IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Down The Rabbit Hole .......https://www.youtube.com/watch?v=YSn7Iomisyc

    Коментар


    • Няма нужда от обвинения и повдигане на напрежението.

      Просто трябва да се обяснява ясно на всички, които са готови "да помогнат на комисар Петров", като си хвърлят парите от балкона или пък си купят билетчета за търкане, че печелившите са на съвсем друго място!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


        Какво изобщо имаш предвид с това... какво е "истинска борса" според теб ?! Колко "истинска" трябва да бъде една борса повече от това? Държвата ли трябва да го организира за да е "истинско" ?!... или някой от ФЕД трябва да каже "Ей таз борса е истинска, взЕмайте котировките от нея."

        Не разбираш ли че колкото е по голяма "регулацията" толкова всъщност е по голяма и манипулацията, защото регулатора започва да манипулира цената със своите "изказвания", които само шепа хора ги знаят какви ще са, преди да са се случили.

        Защо не погледнеш историята на Уолстрийт и как е започнало всичко, колко "истински" са били днешните "истински" борси.

        Фючърсите са дериват така или иначе, няма значение дали има "реален сетълмент". Добре е да има такъв и най вероятно ще се случи с времето...

        Ти наистина не разбираш или се правиш, че не разбираш , но с незнанието си и липсата на опит подвеждате хора които след това в този малоумен свят могат да плащат до края на живота си за грешките си. За жълти стотинки сте готови да продадете и майките си. Вчера един познат ми каза, че негов приятел си е продал апартамента и си е купил биткойни, познавам една дето 200 хил взе заеми и ги набута в койни, спи по цял ден и като се събуди гледа цените в общи линии са такива играчите и копачи.. Това цялото няма никаква логика ако някой им търси пари за образование за здраве да се помогне на някой никой няма да даде, но ако е за простотии няма проблем и заеми ще се взимат.

        Момче младо от теб няма никаква полза защото нищо смислено не си направил. Като за начало прочети някоя книга и започни да мислиш а не да пазиш като куче форума да не би някой да вземе да каже нещо лошо за балона ти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение
          superamateurtrader и сие - моля спазете си обещанието и напуснете темата, защото мисля всички видяхме колко компетентни прогнози давате и колко сте вещи...

          смешно е да изразявате мнение след всички простотии които бълвате
          Oтвори тема "Какво поскъпване очаквате за криптовалутите?". Обещавам да не пиша там.
          Или според теб изобщо не е възможно цената да се сурне 36 пъти като преди 3 години за Лайткойн примерно? Хем Лайта все пак оцеля! Всички без 3-4 вида алткойнове потънаха в забвение!
          Кое му е различното тоя път?
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • HuKePa - още на 5700 я напуснах за прогнози за цени

            D.Y.F-091066

            Коментар


            • superamateurtrader и сие - моля спазете си обещанието и напуснете темата, защото мисля всички видяхме колко компетентни прогнози давате и колко сте вещи...

              смешно е да изразявате мнение след всички простотии които бълвате
              Last edited by HuKePa; 01.12.2017, 17:09.
              Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

              Коментар


              • Xman1 - точно така е, регулираните борси какво им е регулирано ? За къси забрави ако няма в същия момент някой който да купи. Знаеш ли истинския ефект - повече гърла на масата които могат само да лапат и в играта трябва да влязат повече будали които да загубят . Ще кажеш който е влязъл досега е спечелил, не е ако не е продал койните на печалба. Аз мисля че апетита на регулираните може да спука тънкия лед на манипулираната цена и да стане беля.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                  Когато има истинска борса с къси на нея е съвсем различно.

                  Какво изобщо имаш предвид с това... какво е "истинска борса" според теб ?! Колко "истинска" трябва да бъде една борса повече от това? Държвата ли трябва да го организира за да е "истинско" ?!... или някой от ФЕД трябва да каже "Ей таз борса е истинска, взЕмайте котировките от нея."

                  Не разбираш ли че колкото е по голяма "регулацията" толкова всъщност е по голяма и манипулацията, защото регулатора започва да манипулира цената със своите "изказвания", които само шепа хора ги знаят какви ще са, преди да са се случили.

                  Защо не погледнеш историята на Уолстрийт и как е започнало всичко, колко "истински" са били днешните "истински" борси.

                  Фючърсите са дериват така или иначе, няма значение дали има "реален сетълмент". Добре е да има такъв и най вероятно ще се случи с времето...


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                    Чакам с нетърпение да видя, дали големите "натегачи", за скъсяване, наистина ще скъсяват, когато се появи тази възможност.

                    Чакахте "регулирани борси"... ето ви ги регулираните борси, сега ще се "мятате" ли в играта или ще продължавате да гледате от страни.

                    Аз имам съменение, че повечето хора чакащи с нетърпение да "скъсяват" Биткойн на "регулиран пазар", никога не са се занимавали с какви да е борси... или с каквото и да било свързано с инвестиции (освен дежурното за Българина "купуване на имоти и даване под наем").
                    Те гаражните борси ще си продължат по старому, големия въпрос е дали тия с многото койни ще искат да направят още пари. И ще бутнат ли цените защото могат? Аз и да искам да скъсявам при положение, че гаражната борса определя цената не виждам смисъл. Когато има истинска борса с къси на нея е съвсем различно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                      при 1000 % ръст за една година, направо ще му скъсат шортите
                      А,дано, ама на дали
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        4ervenasgan - койните въобще не са пари, те са нещо много по различно и могат да опосредствят размяна на стоки и услуги но в малки обеми и много евтино, в големи обеми адски скъпо.
                        Че не са пари, не са, вече явно има консенсус по това.
                        Но стоките, чиято размяна могат да опосредстват се изчерпват в най-общия случай до "бяло", "контрабантабак" или неидентифицирано оръжие, а услугите до транспорт тип "транспортер" или услуги от пешо сумиста....ако ме разбираш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                          Naked при това
                          при 1000 % ръст за една година, направо ще му скъсат шортите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                            short, short
                            Naked при това

                            Коментар


                            • 4ervenasgan - койните въобще не са пари, те са нещо много по различно и могат да опосредствят размяна на стоки и услуги но в малки обеми и много евтино, в големи обеми адски скъпо.

                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Чакам с нетърпение да видя, дали големите "натегачи", за скъсяване, наистина ще скъсяват, когато се появи тази възможност.

                                Чакахте "регулирани борси"... ето ви ги регулираните борси, сега ще се "мятате" ли в играта или ще продължавате да гледате от страни.

                                Аз имам съменение, че повечето хора чакащи с нетърпение да "скъсяват" Биткойн на "регулиран пазар", никога не са се занимавали с какви да е борси... или с каквото и да било свързано с инвестиции (освен дежурното за Българина "купуване на имоти и даване под наем").

                                Коментар

                                Working...
                                X