IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
    Our Service is momentarily not available.
    1. All funds (EUR, USD, PLN, GBP & Bitcoins) are safe.
    2. All withdrawals will be gradually processed chronologically from another bank account.

    3. The Polish authority closed our Bank account in Poland.
    4. Our lawyers are working with high pressure on a solution.


    И кво?Не се ли усещаш,че вече започваш да зацикляш?
    Аз или ти ? И ти кво искаш да напише че няма да си ги получат колкото са получили от българската борса,колкото са получили и от другите хакнати и затворени пишман борси толкова ще получат и от тая

    тоя 24г дрислъо е арестуван от германските власти за пране на пари.Ше има разс
    ледване което ще продължи месеци а може и дори години.Шом става въпрос за престъпление в Германия не се шегуват за разлика от нас.Вероятно ще го вкарат в затвора а парите ще бъдат изети.Никой няма да получи и една стотинка обратно или ако в най-добрия случай получи ще е след 1г.

    От друга страна никои не е барал депозитите на хората в Кипър под 100к !

    Е кажи ми ти,кой зацикля ,аз или ти ?
    Last edited by Zal_Negodnik; 19.04.2013, 17:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
      кажи го на тея където имат по няколко хиляди евра в тая борса https://bitcoin-24.com/
      Our Service is momentarily not available.
      1. All funds (EUR, USD, PLN, GBP & Bitcoins) are safe.
      2. All withdrawals will be gradually processed chronologically from another bank account.

      3. The Polish authority closed our Bank account in Poland.
      4. Our lawyers are working with high pressure on a solution.


      И кво?Не се ли усещаш,че вече започваш да зацикляш?
      Last edited by detonator; 19.04.2013, 17:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
        Минути за реклама. Кипър...Най-сигурното място на света...
        кажи го на тея където имат по няколко хиляди евра в тая борса https://bitcoin-24.com/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
          В Кипър ако имаш депозит под 100к парите са ти защитени 100000%
          Минути за реклама. Кипър...Най-сигурното място на света...
          Last edited by detonator; 19.04.2013, 16:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Да са големи, да са големи, колко да са големи? Ами те в Кипър хакнаха всичките им банки, ти за няколко биткойн борси ли отваряш дума?
            В Кипър ако имаш депозит под 100к парите са ти защитени 100000% .Отделно тея депозити над 100к в офшорна зона кви пари мислиш че са ? спестявани от закуски ли ?
            Колко обикновени човека имат депозити над 100к в офшорки ?
            ако помислиш малкоможеш да се сетиш за какво иде реч

            Докато в койн борсите ,е така както си стоиш щастлив натискайки "buy " бутона и виждайки как 1$ инвестиция ще те направи милиардер ,изведнъж се появява един ерор и вместо да станеш богат пиеш една студена вода
            Единственото което ти остава е да се оплачеш на арменския поп !

            Също така няма никаква гаранция,ама НИКАКВА ,ще един ден като си отвориш портфеила няма да ти изпише "наличност койни 0 "
            Отново ти остава да се оплачеш на гореспоменатия адрес
            Last edited by Zal_Negodnik; 19.04.2013, 15:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
              Хубаво си търгувай ама не забравяй че през седмица две се или хакват или затварят по една от големите борси.
              Да са големи, да са големи, колко да са големи? Ами те в Кипър хакнаха всичките им банки, ти за няколко биткойн борси ли отваряш дума?
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                А ти май доста си се набълбукал с оная късата ти позиция в лайткоини която изграждаше доста време
                Не е твоя работа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                  Аз никога не бих купил нещо което струва нищо
                  Щом струва нищо можеш да ми преведеш стотина хиляди от това нищо на адреса ми по-долу. На теб нищо няма да ти струва. А аз като получа това нищо ще го превърна в левове и ще ги даря за разни сиропиталища. Действай! Очаквам превода на това което струва нищо за теб!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                    При мен на форекса 2+2=0 Фалирал съм - и то над 5 пъти.Просто в момента търговията с крипто е в някак си в по чист вид.Големи движения,ордери купува продава,гапове,паника,маcoвku,на моменти човек не знае къде се намира.Няма Бен Бернакета и други подобни паляци...Търгуваш директно с човека срещу теб.Но примерно не ме таксуват за отворена позиция на следващия ден.Има комисионна,но това е все едно спреда.На фона на движенита комисионната е смешна.Докато при форекса имаме една платформа,Бид/Аск,2 пипса спред и това е - скука.Иначе чисто технически погледнато между двата вида търговия няма кой знае каква голяма разлика.Всеки да търгува това което му изнася.Важното е мангизи да се правят и калабалък да става.
                    Хубаво си търгувай ама не забравяй че през седмица две се или хакват или затварят по една от големите борси.
                    Наскоро стана с тая https://bitcoin-24.com/ ,бая народ ще пие доста време студена вода заради тоя 24г пиклъо решил да се прави на Wall Street гуру

                    Та нищо чудно някой слънчев ден както си натискаш "buy койн" бутона и да ти се появи Еррор 505 или някъв друг еррор и да си видиш $ и койните през крив макарон
                    Тръгне ли голямата вълна и на мтгох се появи 1 час лаг и селл ордер няма да може да пуснеш !
                    И за търговия не става тва чудо ей !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                      Наистина става смешно.Противниците на биткойна не можете да спите,не отделяте очи от графиките и нямате търпение да се включите.

                      Аз никога не бих купил нещо което струва нищо,само бих го шортил.
                      А ти май доста си се набълбукал с оная късата ти позиция в лайткоини която изграждаше доста време

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                        4. Лекарства можете да поръчате от The Silk Road.

                        Тези пьк са прекалили с хвалебствията на койнО. ) . Няма лошо, явно интереса се засилва.

                        Коментар


                        • http://novinar.bg/index.php?act=news...r=NDI1NjszNw==

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                            За да не те влече има само едно обяснение , фалирал си , в което няма
                            нищо срамно разбира се , издразни фактът ,че представи тъговията на
                            финансовите пазари като цяло , 2+2 = 4
                            При мен на форекса 2+2=0 Фалирал съм - и то над 5 пъти.Просто в момента търговията с крипто е в някак си в по чист вид.Големи движения,ордери купува продава,гапове,паника,маcoвku,на моменти човек не знае къде се намира.Няма Бен Бернакета и други подобни паляци...Търгуваш директно с човека срещу теб.Но примерно не ме таксуват за отворена позиция на следващия ден.Има комисионна,но това е все едно спреда.На фона на движенита комисионната е смешна.Докато при форекса имаме една платформа,Бид/Аск,2 пипса спред и това е - скука.Иначе чисто технически погледнато между двата вида търговия няма кой знае каква голяма разлика.Всеки да търгува това което му изнася.Важното е мангизи да се правят и калабалък да става.
                            Last edited by detonator; 19.04.2013, 14:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                              Тинейджърите кандидат милионери пак изтупаха дюшеците.Специално за тях аз лично бих предложил справедлива цена от около 5$ за биткойн.Даже са им много
                              Купено! За 5$ парчето! Къде да ти пратя QR си!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от detonator Разгледай мнение
                                Превеждам пари в акаунта и до 5 мин съм в кириза.Но просто някакси вече не ме влече.
                                За да не те влече има само едно обяснение , фалирал си , в което няма
                                нищо срамно разбира се , издразни фактът ,че представи тъговията на
                                финансовите пазари като цяло , 2+2 = 4
                                Мнението ми води до фалит !

                                Коментар

                                Working...
                                X