IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • .Крипто новини:

    Полската централна банка е изхарчила хиляди долари бюджетни пари за анти реклама на крипто валутите, само за един клип в тубата е платила 30 000$.

    https://www.money.pl/gospodarka/wiad...0,2398529.html

    В коментарите под клипа има предположение,че 30 000$ хонорар е бил изплатен в крипто валута.

    Ето го и клипа:

    https://www.youtube.com/watch?v=Q7GZeyXAFzo


    Ко ми триете коментара.
    Въпроса беше риторичен а отговора явно моментален.
    СКАНДАЛА ЗНАЧИ НЕ Е САМО В ПОЛША А И ТУКА.
    Харчат се бюджетни пари от пенсии и детски за защита на частни интереси.
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Добри Ютро!!!
      Размера на таксите за транзакции с Биткоин са на най-ниското си ниво от 18 месеца:
      https://p2sh.info/dashboard/db/fee-e...r-source=21inc
      Още един аргумент на сривлювците - как Биткоина не ставал за разплащания ОТПАДНА!!!
      Туй да не е щото народът се усети, и мина на други криптота?
      5 до 7 транзакции в секунда не стигат за касите на Кауфланд България.

      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение


        Не стига, че съм в играта с шитове, а ме караш и комар да играя с тях... Тц. Не ща.
        Като махнеш комара е още и фрее лотария, ежедневна лихва, пул за ентусиасти, голяма фрее седмична лотария. и разни материални подаръци.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

          Какво друго да очакваш лихварите ?

          Ето нормално как е:
          TRANSACTION FEES
          0.00000044 BTC
          за от над 0,00030000

          Ето тука:
          https://freebitco.in/?r=7643777

          Не стига, че съм в играта с шитове, а ме караш и комар да играя с тях... Тц. Не ща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

            100000 сатошита срещу 0.2 върдж и 2 кучета ми искат от Битрекс
            Какво друго да очакваш лихварите ?

            Ето нормално как е:
            TRANSACTION FEES
            0.00000044 BTC
            за от над 0,00030000

            Ето тука:
            https://freebitco.in/?r=7643777
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Добри Ютро!!!
              Размера на таксите за транзакции с Биткоин са на най-ниското си ниво от 18 месеца:
              https://p2sh.info/dashboard/db/fee-e...r-source=21inc
              Още един аргумент на сривлювците - как Биткоина не ставал за разплащания ОТПАДНА!!!
              100000 сатошита срещу 0.2 върдж и 2 кучета ми искат от Битрекс

              Коментар


              • Добри Ютро!!!
                Размера на таксите за транзакции с Биткоин са на най-ниското си ниво от 18 месеца:
                https://p2sh.info/dashboard/db/fee-e...r-source=21inc
                Още един аргумент на сривлювците - как Биткоина не ставал за разплащания ОТПАДНА!!!
                Last edited by marin1; 21.02.2018, 05:53.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • IvanTerziev - първо трябва да клъвнат да го копаят, ето за това е копането измислено. После трябва да го листне борса и други борси да го забележат и те да клъвнат да го листнат за търговия, естественно и търговия трябва да се заформи дори фиктивна.
                  А по въпроса за мошенника, те всички в бизнеса не са светци и един светец немошеник няма между тях.
                  Last edited by supertrader; 21.02.2018, 00:56.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

                    Е, и? Мислиш, че не го знам ли
                    Говорил съм лично с Дан.. какво те кара да го наречеш скам?
                    Eм казах ти, погледни за eMunie. Снимал си муцуната по форумите, и го бяха засекли как се хвали че скамнал някакви още преди да влезе в криптото. "emunie is scam" - пусни туй по търсачките да видиш кво пишат хората. Че и Радикс намирисва отвсякъде.

                    Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                    Супермаркета,
                    Ти оправи форекса, че и тук взе да ръсиш мозък! Кеската замлъкна и веднага се появи ти, нещо намирисват нещата...да не се окаже, че сте едно и също лице?!
                    Тука съм бе. Като го няма монопола и нямам стимул да сипвам.
                    Първоначално изпратено от supertrader
                    IvanTerziev - ето ти идея, направи форк на известен койн и си направи едни милиони от нищото и какво ти пука.Баламурници да ти ги дадат колкото искаш.
                    Най-лесната работа да си билднеш крипто по избор, и да се наредиш до ония 700 изоставени криптота.
                    Last edited by IvanTerziev; 20.02.2018, 23:34.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Имам си койн, той само се кани да си пуска и се чуди.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • forexboy - чак сега ли се осети.

                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          IvanTerziev - ето ти идея, направи форк на известен койн и си направи едни милиони от нищото и какво ти пука.Баламурници да ти ги дадат колкото искаш. Цялата работа е защото са прозрели хватката как с тия кухи неща да източат финансови институции собствените им мениджъри, не е измама но е мега измама очертаваща се. После по медиите ще има - как никой не видя, как не предупреди. Според мен отдавна премина времето когато ЦБ и регулаторите трябваше да ги предупредят че хванат ли финансова институция "инвестирала" пари в нищота ще им отрежат главите и ще ги набият на кол. Един ден народа ще се събуди, нищотата ще са пак нищота които никой нормален ги не иска, НО парите в някои банки и фондове няма да ги има защото уж са били "инвестирани" в нищота.
                          Супермаркета,
                          Ти оправи форекса, че и тук взе да ръсиш мозък! Кеската замлъкна и веднага се появи ти, нещо намирисват нещата...да не се окаже, че сте едно и също лице?!

                          Коментар


                          • IvanTerziev - ето ти идея, направи форк на известен койн и си направи едни милиони от нищото и какво ти пука.Баламурници да ти ги дадат колкото искаш. Цялата работа е защото са прозрели хватката как с тия кухи неща да източат финансови институции собствените им мениджъри, не е измама но е мега измама очертаваща се. После по медиите ще има - как никой не видя, как не предупреди. Според мен отдавна премина времето когато ЦБ и регулаторите трябваше да ги предупредят че хванат ли финансова институция "инвестирала" пари в нищота ще им отрежат главите и ще ги набият на кол. Един ден народа ще се събуди, нищотата ще са пак нищота които никой нормален ги не иска, НО парите в някои банки и фондове няма да ги има защото уж са били "инвестирани" в нищота.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • the architect - колкото и да се качи кухото си остава кухо, много си се уплашил - ще пада че ще кърти.

                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Toя скам едва вчера го дъвкахме. Погледни за eMunie, създателят е същия.
                                Е, и? Мислиш, че не го знам ли
                                Говорил съм лично с Дан.. какво те кара да го наречеш скам?

                                Коментар

                                Working...
                                X