IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

    Оправиха ли транзакциите? За да изпълнява блокчейн веригата толкова транзакции колкото Виза за 1 ден (само Visa без да броим останалите). На блокчейна е небходим целия ток произведен за тоя ден. След 3-4 години по-добре ли е сега? Оправиха ли го тоя проблем или търговията нагоре надолу е по-важна и надуването на балона/пирамидата.
    Да! През LN струват под 1 цент, и са мигновенни! Транзакциите през трон струват 1$ и се изпълняват за 10-30 сек.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Ти даже не разбираш... Какво пишеш... Тази компютърна игра, която има нула полезна дейност, която има нула продукт, консумира електроенергия КОЛКОТО ПОЛОВИНАТА БАНКОВ СЕКТОР? Това е най-главозамайващото безсмислие, което съм чувал някога?
      Кажи една полезна дейност, на баМковата система. Освен да лапат парички. от "количествени облекчения" И да ги харчат, за бонуси.
      Всичките и функции, за застъпени от крипто валутите. Даже и лихвите.

      Коментар


      • Днес удържа над 20К, въпреки че Nasdaq е надолу с почти 4%

        Да видим

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

          До края на месеца ще има доста drаwdown на крипто от фондовете. Аз бих изчакал с лонг до началото на юли, ако БТЦ удържи на 20000
          Съгласен.

          По - скоро до края на този месеца.
          Last edited by Майстора233; 16.06.2022, 13:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
            Две сделки.

            Покупка на Етериум.

            Покупка на Етериум и с лост,
            стоп 850.

            Яко хейт в темата и не само тук , мяза на дъна или много близко до тях.
            До края на месеца ще има доста drаwdown на крипто от фондовете. Аз бих изчакал с лонг до началото на юли, ако БТЦ удържи на 20000

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Ти даже не разбираш... Какво пишеш... Тази компютърна игра, която има нула полезна дейност, която има нула продукт, консумира електроенергия КОЛКОТО ПОЛОВИНАТА БАНКОВ СЕКТОР? Това е най-главозамайващото безсмислие, което съм чувал някога?
              ------------

              Оставете го тоя, не ги разбира нещата. Вижте го, че си е сложил снимка на някакъв тъп робот за аватар.
              Банките не копаят нищо с видеокарти, само една от които харчи ток колкото бойлер.
              Напротив - в офисите си ако имат 10-15 компютъра и принтера, консумацията им е колкото 10-15 осветителни крушки...
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Глупости! Консумацията му е 2 пъти по-малка от тази на банковия сектор а върши много повече работа от нея и е 24 часа, 365 дни онлайн. Досега никога не спирала мрежата. Точно фиатната система печата трильони безналични падащи от небето цифрички.
                Вършел повече работа от банковата система. Иди се прегледай, човече. Съмнявам се и в най-добрите си времена, да е вършил и 1% от работата на банковата система. Биткойна утре да изчезне, на нищо не би се отразило /негативно/, повечето хора дори изобщо няма да разберат и няма да им направи впечатление. Ама хайде банковата система да спре само за 2-3 часа, да видим какво ще се случи. И после пак ми ги сравнявай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Глупости! Консумацията му е 2 пъти по-малка от тази на банковия сектор а върши много повече работа от нея и е 24 часа, 365 дни онлайн. Досега никога не спирала мрежата. Точно фиатната система печата трильони безналични падащи от небето цифрички.
                  Оправиха ли транзакциите? За да изпълнява блокчейн веригата толкова транзакции колкото Виза за 1 ден (само Visa без да броим останалите). На блокчейна е небходим целия ток произведен за тоя ден. След 3-4 години по-добре ли е сега? Оправиха ли го тоя проблем или търговията нагоре надолу е по-важна и надуването на балона/пирамидата.

                  Коментар


                  • Две сделки.

                    Покупка на Етериум.

                    Покупка на Етериум и с лост,
                    стоп 850.

                    Яко хейт в темата и не само тук , мяза на дъна или много близко до тях.
                    Last edited by Майстора233; 15.06.2022, 22:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Глупости! Консумацията му е 2 пъти по-малка от тази на банковия сектор а върши много повече работа от нея и е 24 часа, 365 дни онлайн. Досега никога не спирала мрежата. Точно фиатната система печата трильони безналични падащи от небето цифрички.
                      Ти даже не разбираш... Какво пишеш... Тази компютърна игра, която има нула полезна дейност, която има нула продукт, консумира електроенергия КОЛКОТО ПОЛОВИНАТА БАНКОВ СЕКТОР? Това е най-главозамайващото безсмислие, което съм чувал някога?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Според информацията в Гугъл, само Биткойн мрежта годишно консумира 150 000 000 000 киловат часа електроенергия.
                        За приблизително 12 години това са 1800 000 000 000 киловатчаса топлинна енергия отделена в околната среда.
                        Можете да си представите за какво извращение и гавра с природата и с околната среда става дума.

                        И то за какво?! За печатането на някакви скапани, безполезни и безналични цифрички от 1 до 21 милиона.

                        В темата многократно съм писал, че биткойна е паметник на човешката глупост и само ускорява идването на края на човешката цивилизация.
                        Глупости! Консумацията му е 2 пъти по-малка от тази на банковия сектор а върши много повече работа от нея и е 24 часа, 365 дни онлайн. Досега никога не спирала мрежата. Точно фиатната система печата трильони безналични падащи от небето цифрички.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от viva Разгледай мнение

                          Не е точно така. По едно време бяха писали, че криптобизнесът консумира електричество колкото цялата държава Аржентина. Това е сериозна консумация, която изкривява доста търсенето и цената на ел.енергията в "тънките" за пазара на ел.енергия моменти. Така, че също е съдействала за скока в цените на тока. При всички случаи консумацията е скочила впоследствие и още доста над консумацията на Аржентина.
                          Според информацията в Гугъл, само Биткойн мрежта годишно консумира 150 000 000 000 киловат часа електроенергия.
                          За приблизително 12 години това са 1800 000 000 000 киловатчаса топлинна енергия отделена в околната среда.
                          Можете да си представите за какво извращение и гавра с природата и с околната среда става дума.

                          И то за какво?! За печатането на някакви скапани, безполезни и безналични цифрички от 1 до 21 милиона.

                          В темата многократно съм писал, че биткойна е паметник на човешката глупост и само ускорява идването на края на човешката цивилизация.
                          Last edited by Frosty; 15.06.2022, 21:23.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            аз предпочитам в буркани
                            Ако дойда с металотърсача, руга песен ще запееш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                              В батерии ли ще го съхраняваш ?
                              аз предпочитам в буркани

                              Коментар


                              • A recently released research report from Galaxy Digital has calculated the energy consumed by the Bitcoin network and then compared it to other industries, including the banking industry. It found that Bitcoin consumes 113.89 terawatt hours (TWh) per year, while the banking industry consumes 263.72 TWh per year.

                                Та кой харчи повече ток?

                                Коментар

                                Working...
                                X