IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Гугъл даде информация за търсенията в световен мащаб по отделни категории за 2017 :

    в категорията: Global News- Bitcoin е на второ място по търсене,т.е. -хората търсят инфо за Биткойн.

    в категорията: How to...- на трето място е: How to buy Bitcoin.

    Можем да заключим,че доста народ е,или е напът да влезе в играта.

    П.С. Ако дам данни за топ търсенията в България,ще разберете защо,толкоз много хейтър има тук (Биг Брадър,Айфон 8,Айфон Х)
    Биткойн, Биг Брадър,Айфон 8,Айфон Х ... Много хубаво си ги групирал. Безсмислени неща за хора дето не им се напъва мозъка.
    Първоначално изпратено от Xman1
    Банките много го помпат тоя Рипъл... ако продължават така скоро ще бъде 1$.
    Яко, 39 милиарда, 40 процента от оня пясъчния замък... долар на песъчинка, кво му плащаш!

    Гугъл избиха рибата, първите дето убиха коча с тия милиардите прашинки. Хората чудеса от геройства правиха, MLM койни пуснаха, 100 000 домейна регистрираха, прости числа смятаха, дори в cloud събраха процесорна мощ... Много хитри въдици имаше, изпипани и естетични. И тарикатите БУУУМ ТРЯЯС и избиха рибата с граната! Не е честно, ама парите не миришат, народът кълве! Ся вече повечето прашинки са преизкопани... никой неще да кеси на муха. Ловят на граната.

    п.с. Пак да кажа, че ще растат до безкрай, и ще се множат до безкрай. Още 39 милиарда по 39 милиарда ще има! Да не ме обявите за хейтър!
    Last edited by IvanTerziev; 15.12.2017, 00:53.
    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Хубаво си го описал. Надявам се да не се засегнеш, но и други са описвали такива светли перспективи...

      Откъсът който си дал като пример няма никаква връзка с темата.

      В историята на човечеството има няколко технологии които са промернили света и криптовалутите се очертава да са една от тях. За разлика от тях, шахматът е просто една настолна игра. (макар и героят в книгата да е много въодуошевен).

      П.С. Банките много го помпат тоя Рипъл... ако продължават така скоро ще бъде 1$.
      Last edited by Xman1; 15.12.2017, 00:12.

      Коментар


      • Система без правила и регулации, без реален продукт с практическо приложение, в която всички си влагат парите единствено с цел бързо забогатяване, мисля, че на всички е ясно как ще завърши тая лудост накрая.
        Мисля, че банките им направиха голяма услуга, като им блокираха сметките, трябваше да ги оставят хубаво да се нашият.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Гугъл даде информация за търсенията в световен мащаб по отделни категории за 2017 :

          в категорията: Global News- Bitcoin е на второ място по търсене,т.е. -хората търсят инфо за Биткойн.

          в категорията: How to...- на трето място е: How to buy Bitcoin.

          Можем да заключим,че доста народ е,или е напът да влезе в играта.

          П.С. Ако дам данни за топ търсенията в България,ще разберете защо,толкоз много хейтър има тук (Биг Брадър,Айфон 8,Айфон Х)
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
            Тука дето си купувате какво чакате, да расте цената от други които вкарват пари и вие да им продадете и да уцелите момента на върха на балона,или някакви безмислени трейдове ще правите от една на друга монета и ще очаквате да надхитрите другите учасници или държите защото смятате че това ще стане основно средство за разплащане. Какво точно очаквате.
            Какво могат да очакват участници в понци-схема, която произвежда измислен продукт, без практическо приложение? Надяват се ако могат да забогатеят бързо и да успеят да излязат от схемата пред да се разпадне. Историята показва, че в подобни понци-схеми само първите печелят останалите са вътрешно с двата крака.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • https://bitnodes.earn.com/

              защо почти няма нодове в азия?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hammer Разгледай мнение
                ...... Като добавиш и че според китайския хороскоп следващата година е годината на кучето няма шанс да сгрешим с dogecoin
                Ха! Без да го знам това съм заредил милиони (DOGE) таргета ми беше 60 сатошита ама сега отивам над предишния връх 200+ сатошита. Да идва по-бързо годината на Кучетата та да си я честитим, и да печелиме разбира се!!!
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Ае младежи...
                  Крипто котки...
                  Ся пък кучета! Да, стара монетка е, един от трите алткойна дето оцеляха от предния валат.
                  Аз ли откачам, че ми е смешно, или нещо наистина се случва? Само до преди няколко месеца кучовете си бяха у кучкарника, а котките не бяха криптирани.
                  Като добавиш и че според китайския хороскоп следващата година е годината на кучето няма шанс да сгрешим с dogecoin
                  То и кучова златна монетка има, ама аз съм от старата генерация, за която златото имаше някаква стойност.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    Тука дето си купувате какво чакате, да расте цената от други които вкарват пари и вие да им продадете и да уцелите момента на върха на балона,или някакви безмислени трейдове ще правите от една на друга монета и ще очаквате да надхитрите другите учасници или държите защото смятате че това ще стане основно средство за разплащане. Какво точно очаквате.
                    всеки иска да стане милионер с 1000 лв

                    Коментар


                    • Тука дето си купувате какво чакате, да расте цената от други които вкарват пари и вие да им продадете и да уцелите момента на върха на балона,или някакви безмислени трейдове ще правите от една на друга монета и ще очаквате да надхитрите другите учасници или държите защото смятате че това ще стане основно средство за разплащане. Какво точно очаквате.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                        Кучетата (DOGE) са Жестока Монетка!!!
                        Предишния пъпм тръгна от 15-16 сатошита и отиде до над 200 за бройка!!!
                        Отделно бях писал преди 2-3 дни, транзакция от 750.000 DOGE, еквивалент на над 2.000 $ таксата и е 1 цент!!! и става за 1 минута. Доста колеги ги използват да си местят средствата между борсите - бързо и евтино, затова винаги ще има бъдеще и профит в Кучетата!!!
                        Звучи много добре
                        Освен ниските такси има и някои борси (макар и малки), където освен с биткойн може да се купуват други криптовалути с кучета. А и техническия анализ е в наша полза. Като добавиш и че според китайския хороскоп следващата година е годината на кучето няма шанс да сгрешим с dogecoin

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hammer Разгледай мнение

                          Дано грешиш, че точно сега заредих с нови койни
                          Изчаквам една корекция при dogecoin и товаря (виждам, че има и нови колеги от форума, които търсят dogecoin и ги поздравявам за избора), евентуално още малко verge (огромен потенциал според мен) и останалото bitshares или library credits. Cardano вече го изпуснах докато ми пристигнат парите в kraken, ама здраве да е - има още ракети, на които да се кача.
                          Кучетата (DOGE) са Жестока Монетка!!!
                          Предишния пъпм тръгна от 15-16 сатошита и отиде до над 200 за бройка!!!
                          Отделно бях писал преди 2-3 дни, транзакция от 750.000 DOGE, еквивалент на над 2.000 $ таксата и е 1 цент!!! и става за 1 минута. Доста колеги ги използват да си местят средствата между борсите - бързо и евтино, затова винаги ще има бъдеще и профит в Кучетата!!!
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Купете си такива копачки и ако ви е писано и имате късмет може да станете милионери.
                            Интересно ми е на кой диктуваш да пише, че не съм виждал човек който може да пише, но не може да чете ИМАМ ТАКИВА БЕ! Изчезни от тая тема и ти, че ми идвате в повече То имам някакви прагове на толерантност относно имбецилността, но ти си друго ниво....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              .

                              който купува сега...си купува котка в чувал
                              Дано грешиш, че точно сега заредих с нови койни
                              Изчаквам една корекция при dogecoin и товаря (виждам, че има и нови колеги от форума, които търсят dogecoin и ги поздравявам за избора), евентуално още малко verge (огромен потенциал според мен) и останалото bitshares или library credits. Cardano вече го изпуснах докато ми пристигнат парите в kraken, ама здраве да е - има още ракети, на които да се кача.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                                Ах, ама наистина ли така да направим Ти си действително рядко срещан трол, че не е възпитано да кажа друго Купил съм, ползвам ги, печеля, ти какво купи? Моля те вземи от някъде една машина, да са сгрееш поне, че ти е замръзнал и мозък и всичко....
                                Купете си такива копачки и ако ви е писано и имате късмет може да станете милионери.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X