IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой купувал ли е през bitcoini.com ? Основно ме интересува колко бързо става?
    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
      Всъщност $90 бяха вчера днес са по скоро $120
      Утре може пак да е $90, но най-важното е човек да е оптимист.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Каква е цената днес е без значение за тази принципната сметка, защото ако не беше цената на биткойн $900 днес ти нямаше да си правиш сметката, че ще изкарваш по $90 на месец!

        Аз не съм от вярващите. Аз съм по сметките! Някои вярват, че 2+2=4. Аз не вярвам, а смятам! Препоръчвам ти и ти да правиш така. Силата на биткойн не е във вярващите, а в смятащите. Онези, които не вярват в нищо друго освен в голата логика на числата - *Vires In Numeris*
        Всъщност $90 бяха вчера днес са по скоро $120

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
          И аз мога да събера 2+2...но и ти, най-вярващия, според мен не си предполагал, че цената днес ще е $900, освен това бях уверен, че ще го получа след 3 месеца, а не чак сега, както стана
          Каква е цената днес е без значение за тази принципната сметка, защото ако не беше цената на биткойн $900 днес ти нямаше да си правиш сметката, че ще изкарваш по $90 на месец!

          Аз не съм от вярващите. Аз съм по сметките! Някои вярват, че 2+2=4. Аз не вярвам, а смятам! Препоръчвам ти и ти да правиш така. Силата на биткойн не е във вярващите, а в смятащите. Онези, които не вярват в нищо друго освен в голата логика на числата - *Vires In Numeris*
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Сега 2 биткойна са $1600. Ако устройството ти изкарва /оптимистично/ по $90 на месец, то на теб ЩЕ ТИ ТРЯБВАТ година и половина за да постигнеш онази доходност, която закупилите биткойн имат СЕГА! Тоест ,предстои ти година и половина загубено време!
            И аз мога да събера 2+2...но и ти, най-вярващия, според мен не си предполагал, че цената днес ще е $900, освен това бях уверен, че ще го получа след 3 месеца, а не чак сега, както стана

            Коментар


            • ИХАААА стигнал 900 и от там до под 600 за да е сега 800 доалра , пак проспах движенията
              Едно време като търгувах само евро/йена работех от 2 до 6 часа че японците си правеха каквото си искат с йената, докато не ги скастриха и те престанаха
              И ток така в азиатксата сесия китайците си правят каквото си искат вече с биткойна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.
                Сега 2 биткойна са $1600. Ако устройството ти изкарва /оптимистично/ по $90 на месец, то на теб ЩЕ ТИ ТРЯБВАТ година и половина за да постигнеш онази доходност, която закупилите биткойн имат СЕГА! Тоест ,предстои ти година и половина загубено време и то ако трудността не се увеличава!!! А с увеличаваща се трудност, никога няма да постигнеш тази доходност!!!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  А доставката и освобождаването на митницата колко ти излезе?
                  Доставката $30, от митницата с ДДС и такса общо $50 (но тях не ги платих тогава, а сега)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                    Иначе платих $149 (без доставка) на БФЛ...в момента същото устройство струва $250
                    А доставката и освобождаването на митницата колко ти излезе?
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                      Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.
                      Кажи де кажи, не се срамувай! На коя дата и колко $ плати? Ще ти кажа точно с каква сума си се прекарал.
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Бъкето казва, че сте ходили до 900. Това вярно ли е?
                        Няма такъв балон

                        Коментар


                        • [QUOTE=Forex Master;1059537868]На коя дата и колко $ плати на BFL за това устройство? Колко бе курса биткойн/долар тогава? Ако бе закупил биткойни с тези $ тогава вместо да ги даваш на BFL, сега щеше да си с пъти по-напред вместо да тръпнеш в очакване дали ще спечелиш $90 следващия месец![/QUOTE

                          Иначе платих $149 (без доставка) на БФЛ...в момента същото устройство струва $250

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                            На коя дата и колко $ плати на BFL за това устройство? Колко бе курса биткойн/долар тогава? Ако бе закупил биткойни с тези $ тогава вместо да ги даваш на BFL, сега щеше да си с пъти по-напред вместо да тръпнеш в очакване дали ще спечелиш $90 следващия месец!
                            Вярно е че щях да съм по-напред, но чак пък да "тръпна в очакване"... ако тогава си ги бях купил щях да имам 2 биткойна...даже и по-малко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TeholBedict Разгледай мнение
                              Смеехте ми се на малкото усторйство от BFL.. след един два месеца да не се окаже, че добре съм направил . На тази цена ми прави по $90 на месец, но после май ще излезе, че са били доста повече...
                              На коя дата и колко $ плати на BFL за това устройство? Колко бе курса биткойн/долар тогава? Ако бе закупил биткойни с тези $ тогава вместо да ги даваш на BFL, сега щеше да си с пъти по-напред вместо да тръпнеш в очакване дали ще спечелиш $90 следващия месец!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Понеже не вярвам финансовият олигопол да си остави магарето в калта чак толкова лесно
                                Още преди няколко години, когато разговарях с някои банки на тази тема им посочих всеизвестната максима - If you can't beat them, join them! Тогава обаче мислеха, че са много велики, непоклатими и незаменими. Някои по-будни техни представители вече се усетиха. Мнозинството обаче все още спи непробуден сладък монополен сън...
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X