IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

    Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!
    Тва е свободния пазар.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!
      Няма страшно. Кравата е мъжка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Кой е казал, че ще е само мед и масло?
        Даже и в бичи цикъл има по 40-50% корекции.
        Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Времето ще каже най-добре...
          Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
          Мога да кажа и цифри,но да не плаша
          Кой е казал, че ще е само мед и масло? Даже и в бичи цикъл има по 40-50% корекции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Ми няма мърдане, тва са сроковете или одобряват или отхвърлят.
            Времето ще каже най-добре...
            Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
            Мога да кажа и цифри,но да не плаша

            Коментар


            • [QUOTE=petrg5s;n4137039]

              Не ти е ясна материята ,а се правиш на разбирач...
              /QUOTE]

              Прав си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Това което твърдиш,че 99% ще бъде одобрен спот ЕТФ до месец/два са тотални глупости.Ти гледаш крайния срок и мислиш,че това е,няма мърдане
                Ми няма мърдане, тва са сроковете или одобряват или отхвърлят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Не ти е ясна материята ,а се правиш на разбирач...
                  А и много бързо обърна палачинката,я върни няколко страници виж кой те отваряше за Блекрок ,а ти бе песимист ,ама тва било,ама онова
                  Сега друга песен запя

                  Това което твърдиш,че 99% ще бъде одобрен спот ЕТФ до месец/два са тотални глупости.Ти гледаш крайния срок и мислиш,че това е,няма мърдане
                  Спот Етф със съществуващи Тетери ми е малко трудно да си го представя.Но идва и техния ред.После може
                  Продължавам да имам съмнения за Блекрок, защото някъде бяха писали, че при определени обстоятелства могат да изберат една или друга мрежа (при евентуален форк например), това е леко тревожно, но хубавото е, че има доста други кандидати за ЕТФ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    вЕрно ли?

                    https://blockworks.co/bitcoin-etf

                    П.С объркал съм се, на 10.1.2024 изтича срока на Арк инвест на Кати Ууд.
                    Не ти е ясна материята ,а се правиш на разбирач...
                    А и много бързо обърна палачинката,я върни няколко страници виж кой те отваряше за Блекрок ,а ти бе песимист ,ама тва било,ама онова
                    Сега друга песен запя

                    Това което твърдиш,че 99% ще бъде одобрен спот ЕТФ до месец/два са тотални глупости.Ти гледаш крайния срок и мислиш,че това е,няма мърдане
                    Спот Етф със съществуващи Тетери ми е малко трудно да си го представя.Но идва и техния ред.После може
                    Last edited by petrg5s; 13.12.2023, 16:31.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                      Още ли си губиш времето, отговаряйки на тоя хейтър? Виж че никой не му чете и отговаря на коментарите, освен някой нов да му се върже ама няма да се учудя ако сам си отговаря с нов профил.
                      Пинокио стига си спамил с дебилни постове и лични нападки,а кажи как да наемем сейф по телефона и колко струва на година ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        вЕрно ли?

                        https://blockworks.co/bitcoin-etf

                        П.С объркал съм се, на 10.1.2024 изтича срока на Арк инвест на Кати Ууд.
                        Още ли си губиш времето, отговаряйки на тоя хейтър? Виж че никой не му чете и отговаря на коментарите, освен някой нов да му се върже ама няма да се учудя ако сам си отговаря с нов профил.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          А не могат ?
                          Могат да отлагат и 10г ако искат.
                          Блекрок един път ги върнаха даже,а имаше поне 10-20 други отлагания на различни етф досега
                          вЕрно ли?

                          https://blockworks.co/bitcoin-etf

                          П.С объркал съм се, на 10.1.2024 изтича срока на Арк инвест на Кати Ууд.
                          Last edited by better; 13.12.2023, 13:51.

                          Коментар


                          • леле, в тая тема не съм влизал, но забелязвам, че петрогъсчо и тук е капацитет
                            как по дяволите успява в толкова много теми да е 105%-ов антииндикатор!!???
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              А не могат ?
                              Могат да отлагат и 10г ако искат.
                              Блекрок един път ги върнаха даже,а имаше поне 10-20 други отлагания на различни етф досега
                              Могат, да го откажат /едва ли/.Но по закон, не могат повече да отлагат решението.
                              Темичката много се оживила. Като долу, на 15 000$.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Не могат да отлагат, има си срокове. Някъде мернах таблица със сроковете, първо изтичаше срока на Grayscale - 10 01,2024 г. (ако не се бъркам), после следват другите.
                                А не могат ?
                                Могат да отлагат и 10г ако искат.
                                Блекрок един път ги върнаха даже,а имаше поне 10-20 други отлагания на различни етф досега

                                Коментар

                                Working...
                                X