IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дивергенцията между Биткойна и Етериум продължава.
    Биткойна обърна ред е на Етериум. Мирише ми на връх и при него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от coolio Разгледай мнение

      Тези ще спрат много скоро, а на тяхно място ще дойдат други драскачи, разбирачи и специалисти по ТА Така е било още от самото създаване на темата от Мастера преди много-много години, когато товарихме първите си койни от IRC каналите, мисля плащахме по 50-60-70 долара. Та моите наблюдения са, че никовете се сменят след всеки по-голям скок на цената - моментните драскачи осъзнават колко са били смешни и се скриват, а на тяхно място идват нови... и така колелото се върти, а цената си расте на пук на техните "анализи" и апокалиптични предсказания
      глупости на търкалета
      Великият ви мастер цъфна тука, 2-3 години след като първият койн беше емитиран.
      Изгуби се отдавна, изглежда още тогава е кеширал. Вземете пример от Форекс Мастера!

      Коментар


      • Тези вече спряха....
        Отляво - Преди. Отдясно - ......
        Last edited by better; 28.04.2021, 00:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Искам да призова хората, които смятат, че Биткойн е Пирамида, Понци схема, Въздух, Шитня и т.н.
          Нека да докажат, че истински вярват в това!
          Как?
          Нека спрат да пишат в темата, защото няма логика да се интересуват от една пирамида, въздух, Понци схема и т.н.
          Ако продъжават да пишат в темата, значи се интересуват от Биткоин и вярват, че не е Пирамида, Понци схема, Въздух, Шитня и т.н.
          Сбогом!
          Тези ще спрат много скоро, а на тяхно място ще дойдат други драскачи, разбирачи и специалисти по ТА Така е било още от самото създаване на темата от Мастера преди много-много години, когато товарихме първите си койни от IRC каналите, мисля плащахме по 50-60-70 долара. Та моите наблюдения са, че никовете се сменят след всеки по-голям скок на цената - моментните драскачи осъзнават колко са били смешни и се скриват, а на тяхно място идват нови... и така колелото се върти, а цената си расте на пук на техните "анализи" и апокалиптични предсказания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

            Къде, кога, как и за какво ще пиша, не си ти, който ще ми каже.
            Ще помоля модератораторите, да ти обърнат внимание за това.
            Опитах се да бъда доброжелателно полезен, като пуснах ГОДИШНА графика на Биткойна. Но ти като някакво келешче. потарям КАТО, започна да се репчиш. При това, без елементарни познания във финанасовата материя.Или именно, заради липсата им.
            Аре, лека.
            Ти не пускаш годишна графика,а годишни кендъли,на база месечна графика направени от индикатор.И не разбрах,какво искаше да покажеш с твоето индикаторче и къде е разликата от постната от мен графика за златото и постната от теб която я представяш за годишна,освен че не са представени флуктуациите на пазара през този едногодишен период,а е дадена цена на 01.01.хххх г.и 31.12хххх г.и си направил годишна графика.Това и без индикатор може да се направи ръчно,преди да се появи компютъра търговците на Уолстрийт са го правили на ръка,и то за дневни периоди
            Като ти гледам с тази графика,която си пуснал финансовите ти познания са много големи.Аре,лека
            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

            Коментар


            • Искам да призова хората, които смятат, че Биткойн е Пирамида, Понци схема, Въздух, Шитня и т.н.
              Нека да докажат, че истински вярват в това!
              Как?
              Нека спрат да пишат в темата, защото няма логика да се интересуват от една пирамида, въздух, Понци схема и т.н.
              Ако продъжават да пишат в темата, значи се интересуват от Биткоин и вярват, че не е Пирамида, Понци схема, Въздух, Шитня и т.н.
              Сбогом!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                Какво търсиш тук,чаткай си в инстафорекс форума за центове.Благодаря,че ни каза какво е годишна графика и от кога започва периода и кога завършва.
                П.П.Върни се и прочети поста ми за графиката,където съм писал за двадесет годишен период,а не съм казал,че това е годишна графика и в следващият пост съм написал,че това е МАХ период на чарт от интерактив,многознайко.То хубаво е сега и да ни обясниш кога започват и свършват баровете на едно минутна графика
                П.П.2 И закачката беше към друг колега от форума,ама ти искаше много да блеснеш със знания,но не четеш между редовете.Айде пиши си не ми пречиш
                Къде, кога, как и за какво ще пиша, не си ти, който ще ми каже.
                Ще помоля модератораторите, да ти обърнат внимание за това.
                Опитах се да бъда доброжелателно полезен, като пуснах ГОДИШНА графика на Биткойна. Но ти като някакво келешче. потарям КАТО, започна да се репчиш. При това, без елементарни познания във финанасовата материя.Или именно, заради липсата им.
                Аре, лека.
                Last edited by SKP; 27.04.2021, 21:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  Нито съм програмист, Нито ти знаеш, какво е ЕА. Нито си наясно, какво е кендъл или бар. И какви са неговите характеристики. Явно отчайващо много е паднало нивото на този форум. Тези графики, като твоята, вярно ги измислиха програмистчета, които въобще не бяха в час с елементарни финансови параметри и традиционни параметри. Неудобни, неясни за анализ, с две думи отвратителни. Използват ги крипто борсите, и объркват така клиентите си. Това, което си пуснал е максимален количество информация, а не годишен период. Вероятно е на седмичен период, като гледам.
                  Учете, бе, хора. Престанете да се излагате, като кифладжии, по форумите.
                  Ето ти подобни на тоите графики. Но те не са ГОДИШНИ. ГОДИШНИ означава, че кедндъла/бара започва в 00.00ч. на 01.01. ХХХХг., и завършва в 23.59.59ч, на 31,12, ХХХХг..



                  Какво търсиш тук,чаткай си в инстафорекс форума за центове.Благодаря,че ни каза какво е годишна графика и от кога започва периода и кога завършва.
                  П.П.Върни се и прочети поста ми за графиката,където съм писал за двадесет годишен период,а не съм казал,че това е годишна графика и в следващият пост съм написал,че това е МАХ период на чарт от интерактив,многознайко.То хубаво е сега и да ни обясниш кога започват и свършват баровете на едно минутна графика
                  П.П.2 И закачката беше към друг колега от форума,ама ти искаше много да блеснеш със знания,но не четеш между редовете.Айде пиши си не ми пречиш

                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Само да не стане като с Мъск и продажбите на Тесла в биткоини

                    Тати обеща да ми купи колело, ама друг път.
                    Кво колело? С туй нещо капачката на вентила не може да купиш. Това струва 0 (НУЛА)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Така е, това е Понци, Пирамида, въздух, 0
                      Само да не стане като с Мъск и продажбите на Тесла в биткоини

                      Тати обеща да ми купи колело, ама друг път.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        По понзи от това здраве му кажи

                        Дайде ми там 100 милиона в цифрички, па след 2 години ще видим.

                        Па и това няма ограничения в копането.

                        Може да си копаш колкото искаш бройки и да си ги раздаваш назаем или по-скоро връщаш.
                        Така е, това е Понци, Пирамида, въздух, 0

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                          [ATTACH=CONFIG]n3752678[/ATTACH]
                          За последните двадесет години
                          Двадесет годишен тренд
                          За сравнение между тази шитня,биткойна и златото не може и дума да става дори графично погледнато
                          Така е прав си, това даже не е шитня - това е въздух, пирамида или Понзи схема, това не цент ами стотинка не струва. Не, половин стотинка даже не струва
                          Last edited by better; 27.04.2021, 21:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Мъск взе ли да продава Теслите в биткоини?

                            Питам за един приател тука?

                            Надявам се, някой ден да разбереш разликата между реклама и реалност.
                            Кажи на твоя приятел, че той няма нищо. Това "нещо" дет уж притежава е въздух и струва 0 и е жертва на Понци схема, Пирамида.
                            А Мъск кво мисли, нз. Питай него, ето адреса:

                            Corporate Secretary
                            Tesla, Inc.
                            3500 Deer Creek Road
                            Palo Alto, CA 94304
                            United States

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                              Аха забравих,че си програмистче,и търгуваш ЕА.Чарта е от Интерактив със опцията МАХ.А пък ти с твоите индикаторчета си чертай каквито искаш графики.
                              Нито съм програмист, Нито ти знаеш, какво е ЕА. Нито си наясно, какво е кендъл или бар. И какви са неговите характеристики. Явно отчайващо много е паднало нивото на този форум. Тези графики, като твоята, вярно ги измислиха програмистчета, които въобще не бяха в час с елементарни финансови параметри и традиционни параметри. Неудобни, неясни за анализ, с две думи отвратителни. Използват ги крипто борсите, и объркват така клиентите си. Това, което си пуснал е максимален количество информация, а не годишен период. Вероятно е на седмичен период, като гледам.
                              Учете, бе, хора. Престанете да се излагате, като кифладжии, по форумите.
                              Ето ти подобни на тоите графики. Но те не са ГОДИШНИ. ГОДИШНИ означава, че кедндъла/бара започва в 00.00ч. на 01.01. ХХХХг., и завършва в 23.59.59ч, на 31,12, ХХХХг..

                              П.П. Предишните графики, са нещо много полезно. Този индикатор, за годишните свещи, бая трудно го намерих. Щото програмистите, не виждали смисъл, да пишат индикатор за годишен период. ))



                              Last edited by SKP; 27.04.2021, 21:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                                ЕИБ ще пласират 100 млн. 2 годишни облигации на Етериум. После било понзи....
                                По понзи от това здраве му кажи

                                Дайде ми там 100 милиона в цифрички, па след 2 години ще видим.

                                Па и това няма ограничения в копането.

                                Може да си копаш колкото искаш бройки и да си ги раздаваш назаем или по-скоро връщаш.
                                Last edited by mathematician; 27.04.2021, 20:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X