IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някакъв криптоманяк си набутал криптоси за 2 000 000 долара в портофела, и после си забравил паролата.

    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Сега базикаш ли ни архитекте или слагаш рога най-накрая?
      Иначе то ясно, че отива, ама преди това колко спирки ще има и дъна не ни е много ясно.

      Коментар


      • с тези новини май биткойна отива на 100 000


        Американските борси се отърсват смело от волатилния януари

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          icymi, тука има хора, купували на 60 хил. (60К е това на твой "език"). Оня брадат гей от Салвадор купува с държавни пари на >50 хил. (50К). Та далеч не са само тези с leverage (да, така се пише), дето го мислят.

          А пък аз ти казвам, че 90%+ ще отиде пак над 50 хил. преди лятото. И пак няма да заложа апартамента.

          Анлатабилдим ми, кардеш?
          Тъз год 50к няма да видим, А ако вдигнат лихвите, ще се радваме и на 15к.

          Коментар


          • Не знам, но Индия "отново" са разрешили бития, срещу 30% данък хахаха

            Коментар


            • НОВ ВРЪХ НА БИТКОЙНА 39110.

              МАЛКО ОСТАНА ДО 39166 ПОСЛЕ НАДОЛУ ЗА 20000

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                icymi, тука има хора, купували на 60 хил. (60К е това на твой "език"). Оня брадат гей от Салвадор купува с държавни пари на >50 хил. (50К). Та далеч не са само тези с leverage (да, така се пише), дето го мислят.

                А пък аз ти казвам, че 90%+ ще отиде пак над 50 хил. преди лятото. И пак няма да заложа апартамента.

                Анлатабилдим ми, кардеш?

                Не съм купувал нито на 50, нито на 60, но съм фен на теорията за разрастващите се по продължителност цикли - към всеки цикъл се прибавят около 12м.

                Само за протокола, от 2018 съм бик, та чак досега.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение

                  fyi, това е нарицателно за какъв процент дава възможност, да се случи - апартамент, демек 85%+. Капиш?

                  Който играе с левъридж, той да му мисли
                  icymi, тука има хора, купували на 60 хил. (60К е това на твой "език"). Оня брадат гей от Салвадор купува с държавни пари на >50 хил. (50К). Та далеч не са само тези с leverage (да, така се пише), дето го мислят.

                  А пък аз ти казвам, че 90%+ ще отиде пак над 50 хил. преди лятото. И пак няма да заложа апартамента.

                  Анлатабилдим ми, кардеш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Що, ти бъбрека ли си заложи на обратното?

                    Ся, койнът е ясен - лази към небето, докато дойде моментът на истината. Тогава тук ще има най-зверски разпродажби за покриване на позициите.
                    fyi, това е нарицателно за какъв процент дава възможност, да се случи - апартамент, демек 85%+. Капиш?

                    Който играе с левъридж, той да му мисли

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение

                      Би ли си заложил апартамента на тази прогноза?
                      Що, ти бъбрека ли си заложи на обратното?

                      Ся, койнът е ясен - лази към небето, докато дойде моментът на истината. Тогава тук ще има най-зверски разпродажби за покриване на позициите.
                      Last edited by terziеv; 01.02.2022, 09:23.

                      Коментар


                      • Етера пак почна да вири главица.
                        Също добър сигнал за обръщане на мечешкият тренд.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                          МАЛКО ОСТАНА ДО БОМБАТА НА ДНЕВНА НА 39166

                          ОТ ТАМ КЪСО ЗА 20000.
                          Би ли си заложил апартамента на тази прогноза?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            абе лъжливо движение нагоре . ама от тренлинииката съм 40 бона напред

                            а идва и бомбата на 39166

                            ти знаеш ли за бомбите

                            ИНТЕРЕСНО ДАУ ЖОНС И НЕГОВОТО СИНЧЕ БИТКОЙНА ДИГНАХА ЗАЕДНО ТОООООООООЧНО ОТ ОТЦА И СИНА И СВЕТА ГО ДУХА 3333333333333333333333333

                            МАЛКО ОСТАНА ДО БОМБАТА НА ДНЕВНА НА 39166

                            ОТ ТАМ КЪСО ЗА 20000.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Странно и след тези хубави новини, Биткойн не помръдна...Мераклиите за бързо забогатяване бяха обрани 2 пъти в рамките на 6 месеца и вече разбраха, че тая раб не е за тях.
                              А аз продължавам да трупам по акаунта ))

                              тези мераклии чакат новини от вестник Шок или Викенд, или БТВ новините, за да влезнат. За мен, тогава, ще е момента да излезна
                              Last edited by Demertsel; 30.01.2022, 10:59.

                              Коментар


                              • Странно и след тези хубави новини, Биткойн не помръдна...Мераклиите за бързо забогатяване бяха обрани 2 пъти в рамките на 6 месеца и вече разбраха, че тая раб не е за тях.
                                Last edited by better; 30.01.2022, 10:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X