IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    Бе ти най-добре се научи и да продаваш, а не само да си дършиш (гледам си се светнал и вече се пробваш, което е похвално). Ама недей да пречиш и на останалите да го правят с молби да не си продават койнчетата, докато ти си прибираш профита през това време. Не е пичовско така, нал разбираш?
    Ти мен не ме мисли и да продавам се научих.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Мдааа затова някои колеги по-долу казаха. Трябват здрави нерви - купуваш и забравяш
      Ако на 20-30% корекцийки "разкарваш" не е за теб тая раУта
      Бе ти най-добре се научи и да продаваш, а не само да си държиш (гледам си се светнал и вече се пробваш, което е похвално). Ама недей да пречиш и на останалите да го правят с молби да не си продават койнчетата, докато ти си прибираш профита през това време. Не е пичовско така, нал разбираш?
      Last edited by IvelinaJensen; 20.04.2021, 14:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

        Какво да гледаме,купил си връх при цена от около $15 000 и си ги държал дори до достигането на $3000

        [ATTACH=CONFIG]n3749092[/ATTACH]
        Мдааа затова някои колеги по-долу казаха. Трябват здрави нерви - купуваш и забравяш
        Ако на 20-30% корекцийки "разкарваш" не е за теб тая раУта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Свърши да - на 50700
          Е не е баш като през 2017 год. коги сме влЕзнали:
          [ATTACH=CONFIG]n3749075[/ATTACH]
          я верно бе, че така е направил. Е то при това положение освен да държи друго не му остава. Айде да бегам да си пресадя краставиците, че цъфнаха, а аз седя тук и се занимавам с глупостите на психопати

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Датата и цената гледай, другото не ти трябва
            П.с сега видях, че на 2020-03-13 съм хванал още по-яка примоцийка.
            Какво да гледаме,купил си връх при цена от около $15 000 и си ги държал дори до достигането на $3000

            Click image for larger version

Name:	Screenshot_6.jpg
Views:	1
Size:	81.8 КБ
ID:	3749092
            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

              12 години да е забравил за биткойните си и сега случайно да се е сетил.... Малко странно ми е, чак невероятно. Обаче ако е истина и хакне 33 хил биткойна из борсите за продаване, ще катурне целия крипто пазар. Между другото дори да не е истинска тази история, напълно възможни са такива неща. В обръщение до колкото знам са много малък процент от добитите койни, повечето са неактвини от години.
              Ти ако имаш имане за почти 2 милиарда долара, по форОмите ли ще разпитваш какво да правиш с него?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                12 години да е забравил за биткойните си и сега случайно да се е сетил.... Малко странно ми е, чак невероятно. Обаче ако е истина и хакне 33 хил биткойна из борсите за продаване, ще катурне целия крипто пазар. Между другото дори да не е истинска тази история, напълно възможни са такива неща. В обръщение до колкото знам са много малък процент от добитите койни, повечето са неактвини от години.
                Майтап е. И аз оня ден избазиках едно приятелче, че неясно от къде в по портфейла ми са се появили изведнъж 220 биткойна, пратени по грешка вероятно. Човекът и за секунда не се усъмни, че това се е случило. Не бъдете наивни - гъбаркат ви. Освен това тогава в БГ още никой не знаеше за биткойните.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bfx Разгледай мнение
                  12 години да е забравил за биткойните си и сега случайно да се е сетил.... Малко странно ми е, чак невероятно. Обаче ако е истина и хакне 33 хил биткойна из борсите за продаване, ще катурне целия крипто пазар. Между другото дори да не е истинска тази история, напълно възможни са такива неща. В обръщение до колкото знам са много малък процент от добитите койни, повечето са неактвини от години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    я задраскай всичко и го пусни пак, че така незадрасканото ме обърква

                    Та дa си дойдем на думата. Днес беше поредната промоция. Поне веднъж си признай, че си сбъркал, че така праиш много лошо впечатление
                    Датата и цената гледай, другото не ти трябва
                    П.с сега видях, че на 2020-03-13 съм хванал още по-яка примоцийка.
                    Last edited by better; 20.04.2021, 13:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Свърши да - на 50700
                      Е не е баш като през 2017 год. коги сме влЕзнали:
                      [ATTACH=CONFIG]n3749075[/ATTACH]
                      я задраскай всичко и го пусни пак, че така незадрасканото ме обърква

                      Та дa си дойдем на думата. Днес беше поредната промоция. Поне веднъж си признай, че си сбъркал, че така праиш много лошо впечатление

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        щом чакаш да видиш на къде ще тръгне пазара и да прочетеш новините и после отговаряш - ясен си ми. Гола водааааааааа

                        Да ти припомня, че вчера не позна като каза, че промоцията е свършила, а тя продължи
                        Свърши да - на 50700
                        Е не е баш като през 2017 год. коги сме влЕзнали:
                        Click image for larger version

Name:	dek.jpg
Views:	1
Size:	57.6 КБ
ID:	3749075
                        Last edited by better; 20.04.2021, 12:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Грешиш
                          щом чакаш да видиш на къде ще тръгне пазара и да прочетеш новините и после отговаряш - ясен си ми. Гола водааааааааа

                          Да ти припомня, че вчера не позна като каза, че промоцията е свършила, а тя продължи
                          Last edited by IvelinaJensen; 20.04.2021, 12:45.

                          Коментар


                          • https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=3&t=7468
                            Ремонти
                            Форум за ремонти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              сигурно е щото наистина съм отскоро. Нормално. Но на теб не ти личи, че си от отдавна. Е това вече не е много нормално
                              Грешиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

                                Тук https://www.hotbit.io/register?ref=1719705 има разни неща, които са със стотици проценти нагоре в същото време
                                не ми се отваря. Но не ме и интересува - на чуждите пазари има неща с 1000% нагоре - стигат ми - няма как да следя всичко, а не е и нужно

                                Коментар

                                Working...
                                X