позиции в него.
              На никой не го препоръчвам, защото всяка инвестиция, трябва да е самоосъзнат акт на действие продиктуван от вътрешно убеждение за правота или алчност!

              Какво видях аз в него - това е сейфа за съхранение на парите на редовия човек, на който му е писнало от управници и регулации. Инструмент над който не могат да направят блокаж, място където аз и ти, си само-гарантираме еквивалента им!
              Естествено е да не се харесва, че коя власт си пада по революциите.

              На фона на всичко това е млад и крехък и податлив на голяма концентрация на спекулации, но колкото повече хора достигат до сродни изводи, толкова по-стабилен ще става на пазара и когато вложените средства в него, надхвърлят брутния вътрешен продукт на държави, като америка, ще е железен!

              Глупави хора на планетата няма, особено когато говорим за пари, затова в следващите години цената му ще расте!

              До какви нива ще стигне?
              Въпросът не е неправилен! А много рано зададен!
              Същият въпрос го задайте след 10, 20 години и тогава той ще има по реалистичен отговор.
              Егати революцията, дето Ню Йорк иска да ѝ е столица. Вива-та правилно ти го е казал - биткойнът е инструмент за контрол и изгаряне на пари. По приемливо е отколкото просто да се изгарят насред площада. Да изкараш пари от него е едно, ама да го мислиш като изход от матрицата е уникална самозаблуда. Той е вход към новата "нормалност". И милион да стигне, това няма значително да промени ситуацията.

              Коментар


              • Когато ви предупредих преди месец, месец и половина, че ви чакат големи шамари и могат да ви занулят за отрицателно време, някои големи "разбирачи" започнаха да ме обиждат, което искрено ме развесели.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  От 5-6 години съм в крипто и тва го чувам вече 1232548993 пъти, но пустия му Биткон не стига, че не отива на 0 става все по-силен и по-силен. Ако си сигурен че е "свършил" дай да се обзаложим за 10 палки примерно? Отиваме при нотариус подписваме договор, ако коина "замине" вземащ парата, ако не - аз прибирам. Ади да те видя.
                  П.С офертата важи за всички, които мислят, че коина е заминал и искат да изкарат (загубят) 10 палки. Очаквам ви на лично.
                  Успех ти желая, но точно този твой коментар, много точно разкрива твоя манталитет и моя. Аз търся фундамент, а ти хазарт. Не ме търси за подобни басове. Много зная аз, какви сценарии се въртят в главата на „архитекта” на биъкойна. А и за целите на баса, какво значи заминал? Щото за мнозина, купили ма 68 хилки, той вече замина. Ако се кютне на 2-3 хиляди, за теб ще е жив, а за мен умрял.

                  Коментар


                  • better, С последното - завинаги, съм малко скептичен
                    Ще има реформа, неизбежна е! Най вероятно след като мине 100 к
                    и той има недостатъци!
                    създателят, не е съобразил или по-точно не е можел да предположи, че още първата версия ще успее така мащабно да се наложи

                    Определено ще има надграждане или пре-трансформиране. Нова версия, която най-вероятно ще приеме 1:1 наличните единици-себестойност, съответно, корекция в името, но няма да се отрази в наличностите Ви.

                    Първият ъпгрейд ще е продиктуван заради тромавия протокол на трансфер

                    Коментар


                    • Когато цената се качва почти няма никой тук. Когато започне да пада - изпълзяват всякакви да предричат поредния крах. Успокойте се, Биткойн е тук за да остане, завинаги.

                      Коментар


                      • И аз съм склонен да се обзаложа, че до 10 год. ще е минал 100 К
                        Но за 1 М ще се въздържа на този етап, не защото няма как да се случи, а защото е трудно да се предвиди времевата линия на човешката олигофрения до какви политико-икономически колапси е в състояние да ни натресе

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                          Ти още ли не си разбрал, че тези които продадоха на върха и държат кеша, са онези които стоят зад проекта „биткойн”? Още ли не си разбрал, че „биткойна” е създаден като модерен инструмент на монетарната политика? Чрез биткойна и неговите рояци, сега се тегли от излишната лквидност. Този кеш отива в огъня. Не го чакай отново в играта. Той си изпълни вече предназначението.
                          От 5-6 години съм в крипто и тва го чувам вече 1232548993 пъти, но пустия му Биткон не стига, че не отива на 0 става все по-силен и по-силен. Ако си сигурен че е "свършил" дай да се обзаложим за 10 палки примерно? Отиваме при нотариус подписваме договор, ако коина "замине" вземащ парата, ако не - аз прибирам. Ади да те видя.
                          П.С офертата важи за всички, които мислят, че коина е заминал и искат да изкарат (загубят) 10 палки. Очаквам ви на лично.
                          Last edited by better; 22.01.2022, 22:37.

                          Коментар


                          • Биткойн е един изключително интересен инструмент, той е революция!

                            До преди година, аз също бях много скептично настроен към него. Консерватизма ме друса и до ден днешен не съм имал позиции в него.
                            На никой не го препоръчвам, защото всяка инвестиция, трябва да е самоосъзнат акт на действие продиктуван от вътрешно убеждение за правота или алчност!

                            Какво видях аз в него - това е сейфа за съхранение на парите на редовия човек, на който му е писнало от управници и регулации. Инструмент над който не могат да направят блокаж, място където аз и ти, си само-гарантираме еквивалента им!
                            Естествено е да не се харесва, че коя власт си пада по революциите.

                            На фона на всичко това е млад и крехък и податлив на голяма концентрация на спекулации, но колкото повече хора достигат до сродни изводи, толкова по-стабилен ще става на пазара и когато вложените средства в него, надхвърлят брутния вътрешен продукт на държави, като америка, ще е железен!

                            Глупави хора на планетата няма, особено когато говорим за пари, затова в следващите години цената му ще расте!

                            До какви нива ще стигне?
                            Въпросът не е неправилен! А много рано зададен!
                            Същият въпрос го задайте след 10, 20 години и тогава той ще има по реалистичен отговор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                              Ти още ли не си разбрал, че тези които продадоха на върха и държат кеша, са онези които стоят зад проекта „биткойн”? Още ли не си разбрал, че „биткойна” е създаден като модерен инструмент на монетарната политика? Чрез биткойна и неговите рояци, сега се тегли от излишната лквидност. Този кеш отива в огъня. Не го чакай отново в играта. Той си изпълни вече предназначението.
                              Точно! Доста свободен ресурс може да си замине от шитове като тези тук, както и от много от акциите. Една корекция на пазарите от порядъка на 50%, ще докара доста инфаркти, но пък икономиката ще се изчисти.



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                До 20 чак няма как да стане. Тези дето продадоха на върха, държат кеша и чакат момент да изкупят, под 28 според мен е абсурдно.
                                Ти още ли не си разбрал, че тези които продадоха на върха и държат кеша, са онези които стоят зад проекта „биткойн”? Още ли не си разбрал, че „биткойна” е създаден като модерен инструмент на монетарната политика? Чрез биткойна и неговите рояци, сега се тегли от излишната лквидност. Този кеш отива в огъня. Не го чакай отново в играта. Той си изпълни вече предназначението.

                                Коментар

                                Working...
                                X