IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • IMF says Bitcoin has become necessary financial tool for preserving wealth amid financial instability

    According to the IMF, residents of countries with restrictive financial regulations are turning to Bitcoin to move capital across borders more freely.
    https://cryptoslate.com/imf-acknowle...l-instability/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
      Страхувам се че грешиш. Засега 21ви век се очертава като век на религии, суеверия, лъженаука и пълна загуба на това, което през 20ти се наричаше "здрав смисъл". Добави и всеобщо оглупяване и много от абсурдните процеси на съвремеността става ясни и предсказуеми. Крипто манията също.
      Аз съм голям фен на криптото,но още от самото начало тази технология бе използвана от престъпници,а после акулите от Wll ST си го превзеха и софтуерно ,и си му контролират цената ,за да е под техен контрол и да спъват развитието му.По подобие на златото , актив,който бе превзет навремето и контролиран ценово с цел долара да е силен.

      Крипто валутите са бъдещето,но някакви които още не са измислени .Тая крипто антика бтк (не и оригналния бтк това,а е откраднатата версия) е супер неефективна,бавна,скъпа и на практика не се ползва от никой.Цената е такава САМО заради името,фундаментално не струва и 1000$ според мен . В Топ 50 едва ли има по-слабо крипто фундаментално от бития кон
      Last edited by danetha; Вчера, 09:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

        Иначе да,подобни финансови лозунги звучат авторитетно и хващат дикиш пред момичета или на 2 уискита на масата,но дотам

        Страхувам се че грешиш. Засега 21ви век се очертава като век на религии, суеверия, лъженаука и пълна загуба на това, което през 20ти се наричаше "здрав смисъл". Добави и всеобщо оглупяване и много от абсурдните процеси на съвремеността става ясни и предсказуеми. Крипто манията също.

        Коментар



        • Click image for larger version

Name:	pilnoluie.jpg
Views:	1
Size:	5.2 КБ
ID:	4174403

          Коментар


          • Тоя е платен да възхвалява фиатното понци и да плюе по биткойн.

            Коментар


            • Даньо Перушана е оспамил цялата тема. Отдалече се вижда, колко е бос по темата и как се мъчи да разпитва и да понаучи нещо.
              Last edited by Плажът; 21.04.2024, 20:18.

              Коментар


              • Вече и портфейла ми знаеш.
                Всъщност аз виждам колко е твоя, това ми стига, а за моя не плачи. И да ти кажа, устата ти определено е мнооооооого по-голяма от портфейла. Ай Кю като споменаваш моето, да коментирам твоето относно кончето, толкова си далеч от разбиране на Биткойн, колкото квазар от Земята, а шанса ти да го разбереш е колкото да надникнеш отвъд хоризонта на събитията в някоя черна дупка, тоест нулев, понеже егото ти е по-голямо от всичко.
                Сега да те светна аз, Тетер с техните 70-90-100+ милиарда не са Биткойн, няма и да бъдат. Дори да падне някога Тетера, нас не ни вълнува защото това временно ще понижи цената на Биткойн, вероятно през някой беър когато ще напълним кошниците още. Ясно е, че е вид пирамида, ама не се знае докъде им стига апетита и дали няма пък да продължи да съществува виждайки как хората искат да имат пари извън системата с тоя Тетер, плюс да си реализират печалбата. Нито знаеш кой стои зад него, нито нищо освен някакви официални имена. Да не се окажат интереси на правителството зад тоя Тетер и такива като тебе да лаят само още 10+ години как ще пада. Данчо шорта номер две си ти като гледам. Его до небесата да обяснява на всички максита как са глупави, а той умника си губи времето с това ли? Ми прави милиони като разбираш нещата, остави макситата да се давим.
                Само не забравяй на другия беър да се появиш с фразата "казах ли ви аз" за да си още един индикатор за покупка.
                Наистина приключвам дискусията с теб, успех с гледането на влака как заминава без теб.
                Last edited by Top Gun Maverick; 21.04.2024, 17:23.

                Коментар


                • За сравнение ,най-големите Понзи схеми са:

                  1.Тетер 107 млрд $ (засега)
                  2.Бърни Мадоф ( ~ 65 млрд $)
                  3.Беше някъв с 9 млрд


                  Топ 50 обединени Понзи схеми в света, са по-малки като количество от този на първо място ,Тетер.Без нито един одит НИКОГА пак да кажа.А знаем как компании даже с по 1 млн капитализация на какви одити са подложени.А тук говорим за 100 млрд БЕЗ НИТО ЕДИН ОДИТ НИКОГА.

                  А бтк максита са толкова прости,че носят тениски "Don't trust,verify" a в същото време ни обясняват,че нямало нужда от проверки,а да сме вярвали сляпо.

                  Нямало никаква нужда според тях, компания със 107 млрд капитализация и с основатели все съдени престъпници за финансови измами ,да и се правило одит
                  Last edited by danetha; 21.04.2024, 16:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                    Без нито един одит е ФЕД, и това е най голямата понци схема на всички времена.
                    Това е стара макси партенка,която няма нищо общо с реалноста Ако можеше да ползваш поне google.com , щеше да си по-образован.
                    ФЕД не е обикновена частна компания или публична институция първо.Второ ,има няколко нива на строг надзор и контрол и трето зад ФЕД стоят най-силната армия и най-силната икономика на света,така че няма как да е най-голямата понци схема на всички времена.Надявам се разбираш колко нелеп е поста ти.

                    Иначе да,подобни финансови лозунги звучат авторитетно и хващат дикиш пред момичета или на 2 уискита на масата,но дотам
                    Last edited by danetha; 21.04.2024, 15:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                      Оскоро си в криптото и не си наясно,че не само го контролират изцяло,на 10 000%,но това е факт от 5-6 години преди ти да чуеш какво е крипто !!!

                      Софтуерно го контролират от 2015-2016 ,а цената се контролира още от начало с Тетерите (най-голямата финансова пирамида на всички времена -110 млрд $ -БЕЗ НИТО ЕДИН ОДИТ НИКОГА) и после от 2017 още по-сериозно с бтк фючърсите,които обезмислиха и халвинга де факто,но капацитета ти е прекалено малък и тази материя ще ти е по-трудна за осмисляне.
                      Без нито един одит е ФЕД, и това е най голямата понци схема на всички времена.

                      Коментар


                      • На заядливи ко----нца не отговарям

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Гроздето е кисело - Използва се иронично, когато някой омаловажава нещо, което той самият не може да има (а тайничко би искал).

                          И danetha, и някои други тук викат: "Гроздето е кисело" Те ще се познаят
                          За какво става въпрос,че не се сещам? Кое е това,което не може да имаме,а го искаме?

                          Иначе да бе купил койни навремето вместо копачи,много повече пари щеше да имаш в момента.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                            Това с Тетерите е толкова дъвкано, че не знам как още има хора да го повтарят. Пак нищо ново.
                            За Биткойн не знам кога чух, беше много в началото, но важно е кога купих. За нещастие и аз си мислех куп такива неща като теб, преди да седна и да помисля наистина. Не е лошо да признаеш, че си сгрешил както направих аз. Очакват те големи изненади следващите 4-5 години докато се бориш с егото си, че Биткойн е пирамида.
                            Айде стига вече обяснява това, ако имаш да кажеш нещо съществено, което никой тука не знае и не се е сетил да пита през години ок, ако не, тия мечешки мантри от зората на Биткойн са излишни.
                            Слушай,очеизвадно е ,че като малък са ти казвали,че няма да станеш професор,но усещаш ли как аз ти обяснявам и образовам с примери,факти и конретика,а ти драскаш от глупави ,по-глупави постове в които няма никаква мисъл,камо ли някаква конкретика.Типичнен новоткрил криптото макси с IQ 80 и мислещ се за инвестиционен гуру.Скрии се откъдето си изпълзял,и без туй си с някъв смешен портфейл да се правиш на някъв.Има много по-умни хора в темата с много по-големи порфейли от теб и най-вече с много повече знания.
                            Last edited by danetha; 21.04.2024, 14:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                              Това с Тетерите е толкова дъвкано, че не знам как още има хора да го повтарят. Пак нищо ново.
                              За Биткойн не знам кога чух, беше много в началото, но важно е кога купих. За нещастие и аз си мислех куп такива неща като теб, преди да седна и да помисля наистина. Не е лошо да признаеш, че си сгрешил както направих аз. Очакват те големи изненади следващите 4-5 години докато се бориш с егото си, че Биткойн е пирамида.
                              Айде стига вече обяснява това, ако имаш да кажеш нещо съществено, което никой тука не знае и не се е сетил да пита през години ок, ако не, тия мечешки мантри от зората на Биткойн са излишни.
                              Гроздето е кисело | bgjargon.com - речникът на улицата
                              Гроздето е кисело - Използва се иронично, когато някой омаловажава нещо, което той самият не може да има (а тайничко би искал).

                              И danetha, и някои други тук викат: "Гроздето е кисело" Те ще се познаят

                              Коментар


                              • Това с Тетерите е толкова дъвкано, че не знам как още има хора да го повтарят. Пак нищо ново.
                                За Биткойн не знам кога чух, беше много в началото, но важно е кога купих. За нещастие и аз си мислех куп такива неща като теб, преди да седна и да помисля наистина. Не е лошо да признаеш, че си сгрешил както направих аз. Очакват те големи изненади следващите 4-5 години докато се бориш с егото си, че Биткойн е пирамида.
                                Айде стига вече обяснява това, ако имаш да кажеш нещо съществено, което никой тука не знае и не се е сетил да пита през години ок, ако не, тия мечешки мантри от зората на Биткойн са излишни.

                                Коментар

                                Working...
                                X