IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добри Ютро!!!
    На Корейските борси цената на Биткоин отива към 23.000$ !!!
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
      Как ще направи всеки? Тия пари дето ги "правите" нали трябва да се внесат от нови балъци? Или се създават от енергията на вакуума?

      То е по същия начин и с икономиката на държавите... винаги трябват нови балъци иначе пирамидата отива по дяволите... но вие не наричате икономиката приамида... а тя е точно това. На всичко отгоре, непрекъснато се повишава цената на живота и хората обедняват. На този свят голяма част от държавите са много по-големи пирамиди от криптовалутите, просто до сега не са имали истинска конкуренция... сега вече имат.

      Криптовалутите няма да оставят място за "измислени" държави... всички нереални икономики ще си заминат. Голяма грешка допускат държавите, които са решили да стоят и да гледат отстрани, защото ще останат без население, никой няма да остане в държава, където да го държат принудително беден. Истина е, че пирамидите скоро ще започнат да падат... но това не са пирамидите за които си мислите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tukasam Разгледай мнение
        Дай боже всеки да направи по някой лев във тези мътни времена.
        Как ще направи всеки? Тия пари дето ги "правите" нали трябва да се внесат от нови балъци? Или се създават от енергията на вакуума?

        Коментар


        • Гледам, че Radix са пуснали някакви тестове в момента.. 220tps без много напъване. Нещо немислимо за биткойн с неговите 3-7tps
          http://explorer.radix.global/

          Коментар


          • Искам да кажа на всички използвайте момена правете пари, защото нещата ще се нормализират и няма да е има тази златна възможност.Дай боже всеки да направи по някой лев във тези мътни времена.

            Коментар


            • Не знам защо не го харесвате Рипъла.Имах много ,купих го на 24 цента и го продадох на 60.Даже не знам защо е толково лош и на кого е .И Епъл имам много ,ама ги чакам цяла година да станат от 100 на 170 .Така че в момента харесвам Рипъла.Утре ще харесам някой друг.Вече даже и знам и кога ще си продам всички криптоси.Когато всички критици млъкнат и всичките ми познати са сигурни че пазара им ще расте.Дотогава има време,макар че тука критиците поизчезнаха малко.Ще си сипя!

              Коментар


              • Вие хем искате да е валута , хем искате да расте със десетки проценти, е няма как да стане нито едното нито другото,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                  Рипълът е централизирана, премайната банкерска измишльотина, която дори банкерите няма да докоснат с пръст. Рипълът е всичко онова срещу, което цялата криптосфера имаше идеологическо намерение да се бори.. търгувайте си го, но не се "влюбвайте" в него..
                  Така е, харесвам Лалета те са красиви, харесвам и Ръпъл той се движи, говори на гаджето си за Блокчейн и то ще те обича още повече. Какво още му трябва на човек!?

                  Коментар


                  • Рипълът е централизирана, премайната банкерска измишльотина, която дори банкерите няма да докоснат с пръст. Рипълът е всичко онова срещу, което цялата криптосфера имаше идеологическо намерение да се бори.. търгувайте си го, но не се "влюбвайте" в него..

                    Коментар


                    • Според мен бъдещето е във криптовалутата колкото по рано го разберем толкова по-добре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        Всичко разбираме, нас не ни мисли, вие сте заблудените и си нямате на идея за какво иде реч. Нали щяхме да се срутиме... тръгнел ли Биткойна веднъж надолу и край... нал тъй... да ама не... Биткойн е по як от икономиката на повечето измислени държавички... а алт.монетите са му като офицери хем го пазят, хем го бутат назад напред, да не стои на едно място.

                        Вие си стойте от страни и си чакайте... можеби ще чакате да стане задължително ?!
                        Едно време лалетата са били по-яки от икономиката. Но...

                        Така е, цената на биткойн в момента е абсолютното доказателство, че биткойн е пари.

                        Коментар


                        • Етера май много претоварен.Днес ми върнаха една транзакция пусната вчера.Лайткойна е ок за сега да транзакции между борсите или догекойн.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            По принцип е така,но се появяват наченки на нова парадигма и скъсване с познатия модел.
                            Ако,рипъла стане първенец,ще има гейм чейнджър в системата.
                            Аз съм на изчакване сега.

                            Според мен е малко вероятно Рипъл да стане първи... и преди е имало случаи Рипъл да се доближи до Биткойн, но после отстъпва. Рипъл е относително малко ползваем в крипто средите, мисля дори Лайткойн се използва повече. Някои хора използват Рипъл за трансфер от една борса към друга, но все още са малко.

                            В последно време хората масово започнаха да използват Етер за трансфер... но той след като се претовари, част от тях минаха на Рипъл, останалите се разпределиха по други алт.монети... Лайткойн също е с рекорден брой транзакции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение



                              Според мен ако Биткойна тръгне силно нагоре, алт.монетите ще отстъпят. Поради причината, че част от хората в алт.монети се включват при Биткойн когато има булл цикъл. В момента още не е съвсем ясно дали имаме нов булл цикъл при Биткойн, но до няколко дни ще разберем.
                              По принцип е така,но се появяват наченки на нова парадигма и скъсване с познатия модел.
                              Ако,рипъла стане първенец,ще има гейм чейнджър в системата.
                              Аз съм на изчакване сега.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Няма идеален вход,има идеален изход


                                Според мен ако Биткойна тръгне силно нагоре, алт.монетите ще отстъпят. Поради причината, че част от хората в алт.монети се включват при Биткойн когато има булл цикъл. В момента още не е съвсем ясно дали имаме нов булл цикъл при Биткойн, но до няколко дни ще разберем.

                                Коментар

                                Working...
                                X