IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

    Много удобно боравиш с цените
    Рипъла бил паднал 3 пъти от върха си

    А колко пъти се вдигна от пускането си?

    да ти помогна ли?

    37 000 пъти
    Само 37 000. Ако първата покупка беше на тройно по-ниска цена отколкото е била в действителност - можеше и до 100 000х да го докарат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
      Който говори с факти - трол. Който рекламира активи, дето си загубиха наполовина че и 3 пъти стойността за 2 седмици - инвеститор. Иначе сериозно ми влезе мухата да копирам части от най-добрите койнове и да пусна собствен. Ама совите не са това, което са. Ни сорсове дават, ни мое ги фанеш кои са и какви са. Поредният паднал мит за новата парадигма. Дето им били гледали сорсовете хиляди спецове, и никой нямал забележка. Било гениално и съвършено като Господ!
      Не отричам, че се печели от развъждане на кучета, чистене на домове, ремонтиране на канализация. Не отричам, че се печели от крипто. Ама висене по форуми да четеш по цял ден кое е скам, че да не ти отидат "инвестициите" на курбан - ами не е за мен. Някой изгенерирал 100 милиарда песъчинки и го продава за реални $$$$ ...
      Живи и здрави, да ги мелеоните! За всеки влак си има пътници.
      Много удобно боравиш с цените
      Рипъла бил паднал 3 пъти от върха си

      А колко пъти се вдигна от пускането си?

      да ти помогна ли?

      37 000 пъти
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

        Кеска, ти дуднеш за края на криптото от година сигурно тука бре Как така точно пък преди две седмици си познал Я вземи познай пак за след две седмици какво ще е, че да ни покажеш на нас балъците какъв си майстор.
        Не ти прави чест да лъжеш нонстоп, че и мене да обвиняваш в което. Никога, ама НИКОГА не съм твърдял за край на криптото. Ще ли се занимавам със собствено крипто, ако смятам да свърши утре?
        Точно по Коледа ви разправях за песъчинките и тия преизкопаните. Точно като дойде големия бум, и койнчето уйде на 20 000. Може да провериш. Иначе цена не мога да прогнозирам точно кога и какво. Щях да заложа пари ако знам точно какво ще е утре.

        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

          п.с.
          Колко такива луди знаеш, дето са познали само след 2 седмици?
          Кеска, ти дуднеш за края на криптото от година сигурно тука бре Как така точно пък преди две седмици си познал Я вземи познай пак за след две седмици какво ще е, че да ни покажеш на нас балъците какъв си майстор.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Кеска, лъжеш нефелно, ама да приемем, че верно си програмист. То тогава си рядко смотан типаж, че ако си програмист и не можеш да намериш кода си е постижение, а да не говорим, че баш ИТ хората изкараха най-много пари от цялото това нещо, защото видяха идеята на технологията преди повече от 5 години и повечето се поплатиха на прениски цени. Ама ти си дудни тука. Да знаеш, че ако срещнеш някой луд на улицата да повтаря, че света ще свърши утре и го прави достатъчен брой дни и той ще познае.
            Поредната лъжа! IT хората НЕ изкараха пари. Изкяриха само тия де пуснаха собствено крипто.
            Изкараха разни спекуланти и копачи, и то само който оцеля след десетките фалити на борси. Със сигурност сред тях има и IT-та. Няма и един колега да познавам да се занимава с крипто. Щях да намеря начин да го придумам за нова валута, да опъваме каиша заедно. На мен ми е тръпка, ама не мога да заразя никой. Един приятел от студентските години копаше, и по някаква причина спря. Това преди 3 години още. Бачка полицай, ако ти е важно. То голямото сложно да затвориш едни пари у хардуер и да го пуснеш да бръмчи!
            Иначе аз какъв съм и защо съм няма връзка с темата и не грее който и да е от вас. Добре, приемам, че си прав, смотан съм. И кво от това? По-беден ли ще станеш от това?
            Иначе кода на баш каквото търся още не го намирам, верно не съм търсил много. Имам друга работа. Туй е една забутана валута, дето виждам потенциал в нея. Не е Биткойн или Етер, там сорсовете са под път и над път.

            п.с.
            Да знаеш, че ако срещнеш някой луд на улицата да повтаря, че света ще свърши утре и го прави достатъчен брой дни и той ще познае.
            Колко такива луди знаеш, дето са познали само след 2 седмици?
            Last edited by IvanTerziev; 26.01.2018, 17:25.
            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

            Коментар


            • Кво става милионерчета! Колко кинта го напрайхте тоя биткойн?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                И кое ми е гадостта, че познах кво ще стане ли? Ми познах, факт! Биткойн и Лайткойн наполовина, Рипъл на една трета. Иначе съм програмист по професия, ако за това питаш. Докато вие гадаете кое ще подскочи - аз ще пробвам да събера фичърите дето ми харесват, и ще добавя едно нещо дето никое крипто не го предлага, пък има въпиюща нужда от него. Ако изобщо успея. И не, не става от днес за утре. Нещата са сложни. 10 К $ да изкарам от авантюрата - се е на файда. ICO-тата ги събират тия пари за минути. Лошото е, че няма кой да ми помага, всеки ми се лендзи като вас, парадигми и боготворене. Се едно съм у селския хоремаг!
                Кеска, лъжеш нефелно, ама да приемем, че верно си програмист. То тогава си рядко смотан типаж, че ако си програмист и не можеш да намериш кода си е постижение, а да не говорим, че баш ИТ хората изкараха най-много пари от цялото това нещо, защото видяха идеята на технологията преди повече от 5 години и повечето се поплатиха на прениски цени. Ама ти си дудни тука. Да знаеш, че ако срещнеш някой луд на улицата да повтаря, че света ще свърши утре и го прави достатъчен брой дни и той ще познае.

                Коментар


                • това, което ме изненадва е колко много канарчета скачат в тенджерата на 10 000$ за биткойн и помагат на понзи схемата да изглежда жизнена.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                    Какъв бой бе, кеска Че аз с пръчка не бих те докоснал, щото си си .... Айде кажи я тая твоя професия, излез от комфорта на анонимноста или и ти искаш да си Сатоши. А за това какво си ни питал - не разбра ли, че тук няма ни един човек, дето къшей хляб да ти даде, ти помощ искаш. А за това си си виновен ти заради гадостта, която си. Жив и здрав
                    И кое ми е гадостта, че познах кво ще стане ли? Ми познах, факт! Биткойн и Лайткойн наполовина, Рипъл на една трета. Иначе съм програмист по професия, ако за това питаш. Докато вие гадаете кое ще подскочи - аз ще пробвам да събера фичърите дето ми харесват, и ще добавя едно нещо дето никое крипто не го предлага, пък има въпиюща нужда от него. Ако изобщо успея. И не, не става от днес за утре. Нещата са сложни. 10 К $ да изкарам от авантюрата - се е на файда. ICO-тата ги събират тия пари за минути. Лошото е, че няма кой да ми помага, всеки ми се лендзи като вас, парадигми и боготворене. Се едно съм у селския хоремаг!
                    Last edited by IvanTerziev; 26.01.2018, 14:09.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Какъв бой бе, кеска Че аз с пръчка не бих те докоснал, щото си си .... Айде кажи я тая твоя професия, излез от комфорта на анонимноста или и ти искаш да си Сатоши. А за това какво си ни питал - не разбра ли, че тук няма ни един човек, дето къшей хляб да ти даде, ти помощ искаш. А за това си си виновен ти заради гадостта, която си. Жив и здрав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                        Кеска, даже ти не може да си толкова зле, че да не може да намериш кода на някое крипто Направо си смешен бре Я пак питай за линкове D:
                        Виж ся... Ти налиташ на бой само защото някой не мисли баш като теб. Явно правилната инвестиция ще я решим като по пещерно време. Който извади по-голяма тояга ще инвестира правилно в крипто.
                        На мен пък това ми е професия, и за разлика от тебе мога да си извадя заключение в какво инвестирам. Нито знаеш какво съм търсил, нито имаш идея какво ще подобрявам. Като ви питах съвсем човешки за идеи за ново крипто - дори не вдянахте за кво иде реч, ами ми пускате линкове как CatCoin подскочил! Аз съм бил трола, като ви казах, че Рипъла и подобни premined като ги събереш от top 100 правят песъчинки колкото един голям самосвал пясък. Ся Рипъл е на 3,23 пъти по-евтин от стойността, га коментирахме тия неща. Баси инвестицията да си намалиш парите повече от 3 пъти!
                        Сори баце, не съм от ваще!
                        Кой е трола не знам.
                        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                        Коментар


                        • https://www.blitz.bg/kriminalni/zlov...ews574265.html

                          В Германия май имало много милионери от койни:

                          Над 330 милиона евро са изчезнали за 2 години след сделки с виртуалната валута уанкойн (OneCoin), основана от българката д-р Ружа Игнатова. 37-годишната нашенка, която има и германско гражданство, е в неизвестност, както и членове на нейната фамилия. Това пише днес “Труд”, като се позовава на разследването, което се води в Германия и е подпомагано от България. Преди седмица спецпрокурори и агенти на ГДБОП и ДАНС нахлуха в офиса на българската фирма “Уан нетуърк сървисис” ЕООД, притежавана до миналата година от Веска Игнатова – майката на д-р Ружа (дъщерята се представя като магистър по икономика и доктор по право в Оксфорд - б.р.). Шефът на спецпрокуратурата Иван Гешев поясни, че акцията у нас е по съдебна поръчка за разследване за създаване пирамидална структура за измами и пране на пари чрез разпространение на виртуалната валута. Сред заподозрените са и две българки, които са майка и дъщеря. “Ружа Игнатова е обвиняема като член на организирана престъпна група за финансови измами в Германия, но у нас търговията с криптовалута не е инкриминирана", каза още Гешев.

                          От фирмата “Уан нетуърк сървисис” направиха изявление, че не се занимават с нищо незаконно, акцията срещу тях е показна и заради нея търпят сериозни финансови загуби. Според системата “Дакси” в момента фирмата е прехвърлена на двама 26-годишни собственици с адресна регистрация в столичния квартал “Модерно предградие”. “Продължава да се води следствено дело срещу Ружа Игнатова по подозрение за измама и пране на пари и престъпно въвеждане на граждани в заблуда”, са съобщили пред “Труд” от прокуратурата в Билефелд. Оттам са уточнили, че към момента от тяхна страна няма издадена Европейска заповед за арест на Игнатова, нито е поискано нейното издирване от Европол. На въпрос дали се разследва и майка й Веска, отговорът от немската прокуратура беше, че се разследват лица от близкото обкръжение на основната заподозряна Ружа Игнатова.

                          След няколкомесечна процедура на 5 август 2017 г. BaFin (Банков и финансов надзор на Федерална република Германия) окончателно налага забрана за сделки и реклама на криптовалутата уанкойн на територията на ФРГ. Забраната се отнася за няколко свързани помежду си фирми, търгуващи и по света с тези виртуални пари. Сред фирмите, чиято дейност попада под възбраната, са OneCoin Ltd, регистрирана в Дубай, Onelife Network Ltd, регистрирана в Белиз и One Network Services Ltd, регистрирана в България. Преди налагането на пълната забрана, действията на германския финансов надзор започват в началото на април 2017 г. със запор на 29 милиона евро по банкови сметки на International Marketing Services GmbH с централа в германския град Гревен. Дружеството е прехвърляло суми на вложители на OneCoin на трети лица зад граница, и то по поръчка на дубайската фирма OneCoin Ltd.

                          Между декември 2015 г. и декември 2016 г. сумата по банковите сметки на International Marketing Services е достигала 360 милиона евро, тоест – преди замразяването през април м.г. са изчезнали над 330 млн. евро. С тези милиони са купувани яхти, леки коли “Макларън”, “Бентли” и “Ролс-ройс”, недвижими имоти, включително и в София. Смята се, че само за 3 известни сгради в центъра – бившият ресторант “Крим”, къщата на бившия кмет Димитър Моллов и кооперация на площад “Славейков” – са похарчени около 12 млн. евро. От миналата година те са продадени на друг собственик. Според различни източници мрежата уанкойн/уанлайф обхваща над 3,3 млн. души на 4 континента.

                          Действа на принципа на секта, като се организират презентации в градове по целия свят, подобни на концерти, на които Посланици продават “образователни пакети”. Участниците научават как да “копаят” уанкойни, как да търгуват помежду си с тях и какви бонуси ще получават, ако привлекат нови и нови членове. Включването в мрежата става със суми от 1100 евро, а цената на най-скъпите пакети надхвърля 55 000 евро. Посланията на д-р Ружа и нейните съдружници са, че някой ден уанкойнът ще победи биткойна, както и че стойността на тяхната валута само след година-две ще скочи с 50-60 % и всички ще станат милионери от един отбор “Милионер юнайтед”. В края на април 2017 г. по подозрение за измами индийските власти задържат 18 души, които са участвали в семинари на OneCoin Ltd с цел привличане на клиенти. Централни банки и служби в Италия, Великобритания, Белгия и Тайланд също са предупреждавали за опасност при сделки с уанкойни.


                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Лично аз не съм фен на Зиро Хедж като съдържание. Прекалено “алтернативен” и сензационен е. Нито споделям политическата му линия.

                            Но не може да се отрече, че блогът е много успешен.

                            Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

                            +++
                            И аз така съм чел по форумите, но няма как да е сигурно на 100%. За да си направиш регистрация в ZeroHedge и да пишеш там изрично условие е да не е с истинско име!

                            Коментар


                            • Кеска, даже ти не може да си толкова зле, че да не може да намериш кода на някое крипто Направо си смешен бре Я пак питай за линкове D:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
                                Ваньо кеската ли да е купил, продал, скъсил или каквото и да е Шегуваш се, човека си е чиста проба досаден трол.
                                Който говори с факти - трол. Който рекламира активи, дето си загубиха наполовина че и 3 пъти стойността за 2 седмици - инвеститор. Иначе сериозно ми влезе мухата да копирам части от най-добрите койнове и да пусна собствен. Ама совите не са това, което са. Ни сорсове дават, ни мое ги фанеш кои са и какви са. Поредният паднал мит за новата парадигма. Дето им били гледали сорсовете хиляди спецове, и никой нямал забележка. Било гениално и съвършено като Господ!
                                Не отричам, че се печели от развъждане на кучета, чистене на домове, ремонтиране на канализация. Не отричам, че се печели от крипто. Ама висене по форуми да четеш по цял ден кое е скам, че да не ти отидат "инвестициите" на курбан - ами не е за мен. Някой изгенерирал 100 милиарда песъчинки и го продава за реални $$$$ ...
                                Живи и здрави, да ги мелеоните! За всеки влак си има пътници.
                                Last edited by IvanTerziev; 26.01.2018, 13:33.
                                Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                                Коментар

                                Working...
                                X