IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изглежда че ще има консолидация или няква малка корекция няколко дни а и хората да посвикнат с цената и нулите преди да атакуват психо нивото 1000
    До Коледа и нова година е възможно да сме в дуапазона 1200-1500
    И определено в малките криптовалути се надува балон според мен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
      Това ако е вярно, работата е ясна....
      Ами не е ясна, понеже те от няколко месеца ги бавят преводите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lyke Разгледай мнение
        Едва от няколко дена започнах да се интересувам от биткойнове. Искам да купя малък брой (макс. 2-3). Кой сайт бихте препоръчали?

        МтГокс ми се струва най-солиден, но пък гледах, че те със седмици бавят преводите, а и верифицирането на акаунта ще ми отнеме време.

        Смятам да плащам с паунди от сметка в ЮК.
        Това ако е вярно, работата е ясна....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lyke Разгледай мнение
          Едва от няколко дена започнах да се интересувам от биткойнове. Искам да купя малък брой (макс. 2-3). Кой сайт бихте препоръчали?

          МтГокс ми се струва най-солиден, но пък гледах, че те със седмици бавят преводите, а и верифицирането на акаунта ще ми отнеме време.

          Смятам да плащам с паунди от сметка в ЮК.
          за 2-3 койна ти препоръчвам тоя пич,аз съм търгувал с него няколко пъти,много е коректен BGanio http://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=15&t=329

          или от тук си намери някой в ЮК https://localbitcoins.com/

          Коментар


          • Препоръчайте място от където да се купят биткойни

            Едва от няколко дена започнах да се интересувам от биткойнове. Искам да купя малък брой (макс. 2-3). Кой сайт бихте препоръчали?

            МтГокс ми се струва най-солиден, но пък гледах, че те със седмици бавят преводите, а и верифицирането на акаунта ще ми отнеме време.

            Смятам да плащам с паунди от сметка в ЮК.

            Коментар


            • Като привърженик на еволюцията пред революцията осъзнавам, че темпа на растеж на BTC не е обичаен и неминуемо ще следва срив. Интересно би било, ако графиката се разглежда като функция, да се види и графика с първа производна на функцията.. би била доста информативна по отношение на темповете на растеж

              Това обаче не пречи на краткосрочни сделки.. при инвестирани преди дни едни 490лв. в LTC да си докарам днес едни $1300..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Разбира се че крипситата купуват койна и така си помагат да растат и после въпроса кой ги купува е излишен. И никой да не похарчи и един реален долар за койнове пак ще се качва до небето. И ще върви и върви като топъл хляб ! Още ли държите койнове да ги чакате да станат по милион.
                Е поне до 5000 да ги докараме ?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                  На седмична графика виждам как стига до 1500$ и от там следва големия гърмеж.
                  След това е ясно - Denial, Fear, Capitulation, Despair - едвам го спираме на $50, след което се връща до $100.
                  Дай някакъв тайминг, за да мога да ти припомня какво си говорил, като стане време.

                  Коментар


                  • kurta007

                    Разбира се че крипситата купуват койна и така си помагат да растат и после въпроса кой ги купува е излишен. И никой да не похарчи и един реален долар за койнове пак ще се качва до небето. И ще върви и върви като топъл хляб ! Още ли държите койнове да ги чакате да станат по милион.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Звездите ми го говорят

                      На седмична графика виждам как стига до 1500$ и от там следва големия гърмеж.
                      След това е ясно - Denial, Fear, Capitulation, Despair - едвам го спираме на $50, след което се връща до $100.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от r00t Разгледай мнение
                        Не Ви ли омръзна? Сериозно, не Ви ли омръзна да спорите и повтаряте едно и също?
                        Абе това е форум за инвестиции, набийте си го в главите, пък дано вземе, че да Ви влезе нещо в главата...
                        честито

                        аз вчера питах ама никой не ми отговори.Абе кой ги купува тея малки критповалути ? и ги купуват всеки ден ,постоянно и са някви където изобщо не съм ги и чувал.Вече има 21 криптовалути с капитализация над 1млн. $ !!!!
                        е тук са 50-60 валути поне и ги купуват като топъл хляб https://www.cryptsy.com/

                        Коментар


                        • Всеки има различен метод да се справи психологически с проблема. Колкото повече си изтървал и изгубил преди, толкова по-добре. Чисто спекулативно, всички, които са влезли миналата година и в началото на годината са над нулата според мен, а някой много, и то измерено в нашенски пари по сметката. Иначе не ви ли харесва ? Все едно сме 2006-2007. Само няма кой да каже: "...новата ракета ...". Страх голям и от двете страни.

                          Коментар


                          • Пичове, търгувам от много години. За мен пропуснатата печалба не е и никога не е била загуба. Когато говорим за печалба тя се изразява в процент от първоначалния капитал. Ако вие твърдо вярвате в койните, продължавайте да натрупвате от тях. Не се хвалете че сега имате 1 койн по 1000 долара, а утре 1 по 2000. Покажете 2 койна в края на някой период. И докато преизчислявате стойността им в долари - не са пари
                            Освен биткойните, ако знаете колко други реални активи съм изпуснал, които са увеличили стойността си с хиляди проценти
                            Успех!

                            Коментар


                            • Цената мина $900 и се насочва към $1000.

                              Ето реакцията на типичния икономист, който вярва, че не може да има пари без intrinsic value (вътрешна стойност) и затова не е купил когато криптовалутата беше евтина, и сега съжалява:



                              Американският долар също няма intrinsic value в класическия смисъл (каквато има златото, среброто - могат да се ползват в електрониката например, защото имат добра електропроводимост и други полезни свойства).

                              Икономистите казват, че вътрешната стойност на долара била в това, че с доларите може да си платите данъците. Ако правите някакъв бизнес в САЩ, трябва да имате долари за да платите данъците си - иначе влизате в затвора.

                              По същата логика и Биткойн има вътрешна стойност. Вътрешната му стойност се изразява в това, че с Биткойн можете да не си платите данъците.

                              Listen To Bitcoin – You know what this is? This is the sound of people not paying taxes.
                              Цитатът е от тук: Digital Currency: Money’s Future May Lie In Its Past (препоръчвам да прочетете статиите в този блог - има интересни неща за историята, парите, пирамидите, социологията, децентрализацията).
                              Last edited by vstoykov; 27.11.2013, 03:13.
                              Два прости метода за легално намаляване на данъците

                              Коментар


                              • Не Ви ли омръзна? Сериозно, не Ви ли омръзна да спорите и повтаряте едно и също?
                                Абе това е форум за инвестиции, набийте си го в главите, пък дано вземе, че да Ви влезе нещо в главата...

                                От едната страна - философи, които разсъждават дали койните са валутa или не...
                                От другата страна - критици, които с яростен патос се опитват да обяснят, че това е някаква измама...
                                От третата страна - привърженици на идеята на криптовалутите, на които вече им писна да обясняват позициите си....

                                От четвърта страна стои инвеститора, който се оглежда, ослушва, преценява, взима решение да рискува или не и т.н.

                                А сега ми кажете, Вие от коя страна сте?

                                Ще си копирам мнението от един друг форум, изводите си ги правете сами.:

                                Protoshare:
                                http://www.btc38.com/trade.html?btc3..._coin_name=pts

                                Тия размазват! На 5.11 започнаха, т.е. валута на 3 седмици, а вече е на 50% от цената на лайткойна, копае се само с процесор.
                                Обаче много бързо я налазиха и до момента са "изкопани" 50% от монетите, които после щели да се конвертират за някакви други и т.н. бла-бла, според мен... оставих си само 100 PTS, за всеки случай, да има...

                                Аз я метнах тази монетка още в 1-вия час на излизане, след няколко часа включих и няколко амазонски сървъра (за 4 дни работа платих общо $100) и за първите 4 дни се изкопаха 2600 монетки, след това спрях. 10 дни след излизането на тия Protoshare,продадох 2500 на курс 1PTS=0.013 BTC ! => 32.5 BTC . набутах се, защото след няколко дни цената стигна до 1PTS=0.022 BTC ... но пък 32.5 BTC (=$30 000 за сега ) си е доволно възнаграждение, за 3 седмици и няколко часа работа, нали

                                В момента положението при криптовалутите е "Дивият Запад"!
                                Има ужасно много пари в криптовалутите, стига да знаеш как да си ги вземеш...

                                П.П. Забравих да Ви добавя любимият си цитат от една песен:

                                You got to know when to hold 'em, know when to fold 'em,
                                Know when to walk away and know when to run.


                                verbum sat sapienti est
                                Last edited by r00t; 27.11.2013, 02:14.
                                You got to know when to hold 'em, know when to fold 'em
                                Know when to walk away and know when to run

                                Коментар

                                Working...
                                X