IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

    Простака милионер,когато няма какво умно да каже,почва да прави сравнения с кучета,и други животни.Интереса ми е,че скъсявам биткойна мога ли да пиша във форума Ваше Благородие Смехурко.
    Какво значи че скъсяваш биткойни?
    Да не би да си ги имал някога, че сега да ги продаваш?
    И да не би да са милиарди, че не можеш да ги продадеш за една секунда, а ни тормозиш вече цял месец?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Ти няма да купуваш, понеже нЕмаш кинти
      На теб няма нужда да ти се отговаря
      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Не разбра ли, че през цялото време лаеш на вятъра. Победи дори моето куче, което се скъсва от лаене през цялата нощ. Да, ама с кучето ми имаме договор - то лае цяла нощ, а аз му купувам по една консерва всеки божи ден. Тоест кучето ми има интерес да лае, защото така си изкарва прехраната.

        Тебе обаче не те разбирам какъв ти е интереса да лаеш и да се пениш срещу нещо, което въобще не те засяга. Не те знам какви комплекси избиваш, и какво театро играеш, но повярвай ми - никой в тази тема не иска да те слуша. Дръж си гегата и си варди стадото, а за биткойна разправяй приказки на овцете си.
        ..... милионер,когато няма какво умно да каже,почва да прави сравнения с кучета,и други животни.Интереса ми е,че скъсявам биткойна мога ли да пиша във форума Ваше Благородие Смехурко.
        Last edited by RUBLA; 26.03.2021, 08:43. Причина: Спазвайте добрия тон!
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Ти няма да купуваш, понеже нЕмаш кинти
          Нали знаеш, че богатите и бизнесмените търсят и намират начин да си решават проблемите, а бедните търсят и намират някой друг виновник за собствените си проблеми. Та и сега - друг му е виновен на бокогега, че е изтървал влака, и в момента му е виновен целия форум че и дори целия свят. И естествената защитна реакция на мозъка му е да обвини всички други каква голяма грешка са направили, като са забогатели от биткойна.

          Всичките му постинги в тази тема имат една единствена цел - да се самоуспокои и самооправдае за пропуснатия шанс да забогатее наравно с другите. Затова и само лае "Аз съм умен, и затова аз останах беден, а вие сбъркахте, като забогатяхте"
          Last edited by Mateev; 25.03.2021, 22:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

            Е те точно заради такива като тебе и Барбарон ще съм аут.Щото няма да купувам нещо,което Андрешковци могат да го копат,та дори и да ходи в космоса.
            Ти няма да купуваш, понеже нЕмаш кинти
            Last edited by better; 25.03.2021, 22:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

              Щом един копач на цифрички,се сравнява с инвеститор в недвижими имоти ясно е на какво ниво си.В недвижимите имоти няма само купува/продава,там се създава и стойност.По добре си пиши в темата за Политика там поне с копи пейст на фалшиви новини от интернет се радваш на внимание.Няма никакво значение,аз какъв съм.По важното е,че ти и себеподобните искате да върнете света със 1000г.назад.Светът е такъв какъвто е сега благодарение на напечатаната ликвидност,защото предизвика този икономически и технологичен бум,който е следствие на същата тази ликвидност,което не изключва факта,че има и недостатъци.А какво предлагате вие,да се ограничи ликвидността до 21 000 000 биткойни и какво,откъде фирмите ще имат достатъчен ресурс за иновации,за развитие,за технологии и т.н.Биткойна няма как да донесе прогрес,поради ограничеността заложена в неговият код.А тази мантра,че ще съхрани някаква стойност,е само за наивници. Май и вярващите в него имат някаква ограниченост в кода.Копайте си във виртуалните ферми и се радвайте на богатството си.
              Не разбра ли, че през цялото време лаеш на вятъра. Победи дори моето куче, което се скъсва от лаене през цялата нощ. Да, ама с кучето ми имаме договор - то лае цяла нощ, а аз му купувам по една консерва всеки божи ден. Тоест кучето ми има интерес да лае, защото така си изкарва прехраната.

              Тебе обаче не те разбирам какъв ти е интереса да лаеш и да се пениш срещу нещо, което въобще не те засяга. Не те знам какви комплекси избиваш, и какво театро играеш, но повярвай ми - никой в тази тема не иска да те слуша. Дръж си гегата и си варди стадото, а за биткойна разправяй приказки на овцете си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Браво, Боко, подпирай се на гегата и пази стадото
                Пазя го аз от вълци като тебе
                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  "Умнико Многознайко",
                  човек който купува апартаменти, дава ги под наем и с наемите купува нови апартаменти
                  спекулант ли е или прави дълготрайни инвестиции ?
                  Щом един копач на цифрички,се сравнява с инвеститор в недвижими имоти ясно е на какво ниво си.В недвижимите имоти няма само купува/продава,там се създава и стойност.По добре си пиши в темата за Политика там поне с копи пейст на фалшиви новини от интернет се радваш на внимание.Няма никакво значение,аз какъв съм.По важното е,че ти и себеподобните искате да върнете света със 1000г.назад.Светът е такъв какъвто е сега благодарение на напечатаната ликвидност,защото предизвика този икономически и технологичен бум,който е следствие на същата тази ликвидност,което не изключва факта,че има и недостатъци.А какво предлагате вие,да се ограничи ликвидността до 21 000 000 биткойни и какво,откъде фирмите ще имат достатъчен ресурс за иновации,за развитие,за технологии и т.н.Биткойна няма как да донесе прогрес,поради ограничеността заложена в неговият код.А тази мантра,че ще съхрани някаква стойност,е само за наивници. Май и вярващите в него имат някаква ограниченост в кода.Копайте си във виртуалните ферми и се радвайте на богатството си.
                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                    Е те точно заради такива като тебе и Барбарон ще съм аут.Щото няма да купувам нещо,което Андрешковци могат да го копат,та дори и да ходи в космоса.
                    Браво, Боко, подпирай се на гегата и пази стадото
                    Last edited by X_Y; 25.03.2021, 21:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Теб кво те вълнува кой за какво го ползва, ти така или иначе си аут
                      Е те точно заради такива като тебе и Барбарон ще съм аут.Щото няма да купувам нещо,което Андрешковци могат да го копат,та дори и да ходи в космоса.
                      Last edited by X_Y; 25.03.2021, 21:50.
                      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                      Коментар


                      • Вече няма спор, че уБитиятКон изригва смело към 100 000...., една курЕКЦИЯ до 20 хил. е малка подробност за големите играчи в този форум

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                          Ся да се разберем,колко от поддръжниците на биткойна го ползват за спекула,моля да си вдигнат ръката
                          Използващите го за дълготрайна инвестиция и съхраняване на стойност да се допълнят в списъка по долу:
                          1.Матеев
                          Барбарон и Чорни ги пишем спекуланти и повече да не пишат,че вярват в светлото бъдеще на биткойна
                          "Умнико Многознайко",
                          човек който купува апартаменти, дава ги под наем и с наемите купува нови апартаменти
                          спекулант ли е или прави дълготрайни инвестиции ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                            Ся да се разберем,колко от поддръжниците на биткойна го ползват за спекула,моля да си вдигнат ръката
                            Използващите го за дълготрайна инвестиция и съхраняване на стойност да се допълнят в списъка по долу:
                            1.Матеев
                            Барбарон и Чорни ги пишем спекуланти и повече да не пишат,че вярват в светлото бъдеще на биткойна
                            Теб кво те вълнува кой за какво го ползва, ти така или иначе си аут

                            Коментар


                            • Ся да се разберем,колко от поддръжниците на биткойна го ползват за спекула,моля да си вдигнат ръката
                              Използващите го за дълготрайна инвестиция и съхраняване на стойност да се допълнят в списъка по долу:
                              1.Матеев
                              Барбарон и Чорни ги пишем спекуланти и повече да не пишат,че вярват в светлото бъдеще на биткойна
                              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                              Коментар


                              • Благодаря и на купувачите преди това

                                Коментар

                                Working...
                                X