IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Съхранителя на стойност загубил близо 20% от стойността си.

    20% движение си е 20% - ако имаш късмет и го хванеш ще изкараш 15-20%, но може и да загубиш 15-20%.

    За да върви спекулата трябва да има такива движения нагоре надолу, иначе просто няма спекула.
    Какво да се прави, пазарът е все още малък, няма си Plunge Protection Team като акциите. Но миналата пролет гледахме и как уж стабилни, дивидентни акции се сринаха с повече от 50% в рамките на няколко дни. Важно е да се гледа по-дългосрочно. Всичко си върви по план график поне за момента.
    Last edited by DeBeers; 23.02.2021, 10:04.

    Коментар


    • Не знам за другите, аз съм относително спокоен след като гледахме подобна драма през Януари. Ще ми е интересно как ще приключим седмицата. Корелацията с Насдак е доста силна последната година. Ако ротацията към value stocks продължи ще имаме проблеми. Все пак очаквам силен летен сезон.

      Коментар


      • имам прецакана сладка бомбичка на 39999 . така че отиваме на 40000. хохоххохохохохохо

        Коментар


        • бай бай убиткойни индекси и всякви сатанярски израелнски балони . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяя

          Коментар


          • кво стана ся . до онзи ден беше много як сега сатанярката казва че не бил як


            хяхяхяхяхяхяхяхяпх


            "Биткойнът е изключително неефективен"


            Коментар


            • Съхранителя на стойност загубил близо 20% от стойността си.

              20% движение си е 20% - ако имаш късмет и го хванеш ще изкараш 15-20%, но може и да загубиш 15-20%.

              За да върви спекулата трябва да има такива движения нагоре надолу, иначе просто няма спекула.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Между другото в рамките на деня Биткойна почти възстанови стойноста си, и към момента е само 3к назад.
                Уви, твоята радост ще е кратка, днес ново дъно ни чака....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Смисълът е ясен - все още не ми е готов напълно автоматизирания робот. Няма да започна да търгувам с големи суми, докато не го завърша, и докато той не се докаже. Нямам време за търговия на ръка, пък и не искам да изперквам като Архитекта. Така че в момента се правят само тестове, и нищо друго, като лотовете са минимални. Това обаче не е търговия - това са детски играчки с цел настройки на софтуера.

                  Когато завърша робота, най-вероятно ще организирам голям инвестиционен фонд, при който броя на нулите за търговия ще се хареса и на тебе.
                  Много интересно мнение. Преди време беше открил тема за възхвала на ПМО и критика на "интуитивните трейдъри", но излиза че все още не разполагаш с продукта който пропагандираш. С годините разбрах, че има повече от един път към успеха. Споделяй как върви напредъка на проекта. Ще е интересно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Смисълът е ясен - все още не ми е готов напълно автоматизирания робот. Няма да започна да търгувам с големи суми, докато не го завърша, и докато той не се докаже. Нямам време за търговия на ръка, пък и не искам да изперквам като Архитекта. Така че в момента се правят само тестове, и нищо друго, като лотовете са минимални. Това обаче не е търговия - това са детски играчки с цел настройки на софтуера.

                    Когато завърша робота, най-вероятно ще организирам голям инвестиционен фонд, при който броя на нулите за търговия ще се хареса и на тебе.
                    Туй май над 10 години го завършваш Само гледай във фонда да има и други цифри освен нулите, теб си те знаем че си занулител

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Не знам, ама ако човек има милиони, а петцифрени числа във форекса му се виждат големи, възниква въпросът какъв изобщо е смисълът от цялото напъване
                      Смисълът е ясен - все още не ми е готов напълно автоматизирания робот. Няма да започна да търгувам с големи суми, докато не го завърша, и докато той не се докаже. Нямам време за търговия на ръка, пък и не искам да изперквам като Архитекта. Така че в момента се правят само тестове, и нищо друго, като лотовете са минимални. Това обаче не е търговия - това са детски играчки с цел настройки на софтуера.

                      Когато завърша робота, най-вероятно ще организирам голям инвестиционен фонд, при който броя на нулите за търговия ще се хареса и на тебе.
                      Last edited by Mateev; 22.02.2021, 23:53.

                      Коментар


                      • Не знам, ама ако човек има милиони, а петцифрени числа във форекса му се виждат големи, възниква въпросът какъв изобщо е смисълът от цялото напъване

                        Коментар


                        • Между другото в рамките на деня Биткойна почти възстанови стойноста си, и към момента е само 3к назад.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение


                            Предполагам, че с това случая приключи.
                            Ок, това е съвсем друга работа.
                            Онова прозвуча много на ангро.
                            Peace.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                              Ми щото са минали по банков път, затова светиш зелено.
                              Не се заяждам с теб, просто се изхвърли с тия покупки на ВТС кеш. Гледай какво пишеш, и поне тотални щуротии недей писа....)
                              Куфарчетата с милионите ти си ги измисли и написа. Като казах, че купувам биткойни срещу кеш, имах предвид хора, които идват при мене с биткойни за няколко стотин лева. Всеки месец каквото изкопаеха идваха, и аз им го купувах.

                              Никога не съм си представял куфарчета с пачки - това беше плод на твоето въображение, и от там тръгна целия спор. Ако някой поиска еднократна сделка за над 10к лева, повече от ясно е, че ще се откажа. Вие казвате, че няма никакви документи и доказателства, но всъщност има - това са аудиозаписите на разговора ми по телефона, както и видеозаписите на колата и на човека, който докато дойде при мене го снимат и записват поне 15 различни камери.

                              Също така всички покупки ги има в транзакшън лога на моя портфейл, и ако някой проверяващ прояви интерес, може да ги види и да получи копие от тях. Така че аз съм си опекъл питката и ми е много неприятно, когато някой ме набеждава в престъпления.

                              Предполагам, че с това случая приключи.
                              Last edited by Mateev; 22.02.2021, 23:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                При мене преди много години НАП проверяваха сина ми за две нови леки коли, които купих на него и на гаджето му. Искаха му някакви документи, които той ги събра, а в обяснителната записка за произхода на парите той просто написа "Баща ми ми ги даде.". При внасянето на папката в НАП служителя погледнал в компютъра по моето ЕГН, и само казал "Ами добре", и с това случая приключи.

                                Та проблеми с НАП може да има само някой, който свети в червено, но при мене винаги свети в зелено.
                                Ми щото са минали по банков път, затова светиш зелено.
                                Не се заяждам с теб, просто се изхвърли с тия покупки на ВТС кеш. Гледай какво пишеш, и поне тотални щуротии недей писа.
                                Радвай си се на милионите, ама не парадирай на всяка крачка с тях. И един съвет, приятелски. Познавам хора, дето ще те купят и продадат 10 пъти, и един път не съм ги чул да се фукат като теб, още повече в интернет пред целия свят. Тях си ги знаят и без фукане. имаш някакъв проблем, явно не те признават всички за богат, и се утрепа да пишеш в нета. Споко, вярваме ти
                                Last edited by Kildirim_Bei; 22.02.2021, 23:22.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X