IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
    Опа ..ама твойта теза беше, че реалния може без цифровия - аз кавам че не може.
    Да се чуди човек, как светът се е довлякъл до 90-те на миналия век без цифров свят?! И да се чуди човек, как Айнщайн е саздал теорията си за Относителността без цифров свят и без справки в Гугъл?!...
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      !
      Ти специално имаш да отговаряш на много елементарни и фундаментални въпроси
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Бъдещето обаче ще принадлежи на онези хора, които твърдо са стъпили в реалния свят и същевременно използват всички предимства на цифровия! Просто е.
        Опа ..ама твойта теза беше, че реалния може без цифровия - аз кавам че не може. Колкото и малко да иска да го ползва, ако го няма всичко е мъгла Цифровия свят не може да ти даде вода въздух и храна, но медии, търговия, образование, здравеопазване - всичко ще бъде зависимо от дигиталния свят

        Представи си че искаш да сключиш сделка и да платиш в някоя валута. Първата ти работа е ще да видиш какъв е курса на възможно най-много пазари..е как става това ;-)
        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
          Новите технологии за добив на синтетично злато ги знаем - кюлчета с пълнеж от волфрам
          И аз мисля, че курта007 се обърка. Може би имаше предвид добив на синтетични диаманти. Вярно е, че в Русия вече ги отглеждат като домати.... Само че диаманта е разновидност на въглерода и не е химически елемент. Докато златото е химически елемент и няма как да се добива без ядрен синтез. А ядреният синтез освен всичко друго изисква огромна енергия!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
            Дори и да има такива, тяхната контрибуция в човешката общност ще е нищожна и рано или късно ще се принудят да се дигитализират вместо изолират.
            Оппаааа, чЕкай малко!... Къде съм казал, че трябва да се изолираме от цифровия свят?!... Говоря ти за Интернет наркоманията!... Аз си ползвам Интернет бе за да съм зависим от него.

            Това, което вие се опитвате да пропагандирате е да се изолираме от действителния свят и да не ни интересува кочинката наоколо?!... Бъдещето обаче ще принадлежи на онези хора, които твърдо са стъпили в реалния свят и същевременно използват всички предимства на цифровия! Просто е.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
              В момента се тестват някой нови технологии с който къде успешно къде не, добиват синтетично злато !
              До 50г сигурно ще го правят без проблем,така че обръщай златото в койни докато е време.
              Новите технологии за добив на синтетично злато ги знаем - кюлчета с пълнеж от волфрам

              Коментар


              • Forex Master

                Ай много си се зомбирал - биткойн в сегашното му изпълнение е дива пирамида и от повече разяснения няма нужда - как и защо е пирамида ще ти обяснят ужилените. Биткойн има стойност 00.
                Златото е измерител на човешката алчност и глупост и от него ще боли много.
                Стига с тая алчност, успокойте се малко - спекулантите били лоши хора, цъкат си хората, нито се бият, нито насилват някой или пък да се налагат - ама били лошави !
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Все още има, а и винаги ще има хора, които не са Интернет наркомани!...
                  Дори и да има такива, тяхната контрибуция в човешката общност ще е нищожна и рано или късно ще се принудят да се дигитализират вместо изолират..НО по-същественото е, че мярката за стойност на реалния свят е в дигиталния. А не само мярката - както се вижда регистъра на комуникациите ще е там, туловете за търговия ще са там. Всеки който иска да се възползва макс от всичко което предлага света ще бъде принуден да се дигитализира.

                  Така че замисли се дори ти - искаш ли да имаше реален свят без помощта на дигиталния
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty


                    Именно...

                    Явно не правиш разлика между биткойни и Гокс биткойни?! Последните не са пари, а обещание на Гокс за пари! Аз също съм използвал Гокс и една стинка не съм изгубил, защото не съм спекулирал с Биткойн!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                      Реалния свят също не може без дигиталния
                      Все още има, а и винаги ще има хора, които не са Интернет наркомани!...
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        ...
                        Реалния свят също не може без дигиталния

                        п.с. Само че както се казваше пак в онзи филм: 'What is real ?'
                        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty
                          Те печелят като обират парите на дребните спекуланти и копачи.
                          Ако дребните биткойн спекуланти и копачи не правят спекулка, като продават биткойните си с надеждата да ги купят по-евтинко, няма как някой да ги обере!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                            А защо си сигурен че дейстивтелния/физическия свят не е илюзия/сън както в Матрицата ?
                            Първоначално изпратено от Xman1
                            При всичко това съм учуден, защо хората продължават да се вкопчват в материалното, след като отдавна сме откирли, че то не съществува.
                            Гробищата са пълни със смели млади хора, които в последните секунди на своя живот са си мислили, че идващата срещу тях кола, автобус, влак... са само плод на тяхното въображение...

                            Учете повече философия... Юм, Кант, Киркегор и забележките им спрямо агностиците... Както е казал дЕдо ви Маркс, едно метафизично твърдение може да бъде потвърдено или оборено само от практиката!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Действителният свят може да съществува без цифровия, но цифровият не може без действителния!
                              А защо си сигурен че дейстивтелния/физическия свят не е илюзия/сън както в Матрицата ?


                              Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Грешиш за ценните метали и златото. За останалото съм съгласен.
                              В момента се тестват някой нови технологии с който къде успешно къде не, добиват синтетично злато !
                              До 50г сигурно ще го правят без проблем,така че обръщай златото в койни докато е време.
                              Last edited by kurta007; 12.03.2014, 09:58.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty
                                Разхищават се напразно твърде много ресурси и енергия, а накрая не се произвежда никакъв полезен продукт.
                                Стори ми се, че си дал оценка за сегашната банкова и финансова система в света... Огледай се! На всеки ъгъл има банкови клонове и банкомати. Това са лихвари-паразити, които не могат да живеят ако не дават кредити. И когато съвсем закономерно хората започнат да се затрудняват да си връщат кредитите, тези паразити или изкуствено намалят лихвите ограбвайки пенсионните и здравноосигурителните системи или започват да изнудват правителствата за пари от данъкоплатците...
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X