IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Биткойн има едно основно свойство, с което малко пазари могат да се похвалят. Това е неговата способност да се възражда от пепелта, да възстановява старата си стойност, и да бележи нови и нови върхове. Правил го е това поне 9-10 пъти до момента, ще го направи и този път.

    https://www.visualcapitalist.com/bit...ll-time-highs/

    Click image for larger version

Name:	btc100.jpg
Views:	1
Size:	40.4 КБ
ID:	3921574


    Коментар


    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

      КонКУРенция на Архитекта ли правиш?
      Той не банкрутира ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Нали знаеш, че пътя до чистата нула е също толкова безкрайно дълъг, колкото и пътя до 1 милиард например. Следователно нула няма как да видим, но едно 80% срив е възможен. Винаги съществува някаква цена, на която сульо и пульо ще се юрне да купува, и аз в това число. И тогава ще видим бърз ръст нагоре. Този бърз ръст нагоре отново ще привлече нови лапнишарани, които отново ще вдигнат цената но нови, невиждани досега върхове. Това Биткойна го е играл вече 10 пъти, и всеки един път сценария е все един и същи - дълбок срив и след това завоюване на нови върхове.
        На практика май е точно обратното. Сульо и пульо се юрват да купуват точно когато цената прави нови рекорди нагоре а не когато пада.
        Когато цената беше на 60К прогнозите бяха че до дни или най много седмици ще стигне 100К. А сега като сме на 27К говорим за възможен 80% срив. Оптимизма и песимизма на тълпата се движи на една крачка след тренда. Значи дори и за най умните не е лесно да избягат от доказания психологически модел.

        Коментар


        • още не е много късно да се излезе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
            Оппс и тетера повлякъл крак

            https://news.ycombinator.com/item?id=31349988


            Дано устиска, че ако се срути до нула и той, ще стане голямо мазало.

            Не че ме интересува, но шоуто ще приключи много бързо. Друго си е да има тръпка и да се влачи още с години, за да може да се караме в темата.
            Нали знаеш, че пътя до чистата нула е също толкова безкрайно дълъг, колкото и пътя до 1 милиард например. Следователно нула няма как да видим, но едно 80% срив е възможен. Винаги съществува някаква цена, на която сульо и пульо ще се юрне да купува, и аз в това число. И тогава ще видим бърз ръст нагоре. Този бърз ръст нагоре отново ще привлече нови лапнишарани, които отново ще вдигнат цената но нови, невиждани досега върхове. Това Биткойна го е играл вече 10 пъти, и всеки един път сценария е все един и същи - дълбок срив и след това завоюване на нови върхове.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Ние сме "мафията"
              КонКУРенция на Архитекта ли правиш?

              Коментар


              • Очаквам голяма част от шиткойните да отидат там където им е мястото, а парите да се влеят в Биткойн. Гледайте доминацията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                  Аре и ти стана мечка.
                  То без да си мечка няма как да станеш биче.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                    Докато не "чукне" 18+++, няма да мирясат. Тогава всички балъци ще бъдат обрани за пореден път, а Мафията ще си продължи спокойно нагоре......
                    Ние сме "мафията"

                    Коментар


                    • Поредния шиткойн (любим на ени математици тук)
                      Click image for larger version

Name:	paypal.jpg
Views:	1
Size:	61.9 КБ
ID:	3921547

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Аз не бих заложил на цена под 28.
                        Докато не "чукне" 18+++, няма да мирясат. Тогава всички балъци ще бъдат обрани за пореден път, а Мафията ще си продължи спокойно нагоре......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Случващото се е перфектно! Който ми следи постовете (жалко че трудно се намират с търсене), знае, че винаги съм повтарял. Не дропне ли качественно т.е -80-90% няма да ка иде нагоре. Има вероятност и да се сбъдне тази моя прогноза. Този дроп до голяма степен ще изчисти слабите ръце от пазара, за да останат такива като нас, които държат.
                          Аре и ти стана мечка.

                          Коментар


                          • Царят е само един: Dominance: BTC: 44.7%

                            Коментар


                            • Случващото се е перфектно! Който ми следи постовете (жалко че трудно се намират с търсене), знае, че винаги съм повтарял. Не дропне ли качественно т.е -80-90% няма да ка иде нагоре. Има вероятност и да се сбъдне тази моя прогноза. Този дроп до голяма степен ще изчисти слабите ръце от пазара, за да останат такива като нас, които държат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                                Че то вече сме под 28. Коня е в свободно падане
                                Само за момент обаче, сега пак е на 28. На кое викаш свободо падане, като е само на -60%? Да ти напмня ли че преди е падало до -85%.... и послеееее.....
                                Last edited by better; 12.05.2022, 11:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X