IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
    Въпросът ми беше как след като бензиностанцията е получила биткойни срещу гориво след това процедира с биткойните.
    По най простия начин. Ако не иска да държи биткойни ги продава на секундата за левове... Все едно имаш банкова карта в долари и плащаш на бензиностанцията горивото в левове. Разликата е само в това, че когато търговецът приема плащания в биткойни, финансовите му разходи са 1% от стойността на покупката. Докато ако приема банкови карти разходите му са при всички случаи над 2% дори могат да достигнат 3-4%.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение
      Ми първо никой не плаща с биткойни. Това значително улеснява задачата на бензиностанцията да превърне койните в кеш
      Второ, най-вероятно ползват bitpay.com. Демек ако някой нърд реши да си плати бензина с биткойни, плащането минава през битпей, те моментало обръщат койните в "чисти" пари и ги пращат на бензиностанцията.
      Абе и аз си мислех за първото, че е по-добро, ама пусто някъде по-надолу разправяха, че бензиностанции на Лукойл приемали плащания за гориво в биткойни и се чудех дали отстъпката ми от 10 стинки ще е валидна и там
      За второто - много благодаря, сега вече горе-долу ми е ясно.
      Има ли други агенти освен bitpay.com, които да могат да преобразуват биткойните в с'тинки?
      10X in advance
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
        Хартиената!
        Не тази на Karo
        Въпросът ми беше как след като бензиностанцията е получила биткойни срещу гориво след това процедира с биткойните. Не вярвам (възможно е, но не вярвам) да зарежва и тя гориво с биткойни. Та какво става с тях???
        Знам, че е глупаво,но нещо ми се губи нишката...
        Ми първо никой не плаща с биткойни. Това значително улеснява задачата на бензиностанцията да превърне койните в кеш
        Второ, най-вероятно ползват bitpay.com. Демек ако някой нърд реши да си плати бензина с биткойни, плащането минава през битпей, те моментало обръщат койните в "чисти" пари и ги пращат на бензиностанцията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ocetov Разгледай мнение
          Извинявай за тъпия въпрос,но коя валута наричаш чиста?!?!
          Хартиената!
          Не тази на Karo
          Въпросът ми беше как след като бензиностанцията е получила биткойни срещу гориво след това процедира с биткойните. Не вярвам (възможно е, но не вярвам) да зарежва и тя гориво с биткойни. Та какво става с тях???
          Знам, че е глупаво,но нещо ми се губи нишката...
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Извинявай за тъпия въпрос,но коя валута наричаш чиста?!?!

            Коментар


            • Че защо им е да "разкешват" ? А иначе "разкешването" става за 30 секунди.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1
                В Балтийските страни (Литва, Латвия и Естония) може да заредите гориво на бензиностанциите на Лукойл с Биткоини!
                Повече на: http://cointelegraph.com/news/114217...l-gas-stations
                Съжалявам за тъпия въпрос ама...
                А как после бензиностанциите "разкешват" в чиста валута получените биткойни?
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1
                  В Балтийските страни (Литва, Латвия и Естония) може да заредите гориво на бензиностанциите на Лукойл с Биткоини!
                  Повече на: http://cointelegraph.com/news/114217...l-gas-stations
                  Постепенно ще се наложи. Предполагам!
                  http://georgipiskov.blogspot.com

                  Коментар


                  • Следващата стъпка за безкасовото общество - забраната на кеша



                    Явно има нещо гнило в Дания
                    Last edited by mibova; 26.05.2015, 15:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Глупи, запази си съветите за руские ватники.

                      Дядо ти барбарон сложи в биткойните десетина хиляди долара през април 2013,
                      досега е спечелил стотина хиляди долара и си сега само се забавлява с първоначалните десетина хиляди, като си получава и пенсията, и паралелно продължава да работи за банката си, развивайки своята "Интегрирана Банкова Система", защото още не могат да му намерят достоен заместник
                      И лекции изнася за биткойните, но на английски и френски
                      хаха... Затова ли се радваш като дете, когато спечелиш 2 биткойна от някоя пирамида?
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron
                        От април 2013 много "стомни за вода" съм чупил, но и много съм напълнил догоре
                        Да кипи безсмислен труд, а? Вместо по цял ден да търсиш на коя поредна пирамида да се нахакаш, да беше попрочел нещо за биткойн, което ще ти върши работа и занапред? А не "познанието" ти да се занулява със сгромолясването на поредната пирамида? Кога ще се научиш, че единственото място където дават сиренето без пари е капана за мишки?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Този койн още ли усмъртява ценно компютърно време и енергийни ресурси? Докога ще циркулира според вас ?
                          Така както е тръгнало дълго. Предвид, че няма как да ти го откраднат и с все повече навлизане в технологиите, може да е следващия гугъл.

                          Коментар


                          • Този койн още ли усмъртява ценно компютърно време и енергийни ресурси? Докога ще циркулира според вас ?
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron
                              Ето защо криптовалутите ще изчезнат:
                              http://www.badbitcoin.org/thebadlist/index.htm
                              Ко?!... Нееее... Кога ще изчезнат?

                              Щото има много мошеници, които искат да приберат биткойните ли? Ми ти си плачеш за това... Я си прочети мненията назад и ще видиш, че де що биткойн пирамиди са никнали ти си бил сред първите калинки...

                              Кой пак ти прибра биткойните?
                              Last edited by X_Y; 25.04.2015, 11:42.
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                                Някой знае ли къде се намира банкомат в София за покупка (май и за продажба?!?) на Биткойн?
                                Попита ли чичко Гугъл?

                                Първоначално изпратено от marin1
                                но ДА СЕ ИГРАЕ САМО НА БЕЗПЛАТНОТО НИВО!!!
                                Това е универсално правило при участие във всички начинания с пирамидален уклон. Общо взето, не си губете времето с пирамидите било то на основата на биткойн или на други пари.

                                Има далеч по-интересни и полезни неща за изучаване. Всеки проблем в ползваемостта на биткойн към момента, след 3-4 години ще е милиарден бизнес! Да не забравяме, че в средата на 90-те доста скептици казваха, че интернет няма да става за всеобща употреба, защото щяло да е трудно човек да намира каквото му трябва... И само след 10-ина години Гугъл стана една от най-могъщите компании в света!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X