IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте, на всички!
    Аз съм нов тук, така ,че… надявам се да не сте груби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Остави ,тия с 3 клика ти продават всичко ни име искат нито каквито и да е данни ,пълен шит както казваш днес ги има утре ги няма
      Бегай с 200 от тез, не че и другите са цвете де, въпреки, че искат майка си и баща си за верификации.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Като гледам само там е листната тая шитня. Първо рег, после вкарваш някой лев и купуваш, ама докато продадеш, я борсата ще изчезне я тая шитня.
        Ако ще играеш комар, по-добре се пробвай с топ 10 шитни, поне ги има в най-големите борси, където шансът да изгърмят е по-малък. Ако искаш на по-сигруно и ти се чакат 1-2 год - купи си Кон, метни го на някой софт уолет (Exodus e ok за начинаещи) и чакай.
        Остави ,тия с 3 клика ти продават всичко ни име искат нито каквито и да е данни ,пълен шит както казваш днес ги има утре ги няма

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          За хазарта ,до колко мислиш може да я надуят.Тая борса xt.com направих една регистрация с мейл после нещо провах да купя ама не стана нищо изглежда ми малко измислена ,как се захранва акаунта ,или първо се купува не знам и аз
          Като гледам само там е листната тая шитня. Първо рег, после вкарваш някой лев и купуваш, ама докато продадеш, я борсата ще изчезне я тая шитня.
          Ако ще играеш комар, по-добре се пробвай с топ 10 шитни, поне ги има в най-големите борси, където шансът да изгърмят е по-малък. Ако искаш на по-сигруно и ти се чакат 1-2 год - купи си Кон, метни го на някой софт уолет (Exodus e ok за начинаещи) и чакай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            За кво ти е тая шитня бе Каврък? Ще я надяут, после ще разпродадат, а ти ще останеш с пръст в устата.
            За хазарта ,до колко мислиш може да я надуят.Тая борса xt.com направих една регистрация с мейл после нещо провах да купя ама не стана нищо изглежда ми малко измислена ,как се захранва акаунта ,или първо се купува не знам и аз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              WDC/USDT- Това ли му е тикера ?

              А binance ?Питам понеже не съм в час коя е най-така добрата и стабилна платформа за покупка на такива токени ?Нещо като еквивалента на IBKR за акциите ?

              Note: This coin is not listed on Binance for trade and service.- в Binance ми излезе това ?
              За кво ти е тая шитня бе Каврък? Ще я надяут, после ще разпродадат, а ти ще останеш с пръст в устата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                WDC/USDT- Това ли му е тикера ?

                А binance ?Питам понеже не съм в час коя е най-така добрата и стабилна платформа за покупка на такива токени ?Нещо като еквивалента на IBKR за акциите ?

                Note: This coin is not listed on Binance for trade and service.- в Binance ми излезе това ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  От къде може да се купи новата валута worldcoin на Сам Алтман i open AI
                  https://www.xt.com/en/trade/wdc_usdt

                  Коментар


                  • От къде може да се купи новата валута worldcoin на Сам Алтман i open AI

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Тва са някакви твои твърдения, постни един линк да видим откъде ги четеш тия раути.
                      Не си губи времето с тоя спамер. Само хвърля някакви конспирации и после започва да се заяжда. Лошото е че даже не ги чете никъде, а си ги измисля. И като му кажеш я покажи и почват едни обвинения, едни напатки, едни празни приказки и към всяка от тях прилепва някакъв обиден епитет.
                      Оставете го да инвестира в "Децентрализираните" акции на Алтерко, там е бъдещето и технологично и финансово за него, а не в някакви бити Коне. Даже може теория да ви развие как може да купи крипто на цена под пазарната с едни 10-15%, както лъга в другата тема за Жълтото. Иначе не говорил празни приказки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Тва са някакви твои твърдения, постни един линк да видим откъде ги четеш тия раути.
                        От кога си в крипто сферата ?
                        Или не си отдавна или още от началото си чел макси пропаганда
                        Last edited by petrg5s; 18.07.2023, 21:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Това е така,но няма нищо децентрализирано в бития кон !
                          Каква децентрализация като от 7-8г разработката му е изцяло в ръцете на една частна фирма


                          Тва са някакви твои твърдения, постни един линк да видим откъде ги четеш тия раути.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Биткойн е ценен (и ще става още по-ценен) защото е децентрализиран, а по-важно от децентрализацията - няма.
                            Това е така,но няма нищо децентрализирано в бития кон !
                            Каква децентрализация като от 7-8г разработката му е изцяло в ръцете на една частна фирма



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Петреее, къде ги четеш тези глупости бря?
                              Знаеш ,че не говоря празни приказки като повечето в този форум.

                              Не са никакви глупости,а неща случили се пред очите ми ,както сега ще се случат поредния халвинг и BlackRock спот ЕТФ (тoва разбира се не е100% сигурно,само заради съществуването на Тетер)
                              Last edited by petrg5s; 18.07.2023, 06:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                                Проблемът при него е, че гледа от гледна точка на технологиите, респективно бързото им развитие и появата на все по-добри технологични решения. Няколко познати IT специалисти през 2017 и 2018 години продадоха своите биткойни, за да вложат в нови проекти, които според тях предлагаха по-добри технически решения от биткойн. И загубиха всичко, защото биткойн е финансов протокол, а това означава, че технологията в случая е без особено значение. Но това трудно се обяснява на IT сектора, щото трудно вдяват
                                И точно в това му е грешката. Затова му казвам, че Биткойн няма нужда от "развитие". Биткойн е елементарен, даже архаичен в сравнение с криптовалутите. Върху него не може да се прави нищо (все още), няма смартконтракти (освен LN) - нищо. Биткойн е ценен (и ще става още по-ценен) защото е децентрализиран, а по-важно от децентрализацията - няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X