IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Похвали се когато си вземеш парите обратно, което според мене е малко вероятно. Всичките тези облачни копанета според мене са пирамиди от първата до последната.
    И аз като тебе сглупих преди 4 години да им дам пари, и в един прекрасен момент акаунта ми просто изчезна от сайта им. Всякакви мейли до съпорта бяха глас в пустиня. Пожелавам ти да не се случва на тебе, но вероятноста да се случи е много голяма. Просто свиквай от сега, че ще пиеш една студена вода.
    Схемата за измама е класическа, и аз се учудвам, че толкова много хора се връзват на нея.
    Гърмян заек съм
    За 6 години съм използвал десетина Cloud Mining.
    Само 2 се оказаха мошеници, но дори и от тях не съм на 100% загуба

    Извадка от първия мой bitcoin-wallet:
    Първата ми биткойн-транзакция:
    Hash f27d87d813...4d63e4 2015-08-10 19:16

    Общ брой транзакции: 1,198
    Общо получени: $8,916,961.57
    Общо изпратени: $8,916,961.57
    Last edited by barbaron; 24.03.2021, 13:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


      Марине, гаси крипто-печките и идвай при китайците Аз съм при тях от 6 дни

      https://www.bitfufu.com/
      Барби, Благодарско за Поканата, но имам не добри попадения в Cloud Mining и съм си казал никога повече, а клетвите трябва да се спазват!
      Успех с bitfufu и не само
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


        Марине, гаси крипто-печките и идвай при китайците Аз съм при тях от 6 дни

        https://www.bitfufu.com/
        Похвали се когато си вземеш парите обратно, което според мене е малко вероятно. Всичките тези облачни копанета според мене са пирамиди от първата до последната.

        И аз като тебе сглупих преди 4 години да им дам пари, и в един прекрасен момент акаунта ми просто изчезна от сайта им. Всякакви мейли до съпорта бяха глас в пустиня. Пожелавам ти да не се случва на тебе, но вероятноста да се случи е много голяма. Просто свиквай от сега, че ще пиеш една студена вода.

        Схемата за измама е класическа, и аз се учудвам, че толкова много хора се връзват на нея.
        Last edited by Mateev; 24.03.2021, 12:53.

        Коментар



        • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
          Добри Ютро!!!
          На шортаджиите май пак им скъсаха шортите - сега с голите дупета да ги видим какво ще правят/или какво ще ги правят
          Марине, гаси крипто-печките и идвай при китайците Аз съм при тях от 6 дни

          https://www.bitfufu.com/
          Last edited by barbaron; 24.03.2021, 12:27.

          Коментар


          • Цена: 1.50 Bitcoins

            Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение
            Продажбата на Tesla срещу биткойн не е кой знае каква новина, доколкото за тази опция Мъск вече говори преди два месеца. Ключов е другия му туит, в който посочва, че получените при продажба биткойни няма да се конвертират в кеш.
            Умник, след година ще спечели повече от Bitкойните, отколкото от продадените Tесли за долари
            Пуска един twit и биткойна скача от 53 800 на 56 200


            "Tesla is using only internal & open source software & operates Bitcoin nodes directly.
            Bitcoin paid to Tesla will be retained as Bitcoin, not converted to fiat currency.
            Pay by Bitcoin capability available outside US later this year"
            https://twitter.com/CoinCornerMolly/...50795405275137
            Last edited by barbaron; 24.03.2021, 12:57.

            Коментар


            • Добри Ютро!!!
              На шортаджиите май пак им скъсаха шортите - сега с голите дупета да ги видим какво ще правят/или какво ще ги правят
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Ай чиситУ, Бай ви Мъск продава Тесли ДИРЕКТНО срещу биткойн. Нема борси, банки, посредници, фиати миати и хартйки
                https://twitter.com/elonmusk/status/1374617643446063105
                Продажбата на Tesla срещу биткойн не е кой знае каква новина, доколкото за тази опция Мъск вече говори преди два месеца. Ключов е другия му туит, в който посочва, че получените при продажба биткойни няма да се конвертират в кеш.

                Коментар


                • Ай чиситУ, Бай ви Мъск продава Тесли ДИРЕКТНО срещу биткойн. Нема борси, банки, посредници, фиати миати и хартйки
                  https://twitter.com/elonmusk/status/1374617643446063105
                  Last edited by better; 24.03.2021, 11:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

                    ахам , викаш ти си кихай 100 кинта на банката , па се радвай, че ти приспадат 10 кинта от данъка
                    от 100 до 10 викаш няма разлика...,
                    ама не тва е въпроса.,,,
                    въпроса е , че на бай евреин кинтите дет ги ползваме, си мислим, че са наще кинти, ама не са!!
                    ся ще ни иска налог щот ги ползваме
                    Змията най-хапе когато умира Усеща и вижда, че метеорита Биткойн е все по-близо
                    Last edited by better; 24.03.2021, 10:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      какво сте се затюхкали,
                      това съобщение е за ФИРМЕНА сметка, не за лична.
                      И децата знаят, че банковите разходи се признават за фирмен разход, така че няма разлика за собствениците на фирми.
                      ахам , викаш ти си кихай 100 кинта на банката , па се радвай, че ти приспадат 10 кинта от данъка
                      от 100 до 10 викаш няма разлика...,
                      ама не тва е въпроса.,,,
                      въпроса е , че на бай евреин кинтите дет ги ползваме, си мислим, че са наще кинти, ама не са!!
                      ся ще ни иска налог щот ги ползваме

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                        какво сте се затюхкали,
                        това съобщение е за ФИРМЕНА сметка, не за лична.
                        И децата знаят, че банковите разходи се признават за фирмен разход, така че няма разлика за собствениците на фирми.
                        Отделно, ако някой го зоват габровските жилки, може да си отвори други фирмена левова сметка в други банки, за да е под прага на 200к.
                        Но мисля, че отрицателните лихви ще са минало през средата на другата година, освен ако не дойдат четвърта и пета вълна със по-жилави мутирали Ковидчета и икономиките вече наистина колабират.
                        Въпрос на време е да понижат лимитите и за физически лица. Тогава Ганьо, който от турско време е научен и привикнал безропотно да се подчинява на всяка заповед, ще почне да си плаща на банкстерите дънък на собствените си спестявания, и окончателно ще се превърне в съвременен крепостен селянин...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

                          с господин математика няма как да не се съглася тук
                          тва с отрицателните лихви не е от вчера
                          лека по лека, со кротце по благо , и с малко кютек..,всички отиваме на тая гара
                          алюзията с офшорки,криптоси или злато, си остава алюзия- или пълна илюзия
                          какво сте се затюхкали,
                          това съобщение е за ФИРМЕНА сметка, не за лична.
                          И децата знаят, че банковите разходи се признават за фирмен разход, така че няма разлика за собствениците на фирми.
                          Отделно, ако някой го зоват габровските жилки, може да си отвори други фирмена левова сметка в други банки, за да е под прага на 200к.
                          Но мисля, че отрицателните лихви ще са минало през средата на другата година, освен ако не дойдат четвърта и пета вълна със по-жилави мутирали Ковидчета и икономиките вече наистина колабират.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Това за отрицателните лихви не е новост. Аз го писах преди няколко седмици (месец).

                            По големи наличности в повечето банки цакат с лека такса. Просто такива са правилата навсякъде.

                            Парите няма къде да отидат в чужбина щото и там в стабилните банки е същото.

                            Даже нашето правителство взе заем с отрицателна лихва.

                            Кеш има, ама читави бизнеси за инвестиране няма. А и хората се ослушват заради пандемията. Предполагам с отшумяването на пандемията ще почнат да инвестират. Българите традиционно в имоти. А и може да почнат да се появяват по читави бизнес планове и банките да почнат да финансират повече.

                            Още от доста отдавна банките в БГ се опитват со кротце со благо да убедят клиентите си с много кеш да го вкарат в някакви фондове. Повечето банки работят с някакви инвестиционни фондове. Някои даже и са го направили - но повечето пари отиват в изключително консервативни фондове.


                            п.п.
                            И не си мислете, че хората с много кеш ще почнат да "инвестират" в биткоини. Сал един Матеев опитва с джобни там да цъка.


                            п.п.п
                            И това не е от вчера, в БГ банковата система има много кеш, въпреки нулевите лихви и продължава да се увеличава. Не знам добре ли е или зле.
                            с господин математика няма как да не се съглася тук
                            тва с отрицателните лихви не е от вчера
                            лека по лека, со кротце по благо , и с малко кютек..,всички отиваме на тая гара
                            алюзията с офшорки,криптоси или злато, си остава алюзия- или пълна илюзия


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Това за отрицателните лихви не е новост. Аз го писах преди няколко седмици (месец).

                              По големи наличности в повечето банки цакат с лека такса. Просто такива са правилата навсякъде.

                              Парите няма къде да отидат в чужбина щото и там в стабилните банки е същото.

                              Даже нашето правителство взе заем с отрицателна лихва.

                              Кеш има, ама читави бизнеси за инвестиране няма. А и хората се ослушват заради пандемията. Предполагам с отшумяването на пандемията ще почнат да инвестират. Българите традиционно в имоти. А и може да почнат да се появяват по читави бизнес планове и банките да почнат да финансират повече.

                              Още от доста отдавна банките в БГ се опитват со кротце со благо да убедят клиентите си с много кеш да го вкарат в някакви фондове. Повечето банки работят с някакви инвестиционни фондове. Някои даже и са го направили - но повечето пари отиват в изключително консервативни фондове.


                              п.п.
                              И не си мислете, че хората с много кеш ще почнат да "инвестират" в биткоини. Сал един Матеев опитва с джобни там да цъка.


                              п.п.п
                              И това не е от вчера, в БГ банковата система има много кеш, въпреки нулевите лихви и продължава да се увеличава. Не знам добре ли е или зле.
                              За първи път съм съгласен с теб за някои неща горе

                              Но затова не съм много съгласен:
                              "По големи наличности в повечето банки цакат с лека такса." - 1,5% не са лека такса а са си доста пари, когато става въпрос за големи суми.
                              "Повечето банки работят с някакви инвестиционни фондове." - така е, но доходността е отрицателна в повечето случаи
                              "И не си мислете, че хората с много кеш ще почнат да "инвестират" в биткоини." - който иска може да си ги обърне в Стейбълкойни - освен, че няма да плаща такси и отр. лихви, може и да ги заключи в Бинанс срещу 5-6% лихва
                              Last edited by better; 24.03.2021, 00:01.

                              Коментар


                              • Според мен с това печатане на пари и въвеждането на отр. лихви дали не се цели пълна "цифровизация" ? Не е ли това начин лека полека да изчезне кеша, всичко да стане цифрово и следователно лесно проследимо? Мнохо хора ще кажат Криптото/Биткойн е анонимно, ам не е "баш" така

                                Както каза колегата по-долу, по анонимно от кеша - няма
                                Незнам за добро или лошо, но това "толериране" на критпото не вярвам да е ей така от самосебеси и без цел....
                                Last edited by better; 23.03.2021, 23:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X