IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Oчаквам dark state да си поемат функциите, които правят при златото и среброто - натискане на цената надолу през фючърсите
    „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Money - те дори поскриват малко в този документ, системата е такава че дълговете като нейна функция могат да растат до безкрай но както и парите те се концентрират в ръцете на все по малко длъжници, тези които банковата система е отделила като надеждни и от тази листа отпадат а нови не влизат. Така дългът се концентрира заедно с парите и това е до момента в който останалите извън системата им кажат да си играят тяхната игра и тях това не ги интересува. Напълно естественно те ще искат да ги набият или дори убият, защото контрата от пирамидата ще остане в тези които са се облагодетелствали най дълго от нея. А те вече бълват дрони с така наречения изкуствен интелект, юк. Ето това е пътя към войната.
      Кредитът в еврозоната се свиваше по време на кризата. И като почна КУ продължи да се свива. Чак сега напоследък тръгна нагоре кредитът.

      Коментар


      • Много са слаби обемчетата като се катери. Това не изглежда като здравословно възстановяване.

        Малко конспиративно е, но според мене “твъдите” ръчички правят тактически дребни покупки, за да надуват цената. Но тези хитринки не могат вървят до безкрай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение


          Да не отчайвам и мечоците, но има още хора които наливат в това чудо и няма да се учудя да видим покачване до към 19 000. За мен проблема обаче не е бил кога ще пада, или както падна сега от 17- ти - докъде, не е въпроса от кой ден ще пада, а как да го скъся без риск в деня Ъ и най-вече в деня Х . Без да рискувам с някой ''брокер'' или ''борса'' от тия на криптоциклетистите и без риск да остана заклещен в някой фючърс (а и те са краткосрочни и на двете борси). Няколко дни съм умувал как да използвам опции, при условие, че няма такива (бях намери само едни кол и пут опции, на някаква от измислените им 'борси'' при това безумно скъпи, но го измислих. Вярно, чрез опции върху страничен инструмент, но който е свързан на свои ред с разказите от криптата и следва доста добре треда на тая крипроизмишльотина.
          опции на NVIDIA би трябвало да свършат работа. В момента е много яко набалончена. Очаквам резултатите за последното тримесечие (настоящото) да са брутално добри, защото куцо и саката купува най-лачените им карти покрай биткойн копането.

          ПП техничарите да кажат ако това чудо биткойна прави на дневна глава и рамене (сега да формирахме второто рамо) ...отива под 10К некст виик
          Last edited by bertram; 24.12.2017, 09:37.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • bota156 - има някакво детско филмче и реплика от него - гледай само пътя... само пътя та за случая само късо само късо, но мисля че бъкетите много трудно ще платят. Иначе им се полага да платят за включването си в пирамидата, защото имат принос.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Money - те дори поскриват малко в този документ, системата е такава че дълговете като нейна функция могат да растат до безкрай но както и парите те се концентрират в ръцете на все по малко длъжници, тези които банковата система е отделила като надеждни и от тази листа отпадат а нови не влизат. Така дългът се концентрира заедно с парите и това е до момента в който останалите извън системата им кажат да си играят тяхната игра и тях това не ги интересува. Напълно естественно те ще искат да ги набият или дори убият, защото контрата от пирамидата ще остане в тези които са се облагодетелствали най дълго от нея. А те вече бълват дрони с така наречения изкуствен интелект, юк. Ето това е пътя към войната.

              D.Y.F-091066

              Коментар


              • човек с кеш си е като блондинка в мол.
                Мисля да рискувам едни 10к$ на биткоин маржин търговия с 100$ и на 1€ стопер. Бот да ми играе и следи тренда,
                Някой има ли вече някакъв опит - в момента гледам исторически данни и тествам назад,
                Търся правилната платформа - бърза и безпроблемна ако има такава изобщо
                Между другото изкопах ей така за ташак 100€ за 2 седмици. Ще си платя картите за 3-4 месеца
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



                  Този като някой гоблин надига глава от блатото, казва "хяхяхяхххяяя" и после пак се потапя.

                  След като и тоз гоблин е дошъл тук, явно Саурон яко го е закъсал.


                  Бе ти всъщност знаеш ли какво точно коментираш в случая?
                  Last edited by Имхотеп; 24.12.2017, 05:00.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    И квооо, май отново потъна в блатото.

                    На клоунада ми прилича твойто.

                    Хяхяхяхххяяяяххх!



                    Този като някой гоблин надига глава от блатото, казва "хяхяхяхххяяя" и после пак се потапя.

                    След като и тоз гоблин е дошъл тук, явно Саурон яко го е закъсал.
                    Last edited by Xman1; 24.12.2017, 02:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      АРИ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                      ЕВРЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                      ХАНУКАТА Е НА ЕДИН ХВЪРЛЕЙ РАЗСТОЯНИЕ

                      КЪСО СЪМ КАЗАЛ ОТ СВЕЩЕНОТО 15035,8

                      ХЯХЯХЯХХЯХЯХЯХХЯЯХХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
                      И квооо, май отново потъна в блатото.

                      На клоунада ми прилича твойто.

                      Хяхяхяхххяяяяххх!

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Някой пита кой купува ) същите които продаваха )
                        Last edited by al4en; 23.12.2017, 23:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Кой е казал, че това нещо ще пада? Тая крипто-шмекерия обещава ~100% месечна и близо 1000% годишна доходност, очаквам все повече и повече хора от цял свят да полудеят по биткойна, все пак няма друг финансов инструмент, който да им обещава подобна доходност и да предлага на инвеститорите ей така да забогатеят от нищото. Според мен тази крипто-пирамида ще върви нагоре и само нагоре... докато целият свят се побърка по биткойна и накрая ще изчезне.
                          Биткойните използват стратегията на Мамонтов-Мавроди - утре е по-скъпо от днес, утрешната цена е по-висока от днешната.
                          Мнението ми не е препоръка. Аз съм само сеирджия.
                          От тия гаражни борси какво друго да очакваш ) но има нещо което не зависи от тях във всеки един момент могат да ги изгърбът обвинявайки ги в каквото се сетиш и ще имат пълно основание а желаещи не липсват, според мен и те го усещат и почнаха да бързат, ще надуват почивните дни и после пак ще продават докато има кой да купува.

                          Коментар


                          • Тия койни поскъпват като акциите на Холдинг Пътища едно време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение


                              Да не отчайвам и мечоците, но има още хора които наливат в това чудо и няма да се учудя да видим покачване до към 19 000. За мен проблема обаче не е бил кога ще пада, или както падна сега от 17- ти - докъде, не е въпроса от кой ден ще пада, а как да го скъся без риск в деня Ъ и най-вече в деня Х . Без да рискувам с някой ''брокер'' или ''борса'' от тия на криптоциклетистите и без риск да остана заклещен в някой фючърс (а и те са краткосрочни и на двете борси). Няколко дни съм умувал как да използвам опции, при условие, че няма такива (бях намери само едни кол и пут опции, на някаква от измислените им 'борси'' при това безумно скъпи, но го измислих. Вярно, чрез опции върху страничен инструмент, но който е свързан на свои ред с разказите от криптата и следва доста добре треда на тая крипроизмишльотина.
                              Кой е казал, че това нещо ще пада? Тая крипто-шмекерия обещава ~100% месечна и близо 1000% годишна доходност, очаквам все повече и повече хора от цял свят да полудеят по биткойна, все пак няма друг финансов инструмент, който да им обещава подобна доходност и да предлага на инвеститорите ей така да забогатеят от нищото. Според мен тази крипто-пирамида ще върви нагоре и само нагоре... докато целият свят се побърка по биткойна и накрая ще изчезне.
                              Биткойните използват стратегията на Мамонтов-Мавроди - утре е по-скъпо от днес, утрешната цена е по-висока от днешната.
                              Мнението ми не е препоръка. Аз съм само сеирджия.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • АРИ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                                ЕВРЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                                ХАНУКАТА Е НА ЕДИН ХВЪРЛЕЙ РАЗСТОЯНИЕ

                                КЪСО СЪМ КАЗАЛ ОТ СВЕЩЕНОТО 15035,8

                                ХЯХЯХЯХХЯХЯХЯХХЯЯХХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X