IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    И работещи квантови компютри има в момента, и алгоритъм на Шор за декриптиране.
    http://chzv.net/security/quantum-att...lic-key-crypto
    Утре ще чета статията, Виза имат 20 000 транзакции в секунда, и дори не са валута.
    С риск да те разочаровам, работещи квантови компютри в момента няма. Има твърде много проблеми за разрешаване (все още) от чисто технологично и физично естество. За пример ще ти дам, че наскоро учени направили "пробив", създадавайки qubit (квантовият аналог на двоичната памет), който при стайна температура запазвал информацията в него от порядъка на минута-две. При близка до абсолютната нула времето "скача" до 3-4 минути. Сам разбираш, че подобна волатилност на паметта прави технологията невъзможна за практическа употреба. Доколкото ми е известно има създадени някакви Proof of Concept прототипи, но те са много далеч от употребата за каквито и да са практични приложения. Това е което аз знам за настоящото ниво на квантовите компютри, ако някой има различно мнение моля да го подкрепи с достоверен източник на информация.

    Коментар


    • http://www.c-span.org/Live-Video/C-SPAN3/ 22.30-00.30 ще е второто изслушване

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Имаш ли представа, как ще изглежда диска от 2050 г. сравнен с диска от 2013-та?
        И работещи квантови компютри има в момента, и алгоритъм на Шор за декриптиране.
        http://chzv.net/security/quantum-att...lic-key-crypto
        Утре ще чета статията, Виза имат 20 000 транзакции в секунда, и дори не са валута.
        Last edited by IvanTerziev; 19.11.2013, 21:22.
        Мнението ми е погрешно и води до загуби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          2050 сме, и това е световна валута. Всяка продадена дъвка седи на диска ти.
          Имаш ли представа, как ще изглежда диска от 2050 г. сравнен с диска от 2013-та?
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от free1969 Разгледай мнение
            Пак да питам някой ще каже ли как да си купя Litecoins ???
            btc-e.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
              2050 сме, и това е световна валута. Всяка продадена дъвка седи на диска ти.
              Това дали отговаря на въпроса ти?

              Коментар


              • Пак да питам някой ще каже ли как да си купя Litecoins ???
                http://selfielifes.com

                Коментар


                • 2050 сме, и това е световна валута. Всяка продадена дъвка седи на диска ти.
                  Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Колко гиги ти е базата, и колко % от диска е?
                    Не съм имал проблеми и не съм го гледал от 1 година. Ти имаш ли някакви проблеми с диска?
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Колко гиги ти е базата, и колко % от диска е?
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        На първа страница написали, че не са банка.
                        Кой ще прави разплащанията на 10 милиарда народ?
                        Всеки ще може да го прави и няма нужда да бъде банка...
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • На първа страница написали, че не са банка.
                          Кой ще прави разплащанията на 10 милиарда народ?
                          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                            Ъ?
                            В момента blockchain-a e 12 ГБ, няма много смисъл всеки, които прави транзакции с БТЦ да го разнася целия. Мен ме интересува как да платя на КАСА например, няма как да стоя и да чакам 10 мин докато ми мине транзакцията. Очевидно трябва още една организация в системата като банката например.
                            Става въпрос за тъй наречените "операции извън блокверигата" https://en.bitcoin.it/wiki/Off-Chain_Transactions

                            Има сериозни разработки и дори услуги за такива операции
                            https://easywallet.org/
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                              Ъ?
                              В момента blockchain-a e 12 ГБ, няма много смисъл всеки, които прави транзакции с БТЦ да го разнася целия. ...
                              Добре, 2050 сме, плащаме за всяка дъвка с БТК и файлът е голям. Пак ли ще е разпределена система, дето няма централизация? Още не сме почнали.
                              Пейпал се наричат Световен Супермаркет. Сещаш ли се защо питам?
                              Last edited by IvanTerziev; 19.11.2013, 20:12.
                              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                                Как им казват на такива устройства, дето помнят цялата големина?
                                Ъ?
                                В момента blockchain-a e 12 ГБ, няма много смисъл всеки, които прави транзакции с БТЦ да го разнася целия. Мен ме интересува как да платя на КАСА например, няма как да стоя и да чакам 10 мин докато ми мине транзакцията. Очевидно трябва още една организация в системата като банката например.

                                Коментар

                                Working...
                                X