IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Успех. Ама каква е вероятността цацата да изяде акулата? А да изяде КИТа.
    Може да облажваш от остатъците на плюскането на големите риби докато един ден не станеш и ти "остатък"

    Мерси.
    Доктора не ми дава да ям китове.
    Винаги, всичко, по всяко време има шанс да се случи на пазара.................................ако използваш марджин.
    Last edited by SKP; 23.01.2022, 19:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение




      Голям идеологически проблем при капитализма е, че заблуждава хората, изкарали пари от житейската лотария, че притежават и умения.
      Ти кой си, и какви умения притежаваш, че си позволяваш тези обобщения.? Дали на някой му дреме, за буржоазните ти предразсъдъци?
      Пфу, начетох се в темата на простотии, от тролове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

        Аз лично за спекула. Проблем ли е, да съм честен спекулант.?
        Виж колко странички със двойки Шитня/БТК има, само на тази борса.

        Успех. Ама каква е вероятността цацата да изяде акулата? А да изяде КИТа.
        Може да облажваш от остатъците на плюскането на големите риби докато един ден не станеш и ти "остатък"
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

          Всяко нещо, което съществува само в интернет (каквото е биткойна, етера и всички шиткойни извън топ 10), е най-лесното за блокиране и зануляване нещо на света. Само някой, който не разбира основите на интернет може да напише нещата, които съм подчертал по-горе.
          По отношение на това кой определя нивата на биткойна, това не сме аз и ти, а 20-тина човека от зората на биткойна, в които са концентрирани може би над 80% от изкопаното количество досега. Колкото кажат те, толкова ще е.
          А кой им влияе какво да кажат, съвсем не мога да се наема да предскажа.
          Биткойна има достатъчно мътно начало, и нищо определено не може да се каже. Интересното е, че се появи веднага след кризата 2007-2008, и сума ти народ се зариби по тая идея за "независимост". Но съм убеден, че сме още на тест-версията, а продакшъна предстои.
          Ако кажеш как, ще получиш Нобелова награда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение




            Голям идеологически проблем при капитализма е, че заблуждава хората, изкарали пари от житейската лотария, че притежават и умения.
            Точно така, ако притежавах, нЕмаше да изкарвам пари. Глупаците печелят за сметка на умните.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Я кажи за кво го използваш тоз биткон?
              Едно време на един колега му подарихме 1 цял и той си купи пица.
              Аз лично за спекула. Проблем ли е, да съм честен спекулант.?
              Виж колко странички с двойки Шитня/БТК има, само на тази борса.

              Last edited by SKP; 23.01.2022, 19:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                Биткойн е един изключително интересен инструмент, той е революция!

                Какво видях аз в него - това е сейфа за съхранение на парите на редовия човек, на който му е писнало от управници и регулации. Инструмент над който не могат да направят блокаж, място където аз и ти, си само-гарантираме еквивалента им!
                Естествено е да не се харесва, че коя власт си пада по революциите.
                Всяко нещо, което съществува само в интернет (каквото е биткойна, етера и всички шиткойни извън топ 10), е най-лесното за блокиране и зануляване нещо на света. Само някой, който не разбира основите на интернет може да напише нещата, които съм подчертал по-горе.
                По отношение на това кой определя нивата на биткойна, това не сме аз и ти, а 20-тина човека от зората на биткойна, в които са концентрирани може би над 80% от изкопаното количество досега. Колкото кажат те, толкова ще е.
                А кой им влияе какво да кажат, съвсем не мога да се наема да предскажа.
                Биткойна има достатъчно мътно начало, и нищо определено не може да се каже. Интересното е, че се появи веднага след кризата 2007-2008, и сума ти народ се зариби по тая идея за "независимост". Но съм убеден, че сме още на тест-версията, а продакшъна предстои.
                Last edited by Kildirim_Bei; 23.01.2022, 19:32.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Биткойн са "твърдите пари". Биткойн е тук, за да остане.

                  Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  когато ми потрябват мангизи - продавам малко. Просто е.
                  Голям идеологически проблем при капитализма е, че заблуждава хората, изкарали пари от житейската лотария, че притежават и умения.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                    Даваш вид на човек, който вярва в самия биткойн, а не е просто спекулант. Ако пишише като спекулант и печелише от това, браво. Лошо няма, човек да осребрява нюха си. Тук аз пиша за моите виждания относно биткойна, а не коментирам и не броя печалбите или загубите на някой.
                    Този срив в цените на криптото много точно съвпадна като време с изявлението на шефа на ФЕД, че палачинката се обръща. Инфлацията не била преходна, ще спираме печатницата и ще вдигаме лихвите по-скоро от очакваното. Човекът каза: ще използване всички инструменти. Ами ето, използват ги, като почват най от далеч. От там където дори повечето не подозират, че е инструмент на ФЕД. Апропо, къде се загуби Илон Марсианеца? Допреди 1-2 месеца ставахме и лягахме с неговите неспирни коментари в Туитър. Помпеше здраво. Та, Илон е другия модерен инструмент на монетарната политика на ФЕД. В това съм на 99%. Този клоун е режисиран образ. Ролята му е да бъде „американската мечта”, пътеводната светлина за баламурниците. Като онзи плъх от приказката, който отвел мишките в морето, за да се издавят и да спасят селото.
                    Кои са мишките и кое е селото, сам ще се сетиш.
                    Аз вярвам в Биткойн! Ако търгуването (рядко) е спекула, може да се каже и че съм спекулант. Това, което наричаш срив за мен е корекция (поредната), която се случва кажи речи всяка год. Какво е казал Фед или Мъск или някой караконджул - слабо ме интересува. Биткойн растеше (и падаше) и без Фед овете медове и мъскове да казват "нещо" . Биткойн няма нужда и не се интересува нито от Федове нито от Мъскове и фъскове, нито от мишки и плъхове. Биткойн НИКОГА не е СПИРАЛ, НИКОГА не е бил в "профилактика" нито е бил за "ремонт". Биткойн е като Слънцето. Биткойн са "твърдите пари". Биткойн е тук, за да остане.
                    Last edited by better; 23.01.2022, 19:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Я кажи за кво го използваш тоз биткон?
                      Едно време на един колега му подарихме 1 цял и той си купи пица.
                      Като инвестиция, когато ми потрябват мангизи - продавам малко. Просто е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Ето затова Ти никога не можеш да спечелиш от Биткойн, за разлика от мен.
                        Даваш вид на човек, който вярва в самия биткойн, а не е просто спекулант. Ако пишише като спекулант и печелише от това, браво. Лошо няма, човек да осребрява нюха си. Тук аз пиша за моите виждания относно биткойна, а не коментирам и не броя печалбите или загубите на някой.
                        Този срив в цените на криптото много точно съвпадна като време с изявлението на шефа на ФЕД, че палачинката се обръща. Инфлацията не била преходна, ще спираме печатницата и ще вдигаме лихвите по-скоро от очакваното. Човекът каза: ще използване всички инструменти. Ами ето, използват ги, като почват най от далеч. От там където дори повечето не подозират, че е инструмент на ФЕД. Апропо, къде се загуби Илон Марсианеца? Допреди 1-2 месеца ставахме и лягахме с неговите неспирни коментари в Туитър. Помпеше здраво. Та, Илон е другия модерен инструмент на монетарната политика на ФЕД. В това съм на 99%. Този клоун е режисиран образ. Ролята му е да бъде „американската мечта”, пътеводната светлина за баламурниците. Като онзи плъх от приказката, който отвел мишките в морето, за да се издавят и да спасят селото.
                        Кои са мишките и кое е селото, сам ще се сетиш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Всеки път когато Биткойн е в някаква корекция изпълзяват някакви пророци, които предвежават поредния крах или зануляване. След като тръгне нагоре, тези хора мистериозно изчезват. Много ми е интересно защо престават да пишат? Какво се случва с тях?
                          Я кажи за кво го използваш тоз биткон?
                          Едно време на един колега му подарихме 1 цял и той си купи пица.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Всеки път когато Биткойн е в някаква корекция изпълзяват някакви пророци, които предвежават поредния крах или зануляване. След като тръгне нагоре, тези хора мистериозно изчезват. Много ми е интересно защо престават да пишат? Какво се случва с тях?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
                              ...
                              Пари не се губят! Пре-разпределят се!
                              ...
                              ако под пари визираш злато - да така е!
                              ако под пари визираш нещо 'изкопано' в нечие мазе на нещо между копютър и калорифер.... времето ще си покаже...
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                                Успех ти желая, но точно този твой коментар, много точно разкрива твоя манталитет и моя. Аз търся фундамент, а ти хазарт. Не ме търси за подобни басове. Много зная аз, какви сценарии се въртят в главата на „архитекта” на биъкойна. А и за целите на баса, какво значи заминал? Щото за мнозина, купили ма 68 хилки, той вече замина. Ако се кютне на 2-3 хиляди, за теб ще е жив, а за мен умрял.
                                Ето затова Ти никога не можеш да спечелиш от Биткойн, за разлика от мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X