IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Кое гарантира,че до месец/два ще бъде одобрен ???
    Тези управляват света, мислиш ли, че някой може да им откаже?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Блекрок нямат нито един отказан ЕТФ.
      Кое гарантира,че до месец/два ще бъде одобрен ???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Не е и 50% даже
        Блекрок нямат нито един отказан ЕТФ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          като до месец два идва ЕТФ (99% веротност да бъде одобрен)
          Не е и 50% даже

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Защо да продавам, като до месец два идва ЕТФ а (99% веротност да бъде одобрен) Халвинга (100%) и понижение на лихвите (99%)?
            щото ще имаш реална печалба у ръката, докато тълпата чака (поредният) връх, а то кукички винаги има, ETF, халвинг, и др.
            Преуспял (теоретичен) икономист не знам, успелите действат срещу/преди тълпата.
            Постави се във обувките на китовете, дето държат над 80% от коня, е, няма ли да манипулираш цацата ??
            Какво като е ЕТФ, след като включва крайно рисков актив ?
            ЕТФ за развиващи се пазари като Индия, Мексико и Бразилия са със 30% напред тази година, и зад тях стоят реални бизнеси, зад ЕТФ на коня кое стои, ти хеджфондовете ги мислиш за балами ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

              продавай скоро,
              типично надуване на Коня предКоледно за плиткоумната цаца,
              дето ще излезе във почивка и ще разцъква на крипто,
              напушена, пиейки Джони и мечтаейки за 100к и нагоре ....
              Защо да продавам, като до месец два идва ЕТФ а (99% веротност да бъде одобрен) Халвинга (100%) и понижение на лихвите (99%)?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                Хайде сега детинщини и отклоняване на дискусията. Космонавт, не си станал.
                Аз казвам, че трендовете си имат корекции, и удобен момент за такава корекция е регистрацията на ЕТФ-ите. По ред причини.
                Ти твърдиш, че ще накараш богатите инвеститори да купуват актив, малко преди АТН. Че няма други инструменти, по пазарите.. Ми мечти са си това.

                П.П. Пък дали ще съм прав за корекцията, пазара ще реши. Може и да греша.
                Правя скрийншот и ще видим кой познал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Нз как е при теб, но при мен мечтите се сбъдват....
                  продавай скоро,
                  типично надуване на Коня предКоледно за плиткоумната цаца,
                  дето ще излезе във почивка и ще разцъква на крипто,
                  напушена, пиейки Джони и мечтаейки за 100к и нагоре ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Нз как е при теб, но при мен мечтите се сбъдват....
                    Хайде сега детинщини и отклоняване на дискусията. Космонавт, не си станал.
                    Аз казвам, че трендовете си имат корекции, и удобен момент за такава корекция е регистрацията на ЕТФ-ите. По ред причини.
                    Ти твърдиш, че ще накараш богатите инвеститори да купуват актив, малко преди АТН. Че няма други инструменти, по пазарите.. Ми мечти са си това.

                    П.П. Пък дали ще съм прав за корекцията, пазара ще реши. Може и да греша.
                    Last edited by SKP; 10.12.2023, 18:21.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Мечтай си.
                      Нз как е при теб, но при мен мечтите се сбъдват....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                        Незнам какво точно се случва тия дни, нямах много време, но добре ми се отрази на портфейла. Бях назад по едно време ама тия последните рънове ми дойдоха добре. Дет вика Бетерчо, продадохме евтино май, ама квото такова, все пак за мен това си е рискова инвестиция от портфейла ми.
                        Нали писа,че си продал под 30к и си чакал корекцията до 24к.,сега пък друга песен запя

                        Коментар


                        • Незнам какво точно се случва тия дни, нямах много време, но добре ми се отрази на портфейла. Бях назад по едно време ама тия последните рънове ми дойдоха добре. Дет вика Бетерчо, продадохме евтино май, ама квото такова, все пак за мен това си е рискова инвестиция от портфейла ми. Имам добри профити от Algo, Wrx, Gmt, Ada, Sol,, Pepe, Meme. Сега чакам основно Matic, Ltc и някви други дреболии дет имам малко. Чакам и ако цената падне да влезна пак, но ме съмнява да имаме чак такава сериозна корекции, каквато бе с коня например под 20к.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Обичат или не, ще им се наложи да купуват скъпо, защото тия дет продаваха евтино, излязоха от пазарЯ. В момента останаха само тия, които (ще) продават скъпо.
                            Мечтай си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                              Ахам, но хората с пари не обичат да купуват скъпи активи. А с големи пари, обичат още по-евтини.
                              Обичат или не, ще им се наложи да купуват скъпо, защото тия дет продаваха евтино, излязоха от пазарЯ. В момента останаха само тия, които (ще) продават скъпо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                                И да падне след новината за etf (15-30%)ще е временно
                                Че кой казва. за постоянно? Да оберат стоповете, надолу. И да направят, изнервяща консолидация. С уж, Всет Тъпи, надолу.

                                Коментар

                                Working...
                                X